Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
neyseki eltim yok kızlar:) ama acilen elti aranıyor, kayınvalidem yollara düştü nerdeyse:roflol:

ANEYYYYYYYY ALLAH SABIR VE KOLAYLIK VERSİN BACIMMM HEMEN BASKINLIK KUR BU EVİN REİSİ BENİM İMAJI NI VER OKİŞŞŞŞ :jeyyar::jeyyar::roflol:

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 800 İhlâs 600 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 800 Salavat
aymes : 1650 İhlâs 950 Salavat
Balsurat : 880 İhlâs 1630 Salavat
bengüsu : 300 Salavat
BeyzaNur-HH : 100 İhlâs 100 Salavat
BTRKLC : 1100 İhlâs 700 Salavat
cerencim : 400 İhlâs 600 Salavat
..ELCHIN.. : 100 Salavat
esila@mısra : 400 İhlâs 700 Salavat
gamze2007 : 285 İhlâs
heja : 500 İhlâs 500 Salavat
minervaduygu : 80 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 925 İhlâs 800 Salavat
olymposss : 200 İhlâs 200 Salavat
rabiş : 300 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 250 İhlâs 70 Salavat
Rosem : 50 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 550 İhlâs 400 Salavat
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vavelya : 300 İhlâs 400 Salavat
vesta : 300 İhlâs 50 Salavat

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2370 SALAVAT : 2190
3. GÜN : İHLÂS : 3160 SALAVAT : 2090
4. GÜN : İHLÂS : 1570 SALAVAT : 2020
5. GÜN : İHLÂS : 1320 SALAVAT : 1150
6. GÜN : İHLÂS : 125 SALAVAT : 940

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 10.000 ------> CANLARIM ARTIK İHLÂS OKUMUYORUZ. SAYI TAMAMDIR. FAZLADAN OKUNAN İHLÂSLARI BİR SONRAKİNE AKTARIRIZ. SİZ YİNE YAZDIRIN OKUMUŞLUĞUNUZ VARSA.

SALAVAT : 9300 ----> CANLARIM SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM BUGÜN DUASINI YAPAYIM.

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM ARKADAŞLAR. İKİSİ DE 10.000 OLUNCA DUASINI YAPACAĞIM. ARTAN OLURSA , FAZLADAN OKUNURSA YENİDEN BAŞLARIZ. HEPİNİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR. ALLAH MURADLARIMIZI VERSİN İNŞALLAH. :Saruboceq:

olabilir cunku tum eltiler boyle allahim en kisa zamanda hepimize bebek veriri insallah evlat hasretiyle sinamasin yarabbim

AMİN CANIM İNŞALLAH İSTEYEN HERKESİN TEZ ZAMANDA ÖNCE GÖBİŞLERİ SONRA KUCAKLARI DOLARRRR:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Canim ayni sey benimde basima geldi. Kendi cocugu var, senin yok diye resmen
kücük görüyor. Sanki onun marifeti.
Aslinda bizim böyle bir olayla karsilastigimizda aklimiza geleni söylememiz lazim.
Hadlerini bildirmek gerekiyor, ama yapamiyoruz iste.klava:

KIZLAR 700 SALAVAT KALDI. HEP BERABER ŞU SALAVATLARI DA BİTİRELİM.

HEPSİ BİTİNCE ; YÂSİN SÛRESİ , MERYEM SÛRESİ , KENZ'ÜL ARŞ DUASI 'NI OKUYACAĞIM. ARKASINDAN DÜN BALSURAT'IN YAZDIĞI DUAYI OKUYACAĞIM. HERKES İÇİN TEK TEK DUA EDECEĞİM. TOPLU OLARAK DEĞİL. İSİMLERİNİ BİLDİĞİM ARKADAŞLARIN İSİMLERİNİ ZİKREDEREK , BİLMEDİKLERİMİN DE NİCKLERİNİ ZİKREDEREK ; LİSTELERİMİZDEKİ HERKES İÇİN AYRI AYRI EN AZ 2-3 CÜMLE İLE DUA EDECEĞİM.

ALLAH İNŞALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER. GÖNLÜMÜZÜN MURADINI VERİR. HAMİŞLERİMİZ İÇİN DE DUA EDECEĞİM. ONLARIN DA SAĞLIKLA BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALMALARI İÇİN.

BU GECE BİTSİN DİYORUM. TAHMİNİ 2-3 SAAT SÜREBİLİR. BU SEBEPLE 21:00'A KADAR BİTİRELİM ARKADAŞLAR SALAVATI. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. :Saruboceq:

Son düzenleme:
allah kabul etsin insallah yarabbim bu temiz kalbinle dualarin kabul olur canim bu kadar cabalaman bile cok guzel beni unutma beni tamammi bak kuserim ha benim icin dua etmezsen saka bir yana allahim kabul etsin yarabbim
ya bir arkadasdan duymustum adetli iken salavat getirilirmi bu sitede biri demisti

Canım bengüsu arkadaşımız demişti. Getiriliyor demişti. Ve okumuştu biraz. Ben çok emin değilim birşey diyemem. İstersen kalsın , arkadaşlar katılım gösterirler muhakkak. :lepi:

Canım bengüsu arkadaşımız demişti. Getiriliyor demişti. Ve okumuştu biraz. Ben çok emin değilim birşey diyemem. İstersen kalsın , arkadaşlar katılım gösterirler muhakkak. :lepi:

ok canim bencede garanti olsun ikinciye insallah katilirim

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

nevrosky : 925 İhlâs 1000 Salavat

6. GÜN : İHLÂS : 125 SALAVAT : 1140

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 10.000 ------> CANLARIM ARTIK İHLÂS OKUMUYORUZ. SAYI TAMAMDIR. FAZLADAN OKUNAN İHLÂSLARI BİR SONRAKİNE AKTARIRIZ. SİZ YİNE YAZDIRIN OKUMUŞLUĞUNUZ VARSA.

