Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 200 İhlâs 100 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 600 Salavat
aymes : 400 İhlâs 250 Salavat
Balsurat : 310 İhlâs 310 Salavat
BTRKLC : 100 İhlâs
cerencim : 200 İhlâs 200 Salavat
esila@mısra : 200 İhlâs 200 Salavat
gamze2007 : 135 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 350 İhlâs 350 Salavat
Rosem : 100 Salavat
rabiş : 100 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 100 İhlâs
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vesta : 300 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 1930 SALAVAT : 1500

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 3385
SALAVAT : 2410

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

iyiyz canım benim.sen her zamanki gibi yine enerjiksin. yeni gelen arkadaşlar umarım sizin dederdinize çare olur ve bir an önce hamiş kalırsınız

Merhabalar,biz yarın pakize tarzıya tedavinin ne zaman başlayacağı hakkında görüşmeye gideceğiz..adetimin 2.günü. bakalım neler olucak.:eek:

iyiyz canım benim.sen her zamanki gibi yine enerjiksin. yeni gelen arkadaşlar umarım sizin dederdinize çare olur ve bir an önce hamiş kalırsınız

:dance: Evet canım. Yemek yiyince gözüm açıldı biraz. Ben çok oburum daaa cokacimcoook İyi olduğuna çok sevindim canım.

Listemiz kabarıyor.

Yeni hamişler çıkması lazım. :dance: :dance: :dance:

Çingiş Pembe Bölümünde pencere kenarı boş koltuklarımız mevcuttur. hihoyyyt

Merhabalar,biz yarın pakize tarzıya tedavinin ne zaman başlayacağı hakkında görüşmeye gideceğiz..adetimin 2.günü. bakalım neler olucak.:eek:

Birtanem heyecan vardır şimdi sende. :dance: Yani durum değerlendirmesine göre doktorun ağzından çıkacak sözler çok önemli. İnşallah yakın zamanda başlama kararı çıkar. İnşallah hiçbir sorun çıkmaz. Sanırım ultrasona gireceksin. İnşallah herşey olumlu sonuçlanır. :Saruboceq: Dualarım seninle canım. Yarın dönersiniz değil mi? Merak ederim. Herşey şekillenecek bir ölçüde. Hemen haber bekliyorum canım senden. Şeniz Şeniz Şeniz Allah yardımcınız olsun her konuda bebeğim. İyi yolculuklar. :1hug:

mrb kizlar bugun sizlere yazamadim aklim hep burda kaldi valla arkadaslar vardi o yuzden yazamadim onlar gitti hemen abdest aldim ve 200 salavat 200 ihlas okudum canim nevrosky eklersin artik evde islerin vardir simdi senin kolay gelsin kendini cok yorma canim hic durmuyorsun valla kostur dur cok zor isin birde kizlar her okudugunuzda niyetiinizi hep beraber diye unutmayin yani burasi icin ben her defasinda icimden niyetimi geciriyorum kolay gelsin insallah daha cok okuruz allahim oruclu agizla yaptigimiz ibadetlerimizi ve dualarimizi geri cevirmesin

nevrosky canim 100 salvat daha ekleyebilirmisin salavat geride kalmasin okudukca soylerim yine

laelaelaelaelaenevrosky canim bugun biraz karisik oldu benim seyler 100 tane ihlas ve 100 tane salavat daha okudum yani bugun toplam
ihlas 300
salavat 400
oldu ok canim eklersin
elim bosalirsa yine okur bildiririm
allah dualarimizi kabul eylesin yarabbim insallah bu ay cok hamile cikartiriz listeden zaten liste dolmaya basladi kizlar ona gore bosaltalim biraz:lepi::enbuyukkk::nazar:

Canım ben en son mesajına göre toplam belirttiğin sayı kadar ekledim. Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. Çok sağol canım. Şeniz

canım bana 300 salavat daha ekle. o geride kalınca biraz çoğaltalım dedim.
bu arada biz ikimizde klomen tedavisi görüyoruz. eşimde bende yani. onuda eklersen sevinirim.
hepinize iyi akşamlar.

slm kızlar hayırlı ramazanlar hepimize ugur ve bebiş getirir inşallah bikac gündür giremiyodum şimdi actım nvrsky ALLAH SENDEN RAZI OLSUN COK GÜZEL DUALAR ben yeni gördüm hemen başlıyacam okumaya ALLAH kabul etsin iyiki varsınız arkadaşlar kendimi yanız hisetmiyorum

