Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
eski sayfalara baktimda kizlar bu 1bucuk ayda o kadar cok sayfa ilerlemiski sasirdim masallah bize oku oku ne guzel oluyor simdi hamile olanlarin o zaman ki msjlarini okumakta insani heveslendiriyor belki bir kac ay sonra bizde hamile hamile bu umutsuz msjlarimizi okuyup gulcez iste basrdim diye insallahhhhhhhh...................

arkadaslar merhaba.herkez ıyıdır ınsallah.cerencım cooooook tebrık edıyorum.ben bugun yıne hastanelerdeydm.ıshalımde kusmamda durmadı.yıne acıle gıttım 6 tane ıgne verdı.dunden berı oruclarda gıttı tabı.baklava yapıcaktım oda kaldı.oooff bayram ustu cok kotu oldum yaaaa...hepınıze sımdıden hayırlı bayramlar dılıyorum kızlar..rabbım yardımcımız olsun...

mrb canim gecmis olsun allah sifani versin bol bol su icmeyi unutma

İNŞALAHHHHHHHHHHHHHHHHHHH:Saruboceq::lepi:

Arkadaslar merhaba, bende sizi merak ettim. Islerin arasinda pc yi actim.
Ocereno ya cok sevindim. Insallah hersey yolunda gider, ikiz olursa daha da
seviniriz. Tüm anne olmak isteyen arkadaslara sabir diliyorum.
"Elbet bir gün kavusacagiz" diyorum.
Tatile giden arkadaslara da iyi bayramlar dilerim.

Fatoscum insallah tam olarak düzelirsin. Korkularini kolay yenersin canim.
Sen yeterki cok kafaya takma korkularini.
Önemli olan can sagligi ve esinle mutlu olman tabi. Bende sana arkadasin önerdigi sayfayi yazmistim.
Almanyadaki doktorlar 6. denemeden sonra doga sizin bebek sahibi olmanizi istemiyor demisler. Erkek faktörü varmis. Ama ankaradaki tüp bebek merkezinde ilk denemde tutmus.
Haberi okudugumda ilk sen geldin aklima. Bence de türkiyede daha cok önem veriliyor, artik bu tartisilmaz bir gercek. Görüsemezsek seninde bayramin kutlu olsun canim.

yine kimseler yok ortalikta yaaaaaa
moralim bozuk bugun benim bazen dayanacak gucum kalmadigini farkediyorum hasa allaha degil isyanim ama kendi kendime aman ne olursa olsun diyip herseyin kotusunu yapiyorum
buna neden olan sey en samimi arkadasim benden 2 yil sonra yani bu yaz evlendi evleneli 6 hafta oluyor 5 haftalik hamileymis allahim verdigi zaman veriyor yaaaaa kisaknadigim icin degil ama bende istiyorum yaaaaaaaaa artik

oceron tebrık ederım.degerlerın cok ıyı.:ecrin_bebek: ıkız bebısler olur ınsallh.....bu senın için....:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

asıcım sana moral vermek istıyorum.ama ınan burda bulunan arkadsların cogu aynı seylerı yasıyor....bazen ısyan edıyorum neden dıyorum..sana bısey anlatyımmm....eltım 2 aylık hamıle...gecenlerde alısverıs merkezınde karsılastık..selam verdım..tenezzul edıp karsılık vermedı...sonradan konustu ama.derler ya mırın kırın..suzelmeler felan....ben kotu oldum...o kadr zoruma gıttıkı....ve bunu yapan kısı tup bebek tedavısı sonucunda bebısıne sahıp oldu.kıskanmadım.bılhassa onun adına cooookkk sevındımmmm...cunku o kadr emek var neden kıskanayım.cunku oda bılmesı gerekıyo.ne kadr zor oldugunu...allhım tez zamnda bızede goster dedımmmm...morallerı bozmayalımmmmmmm...asıcımmmm hersey cok guzel olacak..olsun varsın guc olsun.saglıklı,hayırlı evlatlar versın ole degılmı....quote=asi74;3980311]yine kimseler yok ortalikta yaaaaaa
moralim bozuk bugun benim bazen dayanacak gucum kalmadigini farkediyorum hasa allaha degil isyanim ama kendi kendime aman ne olursa olsun diyip herseyin kotusunu yapiyorum
buna neden olan sey en samimi arkadasim benden 2 yil sonra yani bu yaz evlendi evleneli 6 hafta oluyor 5 haftalik hamileymis allahim verdigi zaman veriyor yaaaaa kisaknadigim icin degil ama bende istiyorum yaaaaaaaaa artik[/quote]

