Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canum benim Hadi gözümüz aydınn inşallah sonunda hepimizin gözüaydınn olucak inşallah.Allah razı olsun senden Rabbim dularımızı kabul etsin inşallahh.Canım diğer listeye sonra başlanılcaksa ben hemen hazır abdest var okumaya başlayım :) kaydirigubbakcemile5

allah kabul etsin dualarımızı.allah senden de razı olsun nevrosky.kızlar ben bugün aktardan çakşır kökü aldım.aktar kaynat suyunu içir dedi.çakşır kökü kullanan var mı aranızda?servis önerilerini alayım kıslaaaaaaaaaaar.

nevrosky canım allah razı olsun senden ,iyi niyetinin , sabrının ,hoşgörünün emeklerini alırsın inşallah kısa zamanda.Şeniz allahım dualarımızı kabul etsin ve herkese bebiş:emir_bebek::emir_bebek: versin :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Amin kızlar. İnşallah dualarımız kabul olacak. Ben şimdi dua etmeye gidiyorum. Hepinizi çok seviyorum. İyiki varsınız. Allahın izniyle güzel günler bizi bekliyorz. İnşallah herşey çok daha güzel olacak. :lepi: Şeniz

Canum benim Hadi gözümüz aydınn inşallah sonunda hepimizin gözüaydınn olucak inşallah.Allah razı olsun senden Rabbim dularımızı kabul etsin inşallahh.Canım diğer listeye sonra başlanılcaksa ben hemen hazır abdest var okumaya başlayım :) kaydirigubbakcemile5

Canım Amin inşallah. Allah hepimizden razı olsun. İnşallah dualarımız kabul olacak. :Saruboceq: Yarın da diğer listeye geçeriz. Sen başlayabilirsin bir yandan. Sonra buraya yaz. Ben kağıda alıp , yazıyı oluşturunca eklerim. Allah razı olsun bitanem. :Saruboceq: Şeniz

HAYDİ BEN KAÇTIM KIZLAR. :Saruboceq: :CüvCüv: :emir_bebek: kaydirigubbakcemile5 :lepi: :nazar:

nevrosky sen vesile oldun allah gönlünün muradını versin inşallah hepimizin muradı belli rabbim bebeklerimizi bir an önce bizlere kavuştursun inşallah amin

merhaba arkadaslar.ben tam sınavdan dondum dua sayısı tamamlanmıs.
ıyıkı ders molasında az da olsa okumusum yoksa cok uzulurdum.
ınsallah bu mubarek gunlerde dualarmız kabul olur ve hepımız hamıs kalırız..:Saruboceq:

mona rosa ben kullanmadım ama kullananllar vardı sitede onlar görünce yazarlar umarım.
Rosem nasıldı sınavın?hadi geçmiş olsun yarın da eşimin var

merhaba arkadaslar.ben tam sınavdan dondum dua sayısı tamamlanmıs.
ıyıkı ders molasında az da olsa okumusum yoksa cok uzulurdum.
ınsallah bu mubarek gunlerde dualarmız kabul olur ve hepımız hamıs kalırız..:Saruboceq:

Canım ebnimm delüm kızmıyon dimi böyle söyleyince sana hehe.Hadi gözünaydınn inşallah geçiceksin sınavını güzel haberler vericeksin bize ingilizce öğretmeni olucak benım canım arkadaşımmmŞenizBebişide bir gelse dünyalar bizim olcak inşallah adet olmazsında pembe listeye yazılırsın sende canım gel bekliyom kaçtın hemenn sen anladın hehe :)kaydirigubbakcemile5

herkese iyi aksamlar.ramazan dolayısıyla cok yogun gecırıyorum.cok az gelebılıyorum arkadslar.duaları el bırlıgıyle bıtrdık cok sevındım...allahım sen buyuksun dualarımızı kabul et.herkesın gonlune gore ver....