SALAVAT : 9500 ----> CANLARIM SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM BUGÜN DUASINI YAPAYIM.

SALAVATI DA 10.000'E TAMAMLAYALIM ARKADAŞLAR. İKİSİ DE 10.000 OLUNCA DUASINI YAPACAĞIM. ARTAN OLURSA , FAZLADAN OKUNURSA YENİDEN BAŞLARIZ. HEPİNİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR. ALLAH MURADLARIMIZI VERSİN İNŞALLAH. :Saruboceq:

KIZLAR 500 SALAVAT KALDI. HEP BERABER ŞU SALAVATLARI DA BİTİRELİM.

HEPSİ BİTİNCE ; YÂSİN SÛRESİ , MERYEM SÛRESİ , KENZ'ÜL ARŞ DUASI 'NI OKUYACAĞIM. ARKASINDAN DÜN BALSURAT'IN YAZDIĞI DUAYI OKUYACAĞIM. HERKES İÇİN TEK TEK DUA EDECEĞİM. TOPLU OLARAK DEĞİL. İSİMLERİNİ BİLDİĞİM ARKADAŞLARIN İSİMLERİNİ ZİKREDEREK , BİLMEDİKLERİMİN DE NİCKLERİNİ ZİKREDEREK ; LİSTELERİMİZDEKİ HERKES İÇİN AYRI AYRI EN AZ 2-3 CÜMLE İLE DUA EDECEĞİM.

ALLAH İNŞALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER. GÖNLÜMÜZÜN MURADINI VERİR. HAMİŞLERİMİZ İÇİN DE DUA EDECEĞİM. ONLARIN DA SAĞLIKLA BEBEKLERİNİ KUCAKLARINA ALMALARI İÇİN.

BU GECE BİTSİN DİYORUM. TAHMİNİ 2-3 SAAT SÜREBİLİR BENİM DUAM. BU SEBEPLE 21:00'A KADAR BİTİRELİM ARKADAŞLAR SALAVATI. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. :Saruboceq:

nevrosky cim ben 200 tane alıyım 21:00 e kadar degilmi arkadasım

Canım Allah razı olsun. 500 idi. Ben şimdi 100 daha okudum. 400 kaldı. Sen de 200 okursan 200 kalıyor. Onu da ben okurum. Allah kabul etsin inşallah. Ben okundu olarak gösteriyorum o zaman. Kimse ekstradan okumasın diye. 21:00'e kadar olursa iyi olur. Çünkü benim duam 2-3 saati bulabilir. Bu akşam bitsin istiyorum. Yarına yeniden başlarız. Ramazan boyunca dua edelim diyorum böyle arkadaşlarla. Çok sağol canım. Sen okuman bitince bana özel mesaj atarmısın. Çünkü seninki bitince ben duaya başlayacağım. Kendi 200'ümü de yine birazdan okurum. Şeniz

İHLÂS SÛRESİ

SALAVAT

KızılDeniz : 200 Salavat
nevrosky : 925 İhlâs 1300 Salavat

6. GÜN : İHLÂS : 125 SALAVAT : 1640

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 10.000
SALAVAT : 10.000

CANLARIM ARTIK OKUMUYORUZ. SAYI TAMAMDIR. FAZLADAN OKUNANLARI BİR SONRAKİNE AKTARIRIZ. SİZ YİNE YAZDIRIN OKUMUŞLUĞUNUZ VARSA. HEPİNİZE TEKRAR TEKRAR TEŞEKKÜRLER. ALLAH RAZI OLSUN KIZLAR. ALLAH MURADLARIMIZI VERSİN İNŞALLAH. :Saruboceq:

tamam canım ben hemen okuyorum 21:00 e kadar coktan bıter yazarım özelden canım a.s.

Sağol canım Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. Sizler de inşallah sağlıkla bebeklerinizi kucaklarınıza alırsınız. :Saruboceq:

Bu arada sen duamıza katılan tek hamişsin. Hamişlerin duası kabul olurmuş. Katıldığın için sağol canım. a.s.

allah kabul etsin dualarımızı.allah senden de razı olsun nevrosky.kızlar ben bugün aktardan çakşır kökü aldım.aktar kaynat suyunu içir dedi.çakşır kökü kullanan var mı aranızda?servis önerilerini alayım kıslaaaaaaaaaaar.

nevrosky canım allah razı olsun senden ,iyi niyetinin , sabrının ,hoşgörünün emeklerini alırsın inşallah kısa zamanda.Şeniz allahım dualarımızı kabul etsin ve herkese bebiş versin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…