amin canim cok sagol insallah ya cok zor bi durum benim eltimin bir oglu var gecen hap iciyorum dedim korunmak icin gecen geldiginde hapin a bakiyim hani adi ne dedi apisip kaldim tabi almayi unuttum bu ay eczane kapaliydi falan dedim ya bu insanlar gercekten cok gicik yoksa biz sabirla bekleriz ama sabrimizi tuketen seyler oluyor

allahim tedavime engel olmasin bi aksilik cikmasin insallah hemen tup bebek yapiyorum olmadi ikinci olmadi ucuncu dorduncu her ay bi tane deniycem sagligim izin verirse dr izin verirse allahim emegimi bos cikarmza insallah allahim isteyen herkese versin gercekten 5 vakit namazimi kiliyorum allah kabul etsin ve her namazin arkasina duamida ediyorum hepimizin adina

size bi müjdem var OcerenO hamileeeee
bende hala oluyorum kimseye sölememi söledi ama ben dayanamıyorum çok sevinçliyim

Canlarımmmmm bir gittim bir daha da gelemedim. Aklım hep burdaydı. Acaba haberler nasıldı diye çoooooooook merak ettim. Allaha şükürler olsun ki OcerenO hamileymiş. Oleyyyyyyyyyyyy beeeeeeeeeeeee :teytey: :teytey: :teytey: :hooray: :hooray: :hooray:

Ben şimdi okuyayım , cevaplayayım , pembe köşeyi büyük bir zevkle düzenleyeyimmmmmmmm :sm_cool:

hamileyimmmmmmmmmm kızlar ama değerim 175 nasıl sizce

yaaaaaaaaaaaaa kimse yokmu????????????????????

Canımmmmmmmm.. :teytey: Bitanemmmmmmmmm. :teytey: Tatlımmmmmmmmmm.. :teytey: OcerenOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.. :teytey: Canım çoooooooooook sevindim. Çok mutlu oldum bitanem. :dance: :sm_cool: Bütün gün dışarıdaydım. Sabahtan baktım ama sen yoktun. Aklım hep sendeydi. Allahıma şükürler olsun hamilesin. Verdiğiniz emeklerin , çektiğiniz sıkıntıların mükafaatını verdi Allahım. İstediğimiz gibi , hayal ettiğimiz gibi , ümit ettiğimiz gibi ; bir gittin belki iki belki üç dönüyorsun canımmmmmmm. Allahım verdi , bundan sonrasını da hayırlısı ile sürdürsün inşallah. Sorunsuz bir hamilelik geçirip , sağlıkla bebeğini ya da bebeklerini kucağına alırsın dilerim bitanem. :Saruboceq: Kendine dikkat et , Allaha emanet olun. Bu bayram senin için çok güzel geçecek canım. Tam bayram oldu sana , çok tatlı oldu hem de. En şerbetlisinden :hooray:

canım teşekkür ederim allah en kısa zamanda sanada sizlerede nasip etsin inşallah bütün güzel dileklerin için sağol umarım herşey sorunsuz olur

canım teşekkür ederim allah en kısa zamanda sanada sizlerede nasip etsin inşallah bütün güzel dileklerin için sağol umarım herşey sorunsuz olur

amin canım benim bu mübarek arife günü ailemize en güzel bayram hediyesini verdinhihoyyytkaydirigubbakcemile2:teytey::dance::sm_cool:

kaydirigubbakcemile5 Sorunları Farklı Dilekleri Aynı ; Kalpleri Bizle Çarpan Arkadaşlarımız

1-^^sabirsiz^^
2-nur82 - İdrar testi gölge gibi çıktı. İnşallah hamiştir. :Saruboceq:
3-el-muallim
4-sudenaz222

Kızlar , iyiki varsınız. Bizim de dualarımız sizlerle. Sizin sevinciniz bizim sevincimiz olacak. Bizlere destek olduğunuz için teşekkürler.

