Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
neyse ben cikiyorum azcik kendimdeyken biraz temizlik yapim kaza olmasaydi evimi dip köse temizlicektim ama yapamadim simdide kizlar cok halsizim elimi kaldirmak istemiyorummm ve cabuk yoruluyorumm ..esim sagolsun bana cok guzel bakiyor ama eve hic bakmiyor:))bir görseniz ben cikamam bukadar isin icinden ama yapabildim kadarr öpüyorum kizlarrr

OcerenO cok tebrik ediyorum darisi burdaki tum bayanlarin basina. Rabbim bizimde bayram oncesi boyle guzel haber alip cifte bayram yapmamizi nasip etsin.

kızlar merhaba şimdiden bayramınız mübarek olsun tüm dualarınız kabul olsun inşallah...benim aklıma takılan bişey var.ilk hamileliğim eşim korunurken oldu 8 haftalıkken kaybettim... ikinci bebeğimide daha yeni kaybettim..3 haftalıktı düştü.düşüklerimin gerçek sebebi eşimin bozuk morfolojisimidir kesinlikle, anormal sperm yüzdesi % 94..ancak hemen hamile kalabiliyorum yani bozuk sperm dölleyemez diye biliyorum ama hız ve sayı iyi olduğu içinmi dölleyebiliyor acaba yoksa sorun bendenmi kaynaklı..işin içinden çıkamıyorum

kızlar merhaba şimdiden bayramınız mübarek olsun tüm dualarınız kabul olsun inşallah...benim aklıma takılan bişey var.ilk hamileliğim eşim korunurken oldu 8 haftalıkken kaybettim... ikinci bebeğimide daha yeni kaybettim..3 haftalıktı düştü.düşüklerimin gerçek sebebi eşimin bozuk morfolojisimidir kesinlikle, anormal sperm yüzdesi % 94..ancak hemen hamile kalabiliyorum yani bozuk sperm dölleyemez diye biliyorum ama hız ve sayı iyi olduğu içinmi dölleyebiliyor acaba yoksa sorun bendenmi kaynaklı..işin içinden çıkamıyorum

kizlar ben geri geldim iki sey topladim yoruldum bu ne yaaa:-))tembellestim ben yata yata ama nedense bugun keyfim yerinde kendimle dalga gecebiliyorum...
canim belki sorun sende olabilir cunki sonucta spermler tutuyor hamile kalabiliyorsun ama belki sende durmuyor sen dr göründemi??ama ne guzel yani hamile kalabiliyorsun yani elinde sonunda insallah tutunur bebegin

canim gecmis olsun ya cok uzuldum ama emin degilimde pek zannetmiyorum esinin morfolojisi yuzunden oldugunu belkide olabilir dr a sormalsiin insallah en kisa zmanda tekrar hamis kalir kucagina alirsin

OcerenO tebrik ederim canım.:lepi:bayram öncesi ne güzel bir haber bu.hihoyyythihoyyytinsallah sorunsuz bir hamilelik gecırırsın.

ben de yeni geldim ama kan testi yaptıramadım.labaratuvarı kapatmıslar.:1no2:dr. falan da yoktu zaten hastanede .bayramdan sonra yapabiliriz dediler. hala hastalanmadım.bayramdan sonrasına kadar da hastalanmazsam artık o zamana kaldı.eczaneler kapalı olur dıye depoladım idrar testlerini de.kaydirigubbakcemile3insallah bu sefer bebişim gelmiştir.:Saruboceq:

amin canim cok tsk ederim insallah teadvi edilemiyormu

tedavisi yok canimmm o hastaliginnn..zaten kromozon hastalarinin cocugu olmuyormus yani yuzde %1 ama allah buyuk ben artik uzulmucem ve beklicemm kaza beni biraz silkeledi yani allah böyle uygun görmüs diyorum artikkk...

ben de yeni geldim ama kan testi yaptıramadım.labaratuvarı kapatmıslar.:1no2:dr. falan da yoktu zaten hastanede .bayramdan sonra yapabiliriz dediler. hala hastalanmadım.bayramdan sonrasına kadar da hastalanmazsam artık o zamana kaldı.eczaneler kapalı olur dıye depoladım idrar testlerini de.kaydirigubbakcemile3insallah bu sefer bebişim gelmiştir.:Saruboceq:

insallaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

sağol fatoş doktora göründüm tabii bütün testler hormonlar normal çıktı.sağlıklı bir kadınsın sorun yok dedi yanlız sistit sorunum vardı onun içinde yoğun antibiyotik aldım onuda geçirdik...şunu öğrenmek istiyorum anormal yapılı sperm dölleme kabiliyetine sahipmidir bu konuda kesin net bilimsel olarak söylenen bişey varmı acaba

sağol fatoş doktora göründüm tabii bütün testler hormonlar normal çıktı.sağlıklı bir kadınsın sorun yok dedi yanlız sistit sorunum vardı onun içinde yoğun antibiyotik aldım onuda geçirdik...şunu öğrenmek istiyorum anormal yapılı sperm dölleme kabiliyetine sahipmidir bu konuda kesin net bilimsel olarak söylenen bişey varmı acaba

senin dr nededi???ya bilimsel olarak biz bilemeyiz tabiki canimmm belki burda bilen arkadaslar vardir nevrosky geldiginde bu konuya cvp verir o bilmiyorsa zaten baskasida bilmiyordur

kızlar hepinize çoook teşekkür ederim allahım inşallah sizlerede nasip etsin aslında önce çok sevinemedim dr 2 gün sonra tekrar bi test yapalım dedi telde bende değer düşük sandım gidip görüştüm ii olduğunu söyledi 2 gün sonra yinede bi test daha yapılacak transferden sonra 12. gün bugün değerim 175 sizce nası?????hepinizi öpüyorum allah sizlerede nasip eder inşallah

hamileyimmmmmmmmmm kızlar ama değerim 175 nasıl sizce

canım tebrik ederim ne güzel en büyük bayram hediyesi oldu sana rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıklı bir şekilde kucagına almayı nasip etsin Şeniz:teytey: ohhh yaa pembe listedeki hamilelerimiz artıyor hergün en kısa zamanda hepimiz pembe köşeye geçeriz inşallah kızlar

hamilelik yasamadim ama ocereno bencede cogul gebelik olabilir degrin dusuk degil yuksek bile insallah ikizdir galiba sen ikiz istiyordun allahim dualarini kabul etti ve etsinde insallah bizimde ikiz bebislerimiz olur

selam kızlar ben geldim nasılsınız bakimmm kaç gündür yoktum güzel haberler var sanırım ceren tebrikler canımmm gözünüz aydınnn sağlıcakla alırsın inşallah kucağına

X