Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

sagol canim yaaa insallah bizde bakalim belki birhafta sonra okuruz gine ramazani serifte nekadar okursak okadar iyi ikinci tura baslariz artik...
tamam canim bende cikim bari nasilsa kimse yok

mrb kizlar bugun sizlere yazamadim aklim hep burda kaldi valla arkadaslar vardi o yuzden yazamadim onlar gitti hemen abdest aldim ve 200 salavat 200 ihlas okudum canim nevrosky eklersin artik evde islerin vardir simdi senin kolay gelsin kendini cok yorma canim hic durmuyorsun valla kostur dur cok zor isin birde kizlar her okudugunuzda niyetiinizi hep beraber diye unutmayin yani burasi icin ben her defasinda icimden niyetimi geciriyorum kolay gelsin insallah daha cok okuruz allahim oruclu agizla yaptigimiz ibadetlerimizi ve dualarimizi geri cevirmesin

ya kizlar benim ablamda yaptirmisti gecen sordum devlet degil ama ozel hastanede degil dr kendi muaynehanesiydi sadece muayne parasi odemis asilama icin ayri ucret odememis birde laboratuar a yikama ucreti galiba her yerde degisik allah yardimcimiz olsun

nasılsınız kızlar bende listeye üyeydim ama uzun zamandır katılamıyordum işe girdim allaha şükür bu yolunda gidicek işallah artık bebeğim olmuycağını kabullendim ama biri sorduğu zaqman zoruma gidiyor tabiki neyse işallah işim iyi olur ortam arkadaşlarım iyi ayakkabı satışı yapıyorum işallah başarılı olurumda satışlarım artar ve beni işten çıkarmazlar kızlar benim içinde dua edin hem iş hem aşk hemde bebeğim olsun çok şey istiyorum belki ama bebeğim olmasını kocama babalık duygusunu yaşatmayı çok istiyorum

benim tedavi olduğum yerde aşılama ücreti özel ama sskda karşılıyor orda 500 ytl di samsun ilkadım tüpbebek merkezi arkadaşım

slm melek neden umudunu kestinki eger boyle dusunursen hayat senin icin cekilmez olur hicbir zaman umudunu yitirme ve onun icin yani dilegin icin cabala

aslında biliyorum ki tüp bebekle olur işte o yüzdfen çalışıyorum para kazanıp bidaha deniyebiliyim diye biliyorsunuz ki tüp bebek ssk karşılasa bile çok uygun değil

sağolun canların işallah bigün bi ağlayan gözlar mutluk için ağlar inanırmısınız 1 yıllık evliyim ben evlenmeden önce eşimin böyle bi sorunu olduğunu biliyordum ama ençok zoruma giden tüp bebek denememiz tutmadığında eşimin o üzüntüsünü gördüm ya ogün bittim işte

evet canim allah yardimcimiz olsun kac yillik evlisin ne zamandir istiyorsun
ben yeni oldugum icin bilmiyorum

esinde ne sorun vardi canim ustelik cok yeni 1 yil olmus evleneli merak etme olur insallah zamani var onu bekliyor bizim melekler sadece umudunu yitiripte olmiyacak demek iyi degim dua etmeyi unutmamalisin

nevrosky canim 100 salvat daha ekleyebilirmisin salavat geride kalmasin okudukca soylerim yine

laelaelaelaelaenevrosky canim bugun biraz karisik oldu benim seyler 100 tane ihlas ve 100 tane salavat daha okudum yani bugun toplam
ihlas 300
salavat 400
oldu ok canim eklersin
elim bosalirsa yine okur bildiririm
allah dualarimizi kabul eylesin yarabbim insallah bu ay cok hamile cikartiriz listeden zaten liste dolmaya basladi kizlar ona gore bosaltalim biraz:lepi::enbuyukkk:

ya canim ögle dusunme herzaman benden daha kötüsüde var diye dusunceksin bak sen diyorsunki tup bebekle olma ihtimali var ozaman neden olmucak diye kabullendim diyorsun..bizlere baksana bize tüp bebek bile olmucak dediler ve biz hala allahdan mucize bekliyoruz hic kabullenmiyorum icimden sanki birgun benim cocugum olucak gibime geliyor...bugun annemle konustuk onlara herzaman bizim sorunumuz yok drlar hersey saglikli bekleyin diyorlar diyorum ama halbuki bu dogru degil sadece uzulmesinler istiyorumm..annem 52 yasinda ve karnimda birseyler oluyor hamileyimmi ne dedi ayy bir guldum bir guldum hemen test almaya gidicem yarin anneme diyorumki anne eger hamileysen dogur bana ver..oda yazik sen benim cocugumu napican senin kendi cocuklarin olucak diyor banaa

arkadaslar ben sordum salavati serifenin hatmini ama sirf salavatin bir hatmi yokmus ama sevabi cokmus...arkadaslardan birisi 70.000 demisti galiba ama o sayi istigfari serif,icin gecerli ama salati münciye,salati nariye hatimleri felan var...sayilarini söyleyebilirim ama onlar uzun salati nariye hatmi cok agir bir hatim yani butun dualar kabul olurmus ama ben daha yapmadim
eger icinizden yok salavatinda bir hatmi var diyorsa söylebilir..benim verebilicem bilgiler bukadar insallah isinize yarar

Canlarım ben geldim. Nasılsınız , ne var ne yok? Baktım hemen ben yokken neler kaynatmışsınız diye Şeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…