Merhaba canım. Ne güzel dilekler canım bunlar. İnşallah hepimizin bu dileği gerçekleşir. Kesinlikle yalnız hissetme canım. Canın sıkılınca hemen koş gel. Muhakkak birileri nöbetçi kalmıştır. Şeniz

CANIM 100 ihlas 100 salavat şimdide sofra hazırlamam gerek hayırlı iftarlar

Allah razı olsun canım. Allah kabul etsin inşallah. a.s.

nasılsınız kızlar bende listeye üyeydim ama uzun zamandır katılamıyordum işe girdim allaha şükür bu yolunda gidicek işallah artık bebeğim olmuycağını kabullendim ama biri sorduğu zaqman zoruma gidiyor tabiki neyse işallah işim iyi olur ortam arkadaşlarım iyi ayakkabı satışı yapıyorum işallah başarılı olurumda satışlarım artar ve beni işten çıkarmazlar kızlar benim içinde dua edin hem iş hem aşk hemde bebeğim olsun çok şey istiyorum belki ama bebeğim olmasını kocama babalık duygusunu yaşatmayı çok istiyorum

Hoşgeldin canım. Uzun zaman oldu görüşmeyeli. Yeni işin hayırlı olsun canım. İnşallah işinde çok başarılı olursun. İstediğin gibi ilerler herşey. Yalnız "bebeğim olmayacağını kabulledim" cümlesini beğenmedim ben. Yakışmadı bu güzel haberden sonra. Yeni iş , mutlu ve huzurlu bir yuva. BUnlar seni daha da rahatlatacak. Asıl o zaman daha şansın artacak. Doğal yoldan olmazsa da çalışıyorsun çok şükür artık. Para biriktirirsin bebeğin için. Sonra o da çıkagelirse kendiliğinden o biriktirdiğin paralar ona kalır , ona harcarsın doğunca Şeniz Allahın izniyle sen annelik , eşin de babalık duygusunu tadacak canım.
Eşinin yüzünde gördüğün üzüntü vardı ya ; onun bin mislisini sevinç olarak göreceksin. İnanmak başarmanın yarısı ise ümitsizliğe hiç kapılma. Hepimiz için güneş doğacak bu yolda. Şeniz Şeniz Şeniz :1hug:

mrhb arkadaşlar benimde sorunum büyük

Canım ben gördüm mesajını ama çıkmışsın sanırım siteden. Eğer tekrar gelecek ve buraya uğrayacak olursan paylaşmak isteriz. Anlat arkadaşım derdini. Paylaştıkça hafifler belki. a.s.

Son düzenleme:
arkadaslar ben sordum salavati serifenin hatmini ama sirf salavatin bir hatmi yokmus ama sevabi cokmus...arkadaslardan birisi 70.000 demisti galiba ama o sayi istigfari serif,icin gecerli ama salati münciye,salati nariye hatimleri felan var...sayilarini söyleyebilirim ama onlar uzun salati nariye hatmi cok agir bir hatim yani butun dualar kabul olurmus ama ben daha yapmadim
eger icinizden yok salavatinda bir hatmi var diyorsa söylebilir..benim verebilicem bilgiler bukadar insallah isinize yarar

Tamam canım çok sağol. Nasıl yapalım ki? Biz balsurat ile konuşmuştuk bu konuyu. Okuyabildiğimiz kadarda karar kılmıştık. İhlaslarımızı bitirelim. Ona göre karar veririz. İbadetin iyisi kötüsü olmaz. Allaha bizlere verdikleri için şükür ediyor , hepimiz için hayırlısından hayırlısı ile nasibimizdeki kadar evlat istiyorum. Allah kabul eder inşallah. :Saruboceq:

canım bana 300 salavat daha ekle. o geride kalınca biraz çoğaltalım dedim.
bu arada biz ikimizde klomen tedavisi görüyoruz. eşimde bende yani. onuda eklersen sevinirim.
hepinize iyi akşamlar.

Tamam canım ekliyorum hemen. Allah razı olsun , Allah kabul etsin inşallah. a.s.

Tamam canım eklerim. Sen yumurta takibi yaptırıyorsun yani di mi?

Canlarım bu mübarek ayda hepimiz dualar ediyoruz. Dualarımızda da birbirimizi esirgemiyoruz buna şüphe yok.

Ancak ben derim ki ortak muradımız için hep beraber toplam 10.000 İHLÂS okuyalım. Peygamber Efendimize getirebildiğimiz kadar SALAVAT getirelim. Bunları burada toplayalım. Herkes okuyabildiğini bildirsin.

