Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

merhaba,
hamilelikte akinti nasil oluyor acaba? catlatma ignesi uzerinden 9, yumurta catlamasi uzerinden 7 gun gecti. bugun 3 defa sulu az beyaz akinti oldu, cay kasigi-tatli kasigi kadar asiri degil. normalde adete 4-5 gun kala beyaz yapiskan bisey gelirdi. baska belirtim de yok ama hamilelikte akinti degisimi yasayanlarin ya da bilgisu olanlarin fikrini almak istedim, sanirim daha sarimsi oluyor okudugum kadariyla. tesekkurler

Herkese merhaba
Bugün burayla olan yolculuğumdan bahsederek burdaki serüvenimi kapatıyorum artık 😊.. Öncelikle 3 yıllık evliyim, evlendiğimizden beri hep çocuk istedik yaşım şuan 30 ama olmadı bi türlü ben histeroskopi falan oldum T shape vardı onu düzelttiler yine olmadı. Bende artık bıraktım zaten eşim askeri personel ikimizde ayrı düştük beni götüremedi gittiği yere, velhasıl kelam izne geldi 3 ay önce bende homeoffice çalışıyorum bu arada bi gün tam da o gün adet günümmüş bel ağrısından bi yataklara düştüm eşim de o akşam uçağı var geri dönecek izni bitti beni hastaneye götürdü gitmeden işte Allah ya içime doğdu herhalde tam röntgene gidecektim ki dedim bi sn durun önce beta yapın bana 2 saat sonuç bekledik beta bi çıktı 78 biz şok ilk kez bu sayıyı gördük genelde 20nin altıydı hep.. Hamileymişim meğer belim ondan böyleymiş. Yıllarca burayı okudum herkesin belirtisini kendimde aradım herkesin mutluluğuyla mutlu oldum mutsuzluğuyla mutsuz, o yüzden bu anımı anlatmak istedim sizlere umarım en kısa zamanda Rabbim isteyen herkese versin evlat kimsenin kucağını boş bırakmasın Allahım hepinize en güzel mutlulukları versin hepiniz kendinize çok iyi bakın 💙
Gözün aydın olsun. Kucağına da Alman dileğiyle. Emeklerinin karşılığını ummadığın zamanda almışsın. Bütün anne olmak isteyenler senin gibi şansı dönsün insallah

Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Benim adet geçmeden yaptığım dünkü test

Eklentiler

• Screenshot_20230207-105739_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20230207-105739_WhatsApp.jpg
    27,9 KB · Görüntüleme: 155
Erken Hamilelik belirtilerini merak ediyorum.
Hamile arkadaşlar lütfen gününüz geçmeden önceki gebelik belirtilerini yazar mısınız? Adetime 4 gün kaldı.
Adetim bir gün geçmişti testte pozitif çıkınca kan verdim beta 25 çıktı kasık ağrısı kokusuz ve renksiz akıntı sürekli uyku hali halsizlik ve idrar kokusu yaşamıştım ben ama kimyasal gebeliğe dönüştü sonra bugün yine adet günüm testte silik çizgi çıktı ve adet olmadım henüz bakalım🤭

Benim adet geçmeden yaptığım dünkü test
Merhaba canım, baya ben burdayım diyor bence bebişin😇 Sonucunu bizimle de paylaşırsın🌸

Kızlar yumurtlamadan sonra ki 6. Gündeyim(ovulasyon ile takip ettim) ve bugün göğüslerim hassaslaşmaya başladı bata 8 gün var kasıklarımda da gün içinde Tatlı kramplar oldu. Sizce hamilelik var mıdır varsa kan testinde çıkarmı?

Merhaba arkadaşlar 🙂 geçen ay ocak 4 de hamile olduğumu öğrendim kimyasal gebelikle sonlandı 11 ocakta regl oldum ve kaybettim 🥺
Bu ay 8 inde regl olmam gerekti ama olmadim 2 gün gecikti . Belirtilerim adet olacak gibi agri degil ama kasık ve bel ağrılarım var test yapmayacagima kendimce söz verdim (sonra üzülüyorum )geçen ay erken farkettim bu ay gebe olma ihtimalim var mı acaba ?