nevrosky canım ben bugun maalesfkı hastalandım.hemde bekledıgım tarıhten once oldu.sınır oldum..dr olur acele etmeyın dıyor...2 yıldır ugrasıyoz ama sonuc hep ay aynı husrannnnnn...karar verdım bayramdan sonra tekrar dr ma gıdecem...yenı adet tarıhımı 3 ekım yazarmısın canım dualar ıcın tesk ederım ayrıca allah gonlunu gore versın

sevgili nevrosky ve diğer arkadaşlar,
dualar bitmiş,Allah hepinizden razı olsun,çok sevindim hepiniz sağolun,inş hayırlısıyla evlatlarımıza kavuşuruz,ne mutlu bana böyle güzel bir siteye üye olup sizleri tanıdığım için iyi ki varsınız arkadaşlar,tekrar tekrar Allah razı olsun sizlerden a.s.

iyi akşamlar kızlar duamız bitmiş çok sevindim allah kabul etsin inşallah hepimize hayırlı bebişler versin ben 200 ihlas ve 200 salavat okumuştum neyse heralde tekrar başlıyacağız nevroscum yeni okunacak duaya ekler

mona rosa ben kullanmadım ama kullananllar vardı sitede onlar görünce yazarlar umarım.
Rosem nasıldı sınavın?hadi geçmiş olsun yarın da eşimin var
canım tesekkur ederım..sınav bıraz zorladı benı ama elımden gelenı yaptıgıma ınanıyorum..ınsallah gecmısımdır.:Saruboceq:
esınede basarılar canım..

Canım ebnimm delüm kızmıyon dimi böyle söyleyince sana hehe.Hadi gözünaydınn inşallah geçiceksin sınavını güzel haberler vericeksin bize ingilizce öğretmeni olucak benım canım arkadaşımmmŞenizBebişide bir gelse dünyalar bizim olcak inşallah adet olmazsında pembe listeye yazılırsın sende canım gel bekliyom kaçtın hemenn sen anladın hehe :)kaydirigubbakcemile5
kaydirigubbakcemile3ınsallah canım benım..kaydirigubbakcemile3
hepımız sırayla hamıs kalırız ınsallah..:CüvCüv:

CANLARIM GELDİM. DUALARIMIZ ELBİRLİĞİ İLE BİTTİ. BEN DE DUASINI YAPTIM.

YÂSİN SÛRESİ , MERYEM SÛRESİ , KENZ'ÜL ARŞ DUASI'NI OKUDUM. ARKASINDAN DÜN BALSURAT'IN YAZDIĞI DUAYI OKUDUM. LİSTEMİZDEKİ HERKES İÇİN TEK TEK NİCKLERİNİ ZİKREDEREK AYRI AYRI DUA ETTİM. HAMİŞLERİMİZ İÇİN DE DUA ETTİM. ALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER İNŞALLAH. HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM. TEZ ZAMANDA HAYIRLI HABERLER ÇIKAR İNŞALLAH. :Saruboceq:

canım benim çok teşekkürler allah hayrını kabul etsin allah bu büyük ayın hatırına hepimize hayınlı bebişler versin aminnnnnnnn:Saruboceq::1hug:

YÂSİN SÛRESİ , MERYEM SÛRESİ , KENZ'ÜL ARŞ DUASI'NI OKUDUM. ARKASINDAN DÜN BALSURAT'IN YAZDIĞI DUAYI OKUDUM. LİSTEMİZDEKİ HERKES İÇİN TEK TEK NİCKLERİNİ ZİKREDEREK AYRI AYRI DUA ETTİM. HAMİŞLERİMİZ İÇİN DE DUA ETTİM. ALLAH DUALARIMIZI KABUL EDER İNŞALLAH. HERKESE ÇOK TEŞEKKÜRLER. ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN. HEPİNİZİ ÇOK SEVİYORUM. TEZ ZAMANDA HAYIRLI HABERLER ÇIKAR İNŞALLAH. :Saruboceq:

Canımm ALLAH KABUL ETSİSN İNŞALLAH ALLAH SENDEN RAZI OLSUN VESİLE OLDUNN BU DUAYI BAŞLATMADA.RABBİM İNŞALLAH DUALRIMIZI GERİ ÇEVİRMEZ GÖNLÜMÜZÜN MURADINI EVLATLARIMIZI BİZE BAHŞEDER.HAYIRLI,SALİH,SAĞLIKLI EVLATLAR AMİN ....AMİN....AMİN
:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

X