Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Merhaba canım. Sınavın nasıl geçti? Saat 14:30'da dua ettim senin için Allah kolaylık ve zihin açıklığı versin diye. İnşallah çalışmalarının ve duaların karşılığını alır , geçersin canım sınavını. Sonraki dileğim de hamiş olman tabi , hem de en kısa zamanda. Şeniz

İyi akşamlar canım. Amin canım inşallah. Şeniz

Canım bu mesajını yeni gördüm. Tamam canım düzeltirim tarihini. Doktorun normal diyorsa biraz daha dinleyin bakalım. Sonuçta onlar aceleci davranırlar genelde tedavi için. Bekleyin diyorsa bir bildiği vardır. Bayram'dan sonra bir git bakalım. Ne diyecek. Öptüm canım seni. Şeniz Üzülmek yok tamam mı? Gelecek bebiş Allahın izniyle

canım benım tesekkur ederım.sınavım bıraz zordu ama elımden gelenı yapmaya calıstım.ınsallah gecmısımdır..:Saruboceq:
buarada canım bız bugun esımın meshur testıne nıhayet ulasabıldık.sana mesaj gondermıstım gelmedı mı?

allah kabul etsin inşallah amin

İnşallah canım Amin. Bizler de seni tanıdığımız için çok memnunuz :1hug:

Amin canım inşallah. Okuduklarını yeni başlayacağımıza ekleyeceğim. Sağol bitanem. Allah razı olsun. a.s.

canım benim çok teşekkürler allah hayrını kabul etsin allah bu büyük ayın hatırına hepimize hayınlı bebişler versin aminnnnnnnn:Saruboceq::1hug:

allah kabul etsin inşallah amin

Amin canlarım inşallahhhhhhhhh. Hemen yenisini hazırlıyorum. Bu mübarek ayda boş durmayalım. Bol bol dua edelim. :Saruboceq: Allahım bebişlerimizi tez zamanda gönderecek , ben inanıyorum :asigim:

İnşallah geçmişsindir bitanem. Mesajın geldi. Ben şimdi havuç suyu hazırlayacağım. Ondan sonra sana yazarım canım. 20 dakikayı bulabilir. İnşallah buralardasındır. :içelim:

İnşallah geçmişsindir bitanem. Mesajın geldi. Ben şimdi havuç suyu hazırlayacağım. Ondan sonra sana yazarım canım. 20 dakikayı bulabilir. İnşallah buralardasındır. :içelim:
tamam canımcım burda olmaya calısıcam beklıyorum..

yorumların için teşekkür ederim nevrosky. Kayınvalideme iftar için gitmiştik yeni okudum. Bizde 3. bir test yaptırmaya karar verdik ama eşim bir süre bekledikten sonra yaptıralım diyor. İki test arasında geçen 20 günlük sürede bizde bir çok şey kullandık ama sayıyı bu kadar yükselticek kadar etkili olduklarına inanmak imkansız gibi geliyor. bakalım 3. testte ne çıkacak? Aslında renkli dopler de çekildi. tek taraflı ameliyat gerekiyormuş ama eşim sayı 3. testtede yüksek çıkarsa birkaç ay bekleyelim olmazsa olurum diyor. hakkımızda hayırlısı artık. ALLAH dualarınızı kabul etsin.

slm nevrosky duayı bitirmişiniz ama ben katılamadığım için çok üzüldüm önce adet olduğum için okuyamadım ikincisi açıköğretim sınavına girdim yarında bir dersim var üçüncüsü çok yoğun çalışıyorum daha yeni geldim iştenkafamçokkarıştı hemen girdim dua bitmiş ona sevindim eğer tekrar okursanız ona katılırım inşallah:Saruboceq:

Sağol canım. İnşallah 3. spermiogramınız istediğiniz gibi çıkar. Ve tez zamanda da hamiş kalırsın bitanem. Şeniz

Merhaba canım. Duamız bitti. Ama hemen başlayacağız tekrar. Ona katılırsın inşallah. a.s.

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

..ELCHIN.. : 100 İhlâs
heja : 200 İhlâs 200 Salavat
sünger53 : 160 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 460 SALAVAT : 200

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 460
SALAVAT : 200

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Nevroskyy canım 100 SALAVAT 100 İHLAS EKLERSIN OKUDUM .:)SEVİNÇTEN AFALLAMIŞ DURUMDAYIM HEHE

Nevroskyy canım 100 SALAVAT 100 İHLAS EKLERSIN OKUDUM .:)SEVİNÇTEN AFALLAMIŞ DURUMDAYIM HEHE

Sağol bitanem. Allah kabul etsin inşallah. Hürrem'in haberine mi sevindin bu kadar? Ben çok sevindim valla. Çok istiyordu. Allah kucağına almayı nasip eder inşallah. a.s.

Canlarım ilk okumamızı bitirdik , duamızı yaptık Allahın izniyle. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

Bu mübarek ayda boş durmayalım. Dualarımıza devam edelim. Dualarımızı yine hepimiz için birleştirelim.

Bebek isteyenlere bebiş sahibi olmaları , hamişlere de bebeklerini sağlıkla kucaklarına almaları için dualar edelim.

Yine bir önceki gibi 10.000 İhlâs okuyup , 10.000 Salavat getirelim. En son ben yine duasını yapacağım.

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

Balsurat : 100 İhlâs 100 Salavat
..ELCHIN.. : 100 İhlâs
heja : 200 İhlâs 200 Salavat
sünger53 : 160 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 560 SALAVAT : 300

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 560
SALAVAT : 300

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Sağol bitanem. Allah kabul etsin inşallah. Hürrem'in haberine mi sevindin bu kadar? Ben çok sevindim valla. Çok istiyordu. Allah kucağına almayı nasip eder inşallah. a.s.

AMinnn :)Evet canım alev ablama çook sevindimmmm.Mucizesine kavuşucak allahım ona hediyesini verdiii :CüvCüv::teytey::teytey:

nevroskycim canım duamız bitmiş. ben bugun okuyamadım çok yoğundum. okuyan okumayan herkesten en fazla da senden allah razı olsun bitanem. allah inş. dualarımızı kabul eder ve hayırlısyla bebişlerimizi kucağımıza alırız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…