Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bugun sıtede cok zorlanıyorum...gıremıyorum.cok uzuluyorum.ıyıkı bugun zamn ayarlamısım ne yazıkkı sıteye zorla gırıyoruz.

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 200 İhlâs 100 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 600 Salavat
aymes : 400 İhlâs 250 Salavat
Balsurat : 430 İhlâs 430 Salavat
BTRKLC : 100 İhlâs
cerencim : 200 İhlâs 500 Salavat
esila@mısra : 200 İhlâs 200 Salavat
gamze2007 : 135 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 450 İhlâs 450 Salavat
rabiş : 100 İhlâs 100 Salavat
rapunzell_82 : 100 İhlâs
Rosem : 100 Salavat
sünger53 : 100 İhlâs
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vesta : 300 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2250 SALAVAT : 2020

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 3705
SALAVAT : 2930

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Canlarım ben müsadenizi istiyorum. Hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar.. Şeniz

günaydın kızlaaaar hihoyyytŞeniz

güzel bir gün olsun hepimize a.s.

bizim sayfanın hatunları tembel heralde, uyanıp da gelememiş kimse kaydirigubbakcemile

nevrocum dünden 50 salavat vardı, akşam haber verememiştim.

Günaydın canlarım inşallah iyisinizdir. Ben bugün çok heyecanlaıyım eşim yarın test yaptırıcak ama heyecanı şimdiden sardı beni inşallah:Saruboceq: iyi çıkar sonuçları dua edin bana arkadaşlar buna çok ihtiyacımız var.
Bu arada nevrosky 150 ihlas ve 150 salavat eklermisin canıma.s.

Günaydın canım inşallah hepimiz için güzel bi gün olur.:1hug:

Günaydın canımmmmm. hihoyyyt Oh neşeliyiz bugün , maşallah. Allah neşeni , mutluluğunu daim etsin inşallah. Ben dünün üzerine ekliyorum hemen canım. a.s. Allah kabul etsin inşallah bitanem. :Saruboceq:

Günaydınnnn herkeze kızlar hayırlı günlerr.
kaydirigubbakcemile5Nevrosky naber canumm ne yapıyon K.Kda delüsü olduk iyiyce .Ben dün gece kaptırmışım kendimi siteye saate bir baktım 02:30 olmuş sonra dahada yatmadım sahur için hazırlık yaptım heheh :) kaydirigubbakcemile3 :sm_cool: :roflol:

Günaydın canım. Ben çok iyiyim canım çok şükür. İnşallah sen de iyisindir. Heyecanlısın bakıyorum. İnşallah yarın çok güzel sonuçlar alırsınız ve bizimle bu mutluluğunu paylaşırsın canım. Bir önceki spermiogramı ne zaman yaptırmıştınız?

Bugün değil mi canım bu ihlas ve salavat? Bugüne ekleyeceğim yani.

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt :sm_cool: Hayatta hiçbirşey kafaya takmaya değmez hayatı doyasıya yaşayalım kızlarr sabırla bekleyelim rabbim kaderimize yazdığı günü sabırla bekleyelim o gün gelicekk bir gün inşallah :sm_cool: kaydirigubbakcemile2 :sm_cool: kaydirigubbakcemile2

Sağol bende iyiyim bugün neşeli başladım güne kendimi motive ediyorum. Evet çok heyecanlıyım. Bi önceki testi nisanda yaptırmıştık canım. Mutluluğumu ilk paylaşacağım insanlar arasındasınız emin olun tabi üzüntümüde başka kimseye anlatamıyorumki iyiki sizler varsınız hepinize çok teşekkür ediyorum.kaydirigubbakcemile5

100 ihlas 100 salavat dün 50 ihlas 50 salavat bugün okudum canım

Doğru söylüyon canım ama bazen elde olmadan takıyosun işte. Ogün dediğin gibi gelir inşallah:Saruboceq:

Günaydın balımmm. Sana da hayırlı günler. Şeniz

İyidir canım , çok şükür.. Senden naber? KK delüsü olmayanı dövüyorlarmış bu devirde zaten. :mymeka: :roflol: Ramazan'dan önce ben de geç saatlere kadar kalıyordum. Ama şimdi bünyem kaldırmıyor maalesef. mirmirmirmir

Her kelimenin altını çingiş pembe kalemimle çiziyor , altına da kocamannnnnn imzamı atıyorum. :dance: kaydirigubbakcemile2 hihoyyyt kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…