Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Canımmmmmmm :asigim: Geldim işteeeeee. Gel sarılalım , öpüşelim. Hasret giderelim. :1hug: Şeniz Ben de sizleri çok özledim valla canlarım. Şimdi çok iyiyim :dance:

Kızlar yapmaz öyle şeyler fatoşcum. Ben izledim. Site açılmıyordu sorun oluyor çoğunlukla gündüzleri. Daha biraz öncesine kadar yine sorun vardı. O sıra geçmiştir sorun ve yazmışlardır.

Ben yokken herkesin az girmesini de topicte keyfin kaçtığına yorumluyorum ben. Dualarımız yarım kaldı. Birden ani oldu herşey. İnsanların da keyfi kaçtı haliyle canım. Kini kaç sayfa olmuş yine maşallah arkadaşlarımız topiğimizi gerilerek düşürmemişler. Şu internet sorun çıkarmasa geçen mesajlara tek tek döneceğim ama hep donuyor , atıyor.

Senin olayına da üzüldüm bitanem. Üzülmüşsündür tabi sana öyle söylenince. Ama onlar bilemezler canım. Bizim durumumuzu anlamazlar. Anlatsan da anlayamazlar. Çekmeyen anlayamaz. Bizim de tek eksiğimiz bu olsun. Huzurumuz sağlığımız yerinde olsun. Allahım vakti geldiğinde onu da bağışlayacaktır. Ben hayırlısı demeyi çok seviyorum. En doğrusu da bu. Hayırlısı ise versin Allahım. Sonra bir keşke bebeğim olmasaydı da şöyle şöyle olsaydı dediğimiz şeyleri yaşatmasın Allahım inşallah.

Ve kendine dikkat etmeni istiyorum. Az daha kaza yapıyormuşsun. Allah korumuş. Bir daha kendini bu kadar kaybetme canım. Sen bize ve sevdiklerine lazımsın. Bu kadar kaptırma kendini. Bu dünyada çocuğu olmayan ve hayaltlarını o şekilde idame ettiren çok insan var. Kaderimizde varsa bizde öyle geçirebilirz. Ama ümidimiz tükenene kadar mücadelesini vereceğiz. Böyle karamsarlıklarla değil ama. Belki daha çok yolumuz var belki daha çok engelimiz var. Belki daha çok aşamalardan geçeceğiz. Belki bu ay hamile kalacağız. Belki bu ay olacak. Bilemiyoruz. Sadece dua edip elimizden gelen çabayı gösterebiliriz. Allahım inşallah dualarımızı kabul eder , emeklerimizin karşılığını verir. :Saruboceq: :CüvCüv: :ecrin_bebek:

:teytey: :teytey: :teytey: Hoşbuldum bitanemmmmm Şeniz Gördüm bitanem. Protestonu yerim ben senin. :1rolleyes:Canım site doğru düzgün çalışmıyor maalesef. Bir yandan işlere bakıyorum. Akşam elden geçireceğim inşallah. geçmiş mesajlara bile dönemiyorum , ben yokken yazılanlara. cevap vereceğim ama site izin vermiyor. Hep görüntülenemiyor diyor.

Sana da hayırlı cumalar bitanem. Kesinlikle stress yok burda. Bizler böyle kenetlenirsek hiçbirşey bizi yıkamaz. İnşallah öbür ay diyoruz di mi fatımacım. Belki öbür ay bizim haberimiz dolaşacak buralarda , ne dersin? Aksini kim iddia edebilir. Hepimiz için bir umut var. yerimseniben

canimmm nekadar iyisin söylediklerin insanin icine isliyor...ben sizin sevginizi hak ettimmi demisin buseferde ben senin kafanaklava:sen harika bir insansin esin cok sansli ve tabiki bizlerde seninle tanisabildigimiz icin cok sansliyiz iyiki varsinnn kizzzz :teselli:bizi herzaman teselli ediyorsunnnn....

HOŞGELDİNNNNNNNNNNNNNhihoyyyt
bende giremedim siteye çünkü bilgisayarım bozuldu dün akşam geldi tamirden bugün sabah girdim bir kere daha sonra site çöktü galiba :roflol:
şu an yazabiliyorum çok şükür,umarım iyisindir,özledik valla :1hug:

arkadaslar yaaaaa saabahtan beri yazmaya calisiyorum yapamiyorummmm bu ne böyle site sahibleri buna birsey yapmali acilmiyor siteeee kafayi yicez toptan hepimiz

arkadaslar yaaaaa saabahtan beri yazmaya calisiyorum yapamiyorummmm bu ne böyle site sahibleri buna birsey yapmali acilmiyor siteeee kafayi yicez toptan hepimiz

çok şükür bende yeni girebildim ama diğer sayfalara geçemiyorum en son sayfada kalıyo bi türlü bulaşamıyoruz kıslar ya haklısın buna bi çözüm bulsunlar lütfen

ya birtanem benim sorunum sadece bebek degildi dun zaten moralim cok bozuktu esimle ailesi yuzunden kavga etmistik oda uzerine tuz biber olmustu tabiki baska seylerde vardi birikim olmustu o yuzden okadar dagildim...

