Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar kimler var orda cevap verin bugun bu sitede ilk günün

Canım aramıza hoşgeldina.s. şansına sitede bugün bi problem var yoksa buralar bu kadar boş olmazdı tabi bide çok büyük bi eksiğimiz nevrocum yok ondan.
Canım değerleriniz hakkında bilgi vermemişsin sizin problem tam olarak ne

Merhaba arkadaslar, bende zorla girdim.

Nevrosky cigim, cok üzüldüm, özelden yazdim.kaydirigubbakcemile3

iyi akşamlar milletlaelaelaelaelae.iftar hazırlıklarım bitti.bir selam yollayayyım dedim bizim güllerea.s.Şeniz

nevrosky canım sensiz tadı olmuyor valla biliyorum yazdıklarımızı da okuyorsun inş. bizi bırakmazsın:teselli: kesin nazar değdi topiğimize:nazar::nazar::nazar:

Merhaba arkadaslar, bende zorla girdim.

Nevrosky cigim, cok üzüldüm, özelden yazdim.kaydirigubbakcemile3

merhaba canım.özelden yazabiliyor muyuz sanki kapalı gibi.

iyi akşamlar millet.iftar hazırlıklarım bitti.bir selam yollayayyım dedim bizim güllere
mona rosa bi yer de bana ayır masada.cokacimcoook

nevroskyym canım benim çook üzüldüm yaa görünce şaşırdımmm :KK43:Kızlarr ben konu sorumlusuyla konuştumm nevroskyyy arkadaşımızz bir gün sonra banı kalkıcakmış aramıza dönücekkk inşalahhh.Sebebide İslam ve din bölümü kapalı olduğu halde konu açmış sanırım ondan benim duyduğum bilidiğim bu kadar :KK43:

Geyik bölümünde neden dini paylaşımı sevenler köşesi var acaba ben de bunu merak ettim..Ne alaka geyik bölümünde dini paylaşımmirmirmirmir

Kimsenin buna bir şey dediği yok ne hikmetse...

Nevrocuğum seni seviyorum Şeniz

yani gittimi dualarımız şimdi?:1shok: salavat ve ihlas neyse de tefriciye tam olmalıydı:KK43: gerçi okumayan 3 kişi vardı. nevrocum onları biliyordur inşallah. onlarda okudu mu,tamam olur.
senin için çok üzüldüm nevrocum ve çok kızgınımÇok üzgünüm çoook
yarın senide aramızda görmek üzere:lepi:

merhaba canım.özelden yazabiliyor muyuz sanki kapalı gibi.

iyi akşamlar millet.iftar hazırlıklarım bitti.bir selam yollayayyım dedim bizim güllere
mona rosa bi yer de bana ayır masada.cokacimcoook
gel tabiii sana yer çok hatta aile boyu buyrun gelinnnnnnnnn.ayyy ne güzel olurdu değil mi?:içelim:a.s.

Selam kızlarr herkeze hayırlı akşamlarrrr Nevrokyyy canım benimm çok özledikk senii sensiz ne kadar sakin sessiz topikk sen bizim neşe,moral kaynağımızsınnnŞeniz

kızlaaar.neler oluyor?nevroya ne oldu?biri bana anlatsın nnnnnnnn?noldu ki şimdi ben hiç bişi anlamadım.

kızlaaar.neler oluyor?nevroya ne oldu?biri bana anlatsın nnnnnnnn?noldu ki şimdi ben hiç bişi anlamadım.

Canım konu sorumlusu burda gereken açıklamayı yapmış fisfisfis

Selam..
Arkadaşınız bi süre sonra tekrar aranızda olacak..Forum içinde sayılı dua çekimi gibi aktivitelere yer vermiyoruz..Hepimiz duacıyız sizlere ama her yerde olduğu gibi burda da belirli kurallar var ve bizler uymak zorundayız..
Forum bünyesinde İslam ve Dinler başlığı dahil böyle aktivitelere özel mesajlaşma sistemi ile devam etmenizi rica ediyoruz..

Bu şekilde açılan konu yada mesajlar slinecektir..Ve tekrardan açılması mümkün olmayacaktır sevgili arkadaşlar..Sizleri aydınlatmak amacı ile bu açıklamayı yapmak istedim sevgiler..

Selam kızlarr herkeze hayırlı akşamlarrrr Nevrokyyy canım benimm çok özledikk senii sensiz ne kadar sakin sessiz topikk sen bizim neşe,moral kaynağımızsınnnŞeniz

sanada hayırlı akşamlar canım nasılsın bu arada gerçekten nevrosky nin yeri çok görünüyor umarım yarın aramızda olur a.s.

RAMAZAN MANİLERİ

TÜM KIZLAR KORO HALİNDE:

nevrosky seni çok özledik
bütün gün yolunu gözledik
allahtan ayrılık çok sürmeyecek
nevrocuğumuz yarın dönecek

RAMAZAN MANİLERİ

TÜM KIZLAR KORO HALİNDE:

nevrosky seni çok özledik
bütün gün yolunu gözledik
allahtan ayrılık çok sürmeyecek
nevrocuğumuz yarın dönecek

canım valla harikasın :hooray: çok güzel olmuş manin tebrik ederim kaydirigubbakcemile5

ya kızlar yeni gördüm nevroskye yaptıkları bu haksızlık ya neyseki 1 gün kapsama dışında olacak ya uzun süre göremeseydik ne yapardık ya onsuz canım arkadaşım benim herkez seni ne çok seviyor bak canım herkez senin dönmeni dört gözle bekliyorlar bu aslında biryandanda iyi oldu senin için (yanlış anlama ama)herkesin seni ne çok sevdiğini ne çok özlediğini görmüş oldun sensiz buranın tadı tuzu olmuyor canım...

nevroşum ya topikte yokluğun çok belli oluyor.alıştık sana.bizlere destek oluyosun dertlerimizi dinliyorsun.seni seviyoruz nevroş..iyiki varsınnnnn.

Canim nevrosky ..... Güzel hareketlere imza attin sen............. Içimiz dualarla ferahliyor......... Ols.. Hayirlisii. Inş kisa zamanda aramizdasinn yeterki gönüller bir olsun dualar bizim dilimizde önemli olan bu rabbim yar ve yardimcin ols..............hayirli geceler sana ve butun arkadaşlar.............dua ile ....................................

X