Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım ben çıkıyorum. Biraz işlerim var. 3-4 saat olmayabilirim. Kendinize iyi bakın. İnşallah OcerenO ve nur82 arkadaşlarımızdan güzel haberler gelir. :Saruboceq:

slm kizlar bende hemen kostum haberler icin insallah guzel haberler verirler kizlar
bizde hastaneden geldik dr esime testler vermisti onlari yaptirdik bir suru test kromozom gen falan hepsi yani insallah iyi gelir herseyde bi engel cikmaz

Canım çok teşekkür ederim. Sen araştırmalarınla bizi gerçekten çok bilgilendiriyosun. Eşim bayramdan sonra üroloğa gidicek (ilk defa) Bakalım duruma göre doktor ameliyat mı der, yoksa ilaç tedavisi mi. Bir an önce hamile kalmak ve bebeğimi kucağıma almak istiyorum.

slm kizlar bende hemen kostum haberler icin insallah guzel haberler verirler kizlar
bizde hastaneden geldik dr esime testler vermisti onlari yaptirdik bir suru test kromozom gen falan hepsi yani insallah iyi gelir herseyde bi engel cikmaz

Eşinden doktor ne için test istemişti. Benim eşimde gidicek çünkü doktora. Şimdiden bilgi sahibi olalım.

Kızlar yola çıkma vakti geldi.Birkaç gün Bodrum'da olucam.Döndüğümde inşallah çok güzel haberler karşılar beni.Hepinizin, ailelerinizin bayramını kutluyorum.Çok güzel, keyifli bir tatil olsun hepimize.Herkesi öpüyorum, topiğimizi, sizleri özleyeğim.İyi bayramlar.

:ecrin_bebek:canim benim oyle haberini bekliyordum ne guzel tbr ederim allah anali babali buyutsun ne guzel yaaaaaaa darisi basimiza kendine dikkat et:ecrin_bebek:

uzun zamandır giremedim kızlar neler olmuş öyle yaaa balsurat canım çok üzüldüm hastalanmana :çok üzgünüm::çok üzgünüm:
nasip bu aya inşallah hamiş kalırsın canımmm :teselli:
gel artıkkkkk yaaaaaa kaydirigubbakcemile
nevroskyyyyyy napıyosun bakalım gamyoncuiremsu kızlar nasılsınızzzzzzzz gamyoncuiremsu
hepinizi çok özlemişim bayramınız şimdiden mübarek olsun bende yokum bayramda .. :a015:

a.s.:teytey::teytey::teytey::hooray::CüvCüv::ecrin_bebek:
ne guzel yaaaaaaaaaaaaaa boyle sayimiz cogalsin insallah

sagol canim seninde mubarek olsun bayramin sende kazasiz git gel insallah kk ya

hamileyimmmmmmmmmm kızlar ama değerim 175 nasıl sizce

:lepi:Oh beeeeeeeeee,ne güzel bir haber bu arife günü hemdehihoyyyt

Ne güzel bir haber verdin bizlere Ocerenciğim:asigim:

Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin arkadaşım..Darısı başımıza inşallah:sm_cool::Saruboceq::hooray:

bu arada yeni hamişi canı gönülden kutluyorumhihoyyythihoyyyt

selam kizlar ben geldimmm bugun allaha sukur cok cok iyim..kizlar esim bana bebekler gibi bakiyorrr yaaa nekadar seker onu cok seviyorummm yaaa....
buarada ben gecmisleri hic okuyamadim ama nevrosky neguzel özetlemis böylece haberdar oldum ama merak ettim balim neden ceza aldii..biliyorum cok gec bir soru ama biraz geri kaldim:))..
buarada cerencim tebriklerr yaaa biz bu dualari okudugumuzdan beriii nekadar cok hamis haberi aliyoruz allahim dualarimizi kabul ediyor

kromozon testini yaptirmaniz iyi olmus..biz yaptirmamistik zamaninda ama 5.ayda tedaviden iki sene sonra yaptirdik meger sorun oymuss bizde kormozon rahatsizligi var..insallah sizde birsey cikmaz canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…