çok şükür bende yeni girebildim ama diğer sayfalara geçemiyorum en son sayfada kalıyo bi türlü bulaşamıyoruz kıslar ya haklısın buna bi çözüm bulsunlar lütfen

evet simdi biraz rahatladi ama sabahtan beri ugrasiyorum herkezde ayni sorun var neden ilgilenmiyorlar acebaaaa hepimizin kafayi yememizi bekliyorlar

ben simdi cikicam ya site acildi inanmiyorum yaaa...balimmm buarada sen modaratör olmusun sikayetimizzzzz varr site acilmiyorrrr :))kiz seni nasil modaretör yaptilar sen o yuzdenmi surekli sayfalara giriyorsun kontrol amaclimi???

merhaba arkadaşlar ya sabah bir uyandım hemen siteye bakıyim nevroscum gelmiş mi diye ama kesinlikle siteye giremedim sabahtan anca şimdi girebildim canım bitanem nevrosumm gelmişş hihoyyyt :dance: hoş gelmiş sefa gelmiş gerçekten sensiz hiç topiğin tadı yoktu ben yine giriyordum toıpiğimiz alt sıralara kaymasın diye neyse canım artık sen geldin kız bir günda çok özledim kız uzatta yanağını bir öpeyim Şeniz canım akşam inşallah hasret gideririz kaydirigubbakcemile5

Canlarım site bozuktu , yine giremedik koskoca öğleden sonra. Tam ceza bitti sahalara döndüm derken sakatlık çıktı. :roflol: Akşama bol bol hasret gideririz. Bütün cevaplayamadığım mesajları okuyup , cevaplandırmaya çalışacağım akşam. Öpüyorum sizleri. Şeniz

Nevro hoş geldin.bize boncuktan ya da kibrit çöpünden hedayeler yptin mi?hani biz de sana don,sigara falan getirdik yaaaa o cihetten yaneee.seni öslediiiik

kızlaaar,canlarııım,canım nevroskym,ben hamileyim,şaşkınım ve de.hem de o kadar şaşkınım kiiii:1shok::CüvCüv:

nevrom simdi dünden biriken sayfaları okuyunca öğrendim, geçmiş olsun hepimize.Bilerek ve isteyerek yapılmış değil ama fatura kesilmiş sorgusuz-sualsiz.Önce bi uyarı gönderilmeliydi, birden böyle banlanmak çok yakışıksız bence.Neyse, bitti-gitti.Hoşgeldin tekrar.

kızlaaar,canlarııım,canım nevroskym,ben hamileyim,şaşkınım ve de.hem de o kadar şaşkınım kiiii:1shok::CüvCüv:

aaaaaaaaaaa.....e süpeeeeerrr hihoyyythihoyyyt:lepi: çok güzel yaaa, çok tebrik ederim...bugün duyduğum en güzel haber, hatta nihayet muhteşem bir haber..Sarılıp, öpmek istedim seni Şeniz Şeniz Birden bütün yorgunluğum gitti, oh bee.

Canım sen ne diyosun. Anlatsana bitanem. Hadi bekliyoruz. Yemek yapıyordum bi bakayım dedim. Bu ne güzel baher. Anlat bitanemmmmmmmmmmmm. :dance: :hooray: :sm_cool:

Evet Evet Evet şimdi cevap yazıyor konumuza. :dance: :dance: :dance: Hadi güzelim çabuk yaz. Meraktan çatlayacağım. Allahım şükürler olsun sana. :Saruboceq: :CüvCüv:

adetim gecikmişti biliyorsun.15 eylüldü tarihi.hala gelmedi diye ama tamamen umutsuzca,yani sanki görevmiş gibi,dün sabah test yaptım.silik bir pozitifle karşılaştım.eşime söyleyemedim.o kadar zor günler geçirdi ki o da,yine hayal kırıklığı yaşasın istemedim.hemen gidip kan verdim.doğumevi evimin karşisinda zaten.bu arada gitmek için eşimin işe gitmesini bekledim.veeeee bugün 3te aldım sonucu.ne düşüneceğimi,elimi ayağımı nerelere koyacağımı bilemiyorum.hala eşimin haberi yok.eve gelmesini bekliyorum.allahıma binlerce kere şükrediyorum.allah benim gibi gözünün yaşıyla bekleyene sağlıklı hayırlı evlatlar versin canlarım.

iyi ki sizler varsınız yanımda.sizin dualarınız vesile oldu işte.allah hepinize gönlünüzün muradını versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…