Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
merhaba kızlar nasılsınız nevrosky 160 tane ihlas okudum canım

Canım iyiyiz çok şükür. Sen nasılsın? İhlâsları bitirdik canım Salavatlardayız. Bu okuduğunu bir sonrakine eklemek üzere kağıda yazıyorum. Bir sonrakine başladığımızda ekleyeceğim. Allah razı olsun canım. a.s.

şimdi vestanın verdiği linke baktım aktarın sitesine girdim orada ürünlerden kullanmış ve şifa görmüş kimselerin mektupları var şifa bulduklarını ve düzenli kullanım sonucu çocuk sahibi oldukalrını yazmışlar ne yalan söylim ilgimi çekti eşimle konuşup gidip görüşmeyi düşünüyorum herşey bizim için bir vesile olabilir tabii eşim ne dicek bakalım kullandığı onca şey varken ....

İki test arasında bu kadar farklılık çok ama çoooook şaşırtıcı. :bbo: 3. bir kez üniversite hastanesinde yaptırmanızı öneririm. ikinci spermiogram süper. ilki kötü. ilkine ilerlememiş diyorlar. ikincisine varikosel ilerlemiş diyorlar. İkisi birbirnden saçma konuşmuş.

En iyisi üniversite hastanesinde yaptırmak canım. İkinci spermiogram doğru ise doğal yoldan hamilelik çok çok mümkün. İnşallah ikincisine yakın değerler alırsınız. a.s.

İşte canım bizimkiler çok şey kullandıkları için ne derlerki acaba? Bir de spermiogram yaptıracağız bu ay. Eğer değerler düzelmişse istemez. Düzelmemişse hiçbir yaramıyor diyip yine istemeyebilir. Onlar da haklı. Ama biz de haklıyız. Çare arıyoruz. Bebek istiyoruz. kaydirigubbakcemile3

Verdikleri macunun tadının keçiboynuzu küründen daha kötü olduğunu sanmam.Eşim 1 haftadar içiyor ve nefret etti, 3 ay nasıl içiricem bilmiyorum.

kızıldenizin söylediği bir macun vardı hatırlarsın onu çok aradım ama bulamadık çok istekliydi içmeye eşim oda napsın yeterki olsun diye istediğim herşeyi yiyor içiyor:içelim:sanırım kandırabilirm Şenizdenemekten zarar gelmez heralde hem şifa bulmuşlarda var bakalım akşam konuşacagım

Verdikleri macunun tadının keçiboynuzu küründen daha kötü olduğunu sanmam.Eşim 1 haftadar içiyor ve nefret etti, 3 ay nasıl içiricem bilmiyorum.

ama haklılar gerçekten çok kötü bir tadı var kafamçokkarıştıama napalım ilaç olarak düşünüp içecekler:içelim:

VESTA CANIM BENİM EŞİMDE 1.5 AYDIR KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ İÇİYOR BEN TİKSİNİYORUM O İÇERKEN AMA EŞİM İÇİNE LİMON SIKIYOR BİRAZ DAHA İÇİLEBİLİR DURUMDA DİYOR:roflol:

önemli değil süngercim hoşbuldum canim ismim elçin burda olmaktan dolayi çok mutluyumm

mrb kizlar ben sinir oldum sizede anlatiyim benmi abartiyorum dun eltim geldi1.5 yasinda cocugu var iki uc gundur cok hastayim midem bulaniyor istifra ediyorum acaba hamilemiyim dedi ben olabilir dedim cunku hap kullanmiyormus bikac aydir
bana dediki aman aman hamileysem intihar ederim dedi sok oldum dunyanin binbir turlu hali var diye bosuna dememisler arkasinada dediki biliyosun ben bi kere hap unuttum hamile kaldim cok cabuk kaliyorum dedi bende sinir oldum tabi nisbetmi yapti bilmiyorum ama bana oyle geldi cok gucume gitti oturdum bir daha agladim bu insanlar neden bu kadar anlayissiz zayif tarafindan vuruyorlar hayat cok kotu

ne yapcam bilmiyorum bir umudum keciboynuzu vardi oda bitmek uzere birbucuk aydir kullaniyorum 1 haftalik kaldi buralardada yok...ne biliyim ben 2 kilo almistim hemen bitti benmi cok kullandim kizlar siz nasil yapiyorsunuz hemen bitiyormu yardimci olurmusunuz o yaptigim kuru 3 gunde veriyorum azmi yoksabenneyaptımki:uhm:

CANIM NE YAPACAKSIN YA SABIR DİYİP SUSACAKSIN BENDE BİR ELİTİLER VAR SORMA GİTSİN İKİ TANE AMA 2000 TANEYE BEDEL İKİSİNİNDE 2 ER ÇOCUĞU VAR VE BİRİ DAHA YENİ 3. YE HAMİLE NASIL AĞLADI İSTEMİYORUM DİYE O AĞLADI BEN AĞLADIM :a015: NE YAPALIM OLACAK VE OLUYORDA İŞTTE CANIM BENİM EŞİN ANLYIŞLIYSA ONUNLA DERTLEŞ KNUŞ RAHATLARSIN SAKIN KAFAYA TAKMA OKİŞŞŞŞŞa.s.

benim eşimde keçi boynuzu içiyor. zavallım hiç sesini çıkarmıyor oda içmeden önce ağzına bir kaçık bal alıyor, onla beraber içiyor. daha iyi oluyormuş. deneyebilirsinizyerimseniben

evet canim bu eltiler neden anlasmaz hic anlamam siz kac yillik evlisiniz

Canim ben 2 yillik evliyim ve varya bence eltiler zamnain birinde lanetlenmiş ondan anlaşamiyorlar:roflol::roflol::roflol:

neyseki eltim yok kızlar:) ama acilen elti aranıyor, kayınvalidem yollara düştü nerdeyse:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…