Erken Hamilelik Belirtileri - Erken gebelik belirtileri

Sizce ilişkiden kaç gün sonra erken gebelik testinde çıkar
Erken gebelik testinde de adet olmadan bir iki gün öncesine kadar sonuç verir ki döllenme geç olduysa daha geç verir diye biliyorum çünkü ilk hamileligimde yaşamıştım adet günüm 2 gün geçince sonuç almıştım erken gebelik testinde .. yani beklemek lazım doğru sonuç için bence.

Regl ime daha 4-5 gün var şimdi kahverengi akıntım geldi tuhaf yapışkan jel gibi . bu ay çok belirtim de olmuştu regl imi oluyorum anlamadim ilk hamileligimde yerleşme kanaması yasamadigim için nasıl bilmiyorum yerleşme kanaması olma ihtimali var mı acaba nasıl oluyor bilen yazarsa sevinirim.

Regl ime daha 4-5 gün var şimdi kahverengi akıntım geldi tuhaf yapışkan jel gibi . bu ay çok belirtim de olmuştu regl imi oluyorum anlamadim ilk hamileligimde yerleşme kanaması yasamadigim için nasıl bilmiyorum yerleşme kanaması olma ihtimali var mı acaba nasıl oluyor bilen yazarsa sevinirim.
Benimde aynısı oldu leke değil de akıntı olarak açık kahverengi geldi ne yapıcaz şimdi biz 🙄

Evet benimde akıntı şeklinde geldi . Adet gününü mu bekleyelim test için acaba eğer regl dondurmezse. Ay bilemedm ki ya
Bende PKOS var ben uzun süredir adet olmadım belim yanıyor üşüme vardı dün gecede bugünde bu geldi bilemedim evde testiniz varsa kontrol edebilirsiniz benim 2 den beri gelmiyor gelseydi şimdiye kadar gelirdi heralde

Bende PKOS var ben uzun süredir adet olmadım belim yanıyor üşüme vardı dün gecede bugünde bu geldi bilemedim evde testiniz varsa kontrol edebilirsiniz benim 2 den beri gelmiyor gelseydi şimdiye kadar gelirdi heralde
Testim var da erken gebelik testi değil adetime de daha var ümitsizliğe kapılmak istemiyorum. Benim şuan sadece peceteye geliyor kahverengi akıntı sabaha kadar bekleyeyim regl olursam zaten olmam lazım sabaha kadar ama benim hiç böyle kahverengi akıntı gibi başlamaz adetim de. Benimde kasık ağrım arada bıçak saplanır gibi olup gidiyor . İnşallah artık hayırlı haberler alırız beklemek ne kadar kötü

Testim var da erken gebelik testi değil adetime de daha var ümitsizliğe kapılmak istemiyorum. Benim şuan sadece peceteye geliyor kahverengi akıntı sabaha kadar bekleyeyim regl olursam zaten olmam lazım sabaha kadar ama benim hiç böyle kahverengi akıntı gibi başlamaz adetim de. Benimde kasık ağrım arada bıçak saplanır gibi olup gidiyor . İnşallah artık hayırlı haberler alırız beklemek ne kadar kötü
Benim de direk kan lekesi ile başladı şuan bende gelen giden yok bakalım sabaha kadar bekliycem bende sizin hala geliyor mu

IMG20221220095316.jpg
bata 4 gün var bende elendim mi acaba 😭😭😭

Benim öncekinde düşük olduğu için cok korkuyorum hemen öğrenip temkinli davranmak istiyorum ama bütün belirtilerim geçti zaten 😔😔
Önceki durumunuz için geçmiş olsun ama şu an hamilelikten şüpheleniyorsanız önlem almak için İlk olarak kan testi yaptırın idrar testleri pek güvenilir gelmiyor bana ve mide bulantısı vs. Bulantilariniz geçti ise psikolojik olarak vücudunuzu hamileliğe hazırlamış olabilirsiniz bu tepkiler ondan olabilir ama yine de sağlık ocağında yada.acil serviste kan kan verin içiniz rahat olsun

X