Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Arkadaşlar merhaba daha öncede yazmıştım buraya
05/12/2022 ve 09/12/2022 tarihinde eşimle korunmasız ilişkim oldu son adet başlangıç tarihimde 23/11/2022. mide bulantısı var kasıklarım belim çok ağrıyor halsizliğim fazlasıyla var uyku düzenim bozuldu erkenden uykum geliyor ve baş ağrım oluyor bugünde peçeteye 2.3 damla kan geldi gibi oldu ve dah gelen olmadı ve bugün kasık ağrım çok adetime daja var 8 gün falan

Pardon adetime 5 güm var ayrıca göğüslerim de herhangi bir ağrı acı yok

Son düzenleme:
Pardon adetime 5 güm var ayrıca göğüslerim de herhangi bir ağrı acı yok
Aynı durumdayız daha önce de konuşmuştuk. benimde bugün beyaz kremsi akıntım olmaya başladı . Kasık ağrısı arada oluyor . Sırt ağrısından hic uyumuyorum. Belirtimi bnde bilmiyorum. Bilen varsa yazarsa sevinirim . Kremsi beyaz akıntı niye olur

Evet bende de oluyor ama bugün kasıklarım daha şiddetli ve sanki içi yanıyor belim gece çok ağrıdı sürekli oturmaya zaten izin vermiyor bel ağrısı seninde mi 5 gün var regline

Evet bende de oluyor ama bugün kasıklarım daha şiddetli ve sanki içi yanıyor belim gece çok ağrıdı sürekli oturmaya zaten izin vermiyor bel ağrısı seninde mi 5 gün var regline
Evet benimde son adet tarihim 23 Kasım. Bende 23-24 Aralık gibi olmam lazım ama geçen hafta çok rahatsızlandim hastane de yattım ateş den . İnşallah birşey olmaz eğer bebiş de varsa. Kasık ağrısı bnde de çok fazla bazen bıçak saplanır gibi oluyor olduğum yerde kalıyorum. Ve inanılmaz şişlik var ..

Evet şişkinliği anlatmak gerekirse sanki 2 aylık hamileymişim gibi fena iştah açılması var

hayır yapmadım adetimden 10 gün geçti öyle yaptım.ama hissediyor insan emin olmak için 10 gün bekledim sende varmı belirtiler yaren?
Sizde hangi belirtiler vardı benim bugün 5 ncı gün olacak regl gecikmesi dün test yaptım sonuç negatif çıktı

Başka hangi belirtiler vardı benim bugün 5 ncı günüm reglimin gecikmesinde dün test yaptım sonuç negatif çıktı kan gündür kasik agrim bide mide bulantım var sık tuvalete çıkıyorum bazen uykumdan uyanıyorum bu yüzden egildigim zaman zorlanma oluyor kasığımda

hayır yapmadım adetimden 10 gün geçti öyle yaptım.ama hissediyor insan emin olmak için 10 gün bekledim sende varmı belirtiler yaren?
Başka hangi belirtiler vardı benim bugün 5 ncı günüm reglimin gecikmesinde dün test yaptım sonuç negatif çıktı kan gündür kasik agrim bide mide bulantım var sık tuvalete çıkıyorum bazen uykumdan uyanıyorum bu yüzden egildigim zaman zorlanma oluyor kasığımda

Merhaba Kızlar aranızda benim gibi pkolu olan var mı 67 gün oldu adet olmadım
Merhaba ben pcos var. Şifamixin şifa plus karşımını denemeye başladım herkes yorumlarda adeti düzenliuo yazmıs. İnşallah bakalım. Bir de adet söktürücü için birgebeningünlüğü var youtube da orada masajlar var deneyebilirisinz. İnşallah her şey yoluna girer

Şimdi açık kahverengi akıntı geldi adet mi oluyorum acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…