Not : Listemiz 10.000 karakteri geçtiği için ikiye bölmek durumunda kaldım. Günleri belli olan arkadaşlar Bölüm 1 , günleri belli olmayan arkadaşlar Bölüm 2'dedir. Bilginize. a.s.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

BÖLÜM 1

demiray---27 Eylül---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
tuliny---28 Eylül---Sayı (Mayıs'ta varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Larginine,Ace Plus Selenyum,Trental
bobova---29 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
yiğit-yağmur---30 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
derendeniz---30 Eylül---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar
Menzil Gülü---30 Eylül---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Havuç suyu,bal,tarçın,çörek otu,ceviz,selenyum,çinko,e vitamini
umutlu99---30 Eylül---Sayı---Doğal yoldan---Havuç kürü,Keçi Boynuzu Pekmezi
bengüsu---2 Ekim---Sayı ve Hareket (Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---???
yabangülüm.---2 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---???
wavy---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
rapunzell_82---3 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---Bitkisel ilaç kullandı şu an hiçbirşey kullanmıyor
olymposss---5 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
gülsu---5 Ekim---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
naren1981---5 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E ve C vitaminleri,Selenyum,Keçiboynuzu Pekmezi
Rosem---7 Ekim---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
smhsmh---7 Ekim---Hareket ve Morfoloji(Eylül 12'de varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
ilknuray---8 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---???
asi74---10 Ekim---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan(Kasım'da tüp bebek yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü (ara verdiler) ,pekmezi,bal,fındık,fıstık,üzüm,domates çorbası , arı sütü
canzi3445---10 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir erken doğum)---???
belya---10 Ekim---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Zencefil,polen,keçiboynuzu pekmezi,arı sütü,bal,gınseng
BEYAZ MELEK---10 Ekim Sonuç---Morfoloji---1. Aşılama(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---11 Ekim Sonuç---Hareket---3. aşılama(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
asutay---12 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan---???
xvyz---13 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan-Bitkisel ilaç
aymes---13 Ekim---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü,3 ay klomen kullandı
haci78---14 Ekim---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
vesta---15 Ekim---Sayı,Hareket(Varikosel)(19 Ağustos'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan---Fındık,ceviz
nevrosky---15 Ekim---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,(E vit.,Çinko,Selenyum-3 ay kullandı bıraktı),Haziran'da Sigarayı bıraktı,Ultra Mega Gold,L-arginine Eylül sonu başladı
NEŞELİ:))---16 Ekim---Yumurtalıkta Kristalleşme---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,Klomen, Trentilin,E-vitamini,çinko
NURDVC---16 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 tüp bebek düşük)---???
fatımazehra---18 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(Bayram'dan sonra aşılama düşünüyorlar)---Keçiboynuzu pekmezi,bal,ceviz
belinay82---18 Ekim---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Doğal yoldan-Keçiboynuzu yemişti,Sigara içmiyor
sevimli hayalet---18 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
sünger53---19 Ekim---Sayı ve Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---Keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
..ELCHIN..---20 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu Kürü
mekselina86---21 Ekim---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
heja---21 Ekim---Hareket---Doğal yoldan(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
oztun---22 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Aşılama başarısız)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
dıptısdıptıs---22 Ekim---Lökosit---Doğal yoldan-Sigara içmiyor
MONA ROSA---22 Ekim---Morfoloji(Haziran'da varikosel ameliyatı oldu)---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız)---E Vit.,Çinko,Polen,Bal,Keç.Boy.Pek.,Keç.Boy.Kürü,Sigara içmiyor
sevcangoksel---22 Ekim---Sayı ve Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü,Keçiboynuzu pekmezi
rabiş---22 Ekim---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
gozdem---23 Ekim---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
gaye43---24 Ekim---Sayı---Doğal yoldan(1 tüp bebek başarısız)-???
****ÜsLuB****---24 Ekim---Kriptoozospermi---1. Tüp Bebek Tedavisinde---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
Balsurat---26 Ekim---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Hiçbirşey kullanmıyor
vavelya---26 Ekim---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu

Not : Listemiz tarihe göre sıralanmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…