Kozlar bugün erken gebelik testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı özel bi hastaneye gittim kan verdim beta hcg referans aralığı 0-0 yazıyor benim 1.61 çıktı şu an e nabızda referans dışı yazıyor hiç bişi anlamadım bu düşük bi değer acaba hastanenin testi mi Farklı

Eklentiler

• 43538C59-1CD5-4541-A28C-0BE6C65DFE48.jpeg
    43538C59-1CD5-4541-A28C-0BE6C65DFE48.jpeg
    124,1 KB · Görüntüleme: 154
Benim polikistik overim var o yüzden çocuk sahibi olamıyorum şuan ama sürekli psikolojik olarak hamilelik belirtileri yaşıyorum

sevdam eger bacaklarin agriyorsa vede gögüslerinde asiri agri varsa hamilesindir bende ayni oldum adetim gelcek sandim ama gelmedi
Canım adetimin son günü adet olmadan önce test yaptırmıştım 1.20 çıktı yarın bir daha test yaptıracağım. Bacak ağrısı falan olmadı adetimde her zaman ki gibi oldu. Ama yine de şüphem geçmedi. Sizce ihtimal var mıdır? Adetten önce bir kaç gün lekelenme oldu o yüzden şüphelendim.

canım benim sol kasıgımda özellikle yere egilince şiddetli agrı olurdu
gögüslerim çok fena dolgunlaşmıştı ve agrıyorlardı
hatta üzerine yatamayacak kadar çok agırırdı şimdilerde biraz geçti
sık sık idrara çıkma vardı birde
Merhaba bana da yardımcı olur musunuz benim son adet tarihim 22 sinde oldu doktorum 3 de yumurtlama dedi değerlendirdik yumurtlama gününden başladi göğüsümde ağrı 5 gün fln sürdü yumurtlamam dan 10 gün geçti bel ağrım kasıklarımda ağrım var adet olcakmiş gibi hissediyorum ama adetime 7 gün var düzenli adet görüyorum sizce yerleşme mi sizde bu gibi belirti olup hamile kaldınız mı lütfen yardımcı olun şimdi den teşekkür ederim 🙏❤️

Merhabalar ben aranızda yeniyim.Adet günüme 6 gün var ama son 3 gündür aşırı derecede kasık ağrısı (adet sancısı gibi) ve şeffaf su gibi akıntım var.Göğüslerde çok hafif arada gelen ağrı var, halsizliğimde var.4 gün önce kan testi yaptırmıştım hcg 0,2 çıkmıştı şimdi o kadar sabırsızımki anlatamam biranevvel test yaptırmak istiyorum acaba hamilemiyim.Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın🙏🏼

Arkadaşlar merhabalar benim 5 gün geçikme oldu ve ben dün iki test yaptım ikiside çift çizgi ama rengi biraz açık Pembe ama fazla kapalı değil rengi ve bu Sabah da yaptım yine iki çizgi ama rengin biraz açık sizce hamilemiyim

Merhabalar benim adetime 4 gün var ve yumurtalamadan itibaren kasıklarım ve karnım ağrıyor bazen çok şiddetleniyor ara sıra belimde ağrıyor göğüslerim bazen şişiyor çok ağrıyor bazen duruyor ama uçları çok koyulaşti ve küçük küçük bezeler çıktı etrafında sızlama şeklinde ağrı oluyor halsizlik var bide uyku çok bastiruor devamlı çok uyku düşkünü biri de değildim bunlar gebelik belirtisi olabilirmi böyle olup hamile olduğunu öğrenen varmı .?

Merhabalar benim adetime 4 gün var ve yumurtalamadan itibaren kasıklarım ve karnım ağrıyor bazen çok şiddetleniyor ara sıra belimde ağrıyor göğüslerim bazen şişiyor çok ağrıyor bazen duruyor ama uçları çok koyulaşti ve küçük küçük bezeler çıktı etrafında sızlama şeklinde ağrı oluyor halsizlik var bide uyku çok bastiruor devamlı çok uyku düşkünü biri de değildim bunlar gebelik belirtisi olabilirmi böyle olup hamile olduğunu öğrenen varmı .?
Evet canım olabilir bunlar hamilelik belirtisi uyku göğüste belde ağrı memede koyulaşma gibi istersen bi test yap

Evet canım olabilir bunlar hamilelik belirtisi uyku göğüste belde ağrı memede koyulaşma gibi istersen bi test yap
Yani ben geçenlerde bi hamile kalmıştım belirtilerim böyleydi ama düşük yaptım inşallah seninki sağlıklıdır🙏

X