10.000 İhlâs bitince ben de hepimiz için duasını yapacağım. İnşallah dualarımız kabul olur ve tez zamanda meleklerimize kavuşuruz. İnşallah hamişlerimiz de bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar. :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

Canlarım hep beraber okuyacağız. Mesela ben bugün 50 tane okudum , bir başkası 50 tane , başka birisi de 50 tane okudu diyelim. Toplam 150 ediyor. Üstüne üstüne ekleyerek 10.000 taneyi bulacağız. Sonra da duasını okuyacağım ben. Salavat'ı da getirebildiğimiz kadar getireceğiz gün içinde. Onları da bildiririz. Toplarız. Ona bir sayı belirlemedik. Okuyabildiğimiz kadar okuyalım. Faziletleri saymakla bitmez. Bunlardan biri de şöyledir ;

Hz. Ömer (R.A) diyor ki: "Öğrendiğime göre dua yerle gök arasında bir yerde asılı kalır, Peygamber Efendimiz (Sallallahu Aleyhi Ve Sellem)'e salat-ü selam getirmedikçe onun hiçbir cümlesi göğe yükselmez."

İHLÂS SÛRESİ

Kul hüvallâhü ehad. Allâhüssamed. Lem yelid ve lem yûled. Ve lem yekün lehû küfüven ehad.

SALAVAT

Allâhümme salli alâ seyyidinâ Muhammedin ve ala âli seyyidinâ Muhammed

---------------------------------------------------------------------------

açeyla : 200 İhlâs 100 Salavat
asi74 : 500 İhlâs 600 Salavat
aymes : 400 İhlâs 250 Salavat
Balsurat : 430 İhlâs 430 Salavat
BTRKLC : 100 İhlâs
cerencim : 200 İhlâs 500 Salavat
esila@mısra : 200 İhlâs 200 Salavat
gamze2007 : 135 İhlâs
minervaduygu : 60 İhlâs
MONA ROSA : 130 İhlâs 100 Salavat
nevrosky : 350 İhlâs 350 Salavat
Rosem : 100 Salavat
rabiş : 100 İhlâs 100 Salavat
sünger53 : 100 İhlâs
tulıny : 300 İhlâs 100 Salavat
vesta : 300 İhlâs

1. GÜN : İHLÂS : 1455 SALAVAT : 910
2. GÜN : İHLÂS : 2050 SALAVAT : 1920

GENEL TOPLAM :
İHLÂS : 3505
SALAVAT : 2830

ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAHHHHHHHHHHH.. :Saruboceq:

Balımmmm a.s. Allah razı olsun bitanem. Allah kabul eder inşallah. Sağol canım benim. Şeniz Nasılsın , bitti mi avatarlar? :jeyyar:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 allah razı olsunn Daha bitmedi canumm hehe rosem korkuyor avatarlarımdan sırnaşık şey

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 allah razı olsunn Daha bitmedi canumm hehe rosem korkuyor avatarlarımdan sırnaşık şey

Aslında ben de ilk başta korkuyodum da , alıştım artık eccük de olsa. Sen de alıştıra alıştıra göstersene ama canım. Birden 50-60 tane olmuyo ama :roflol: kaydirigubbakcemile3

merhaba arkadslar ramazan dolayısıyla ıs hayatım cok yogundu.o yuzden cok fazla gıremedım.yenı yazılanları bıtırdım.nevrosky yıne cok guzel bırsey yapmısın.bendende 50 ıhlas suresı..bugun gordugum için bu kadr okuyabıldıgım devamını gıtırırım...hayırlı ramazanlar herkese.ALLAH HERKESIN DUALARINI KABUL ETSIN....

merhaba arkadslar ramazan dolayısıyla ıs hayatım cok yogundu.o yuzden cok fazla gıremedım.yenı yazılanları bıtırdım.nevrosky yıne cok guzel bırsey yapmısın.bendende 50 ıhlas suresı..bugun gordugum için bu kadr okuyabıldıgım devamını gıtırırım...hayırlı ramazanlar herkese.ALLAH HERKESIN DUALARINI KABUL ETSIN....

Merhaba canım. Allah işlerinde kolaylıklar versin.

Eklerim birazdan bitanem. Allah razı olsun. Allah kabul etsin inşallah. Sana da Hayırlı Ramazanlar. a.s.

X