Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Sağol canım güzel dileklerin için inşallah herşey yolunda gider :Saruboceq: soğuk duş alması iyimi olur canım onu bilmiyodum teşekkür ederim iyiki hepiniz varsınız sizlerle dertleşmek çok güzel:1hug:

merhaba kizlar nasil gidiyor hava cok sicak galiba turkiyede aman dikket edin kendinize duydum cok kotuymus gununuz aydin olsun iyi haberlere alistik demi hemen haber geziyoruz nevrosky canim listenin basinda kaldim ben dun adet olmam gerekiyordu ama benim iki aydir 3 4 gun geciyor o yuzden birsey yazamadim sen bilirsin hala olmadim ama asagiya alabilirsin istersen canim

MERABA KISLARRRRRRRRRRRRRR tünaydınlarrrr gidemedim bugün bebeişi görecektik ama malesef gidemedim eşim çok yorgun gece nöbeti vardı eve geldi kafayı vurduğu gibi uyudu garibim.yarın gidicez inşallah.çok merak ediyorum bebişimi...

Tünaydın canım olsun yarın gidersiniz bi gün daha sabret bakalım yarın görürsün inşallah bebişini bizdende selam söylersin:dance:

Sağol canım güzel dileklerin için inşallah herşey yolunda gider :Saruboceq: soğuk duş alması iyimi olur canım onu bilmiyodum teşekkür ederim iyiki hepiniz varsınız sizlerle dertleşmek çok güzel:1hug:

Evet canım soğuk duş iyi geliyor. Sıcak ne kdar kötü geliyorsa soğuk da dengeli kullandığı ölçüde iyi geliyormuş. Tavsiyem ; ilişkiden bir saat önce de soğuk bir duş. Soğuk duş derken o bölge olsa da yeterli yani.

Trental ve Evicap kullanan varmı

Canım benim eşim ocak ayında kullanmıştı ikisini beraber. Değerler çok düşük çıkınca vermişti doktor.

O zaman toplam 12 milyon sperm vardı. %0 ileri hareket vardı.

1ay ikisini beraber kullandı. Toplam 185 milyon sperm. %50 ileri hareket oldu.

Bu sonuçtan sonra trentali bıraktırdı doktor. Evicap'a devam edildi. Hala kullanıyoruz. En son Haziran'da toplam sayı 148 milton , ileri hareketlilik %70 idi.

Yalnız bizim morfoloji sorunu varmış. Bizim haberimiz yoktu. Doktor bize söylememişti. Biz de bu değerler yükseldikçe hep bayram yaptık , çok sevindik. Ama morfolojimiz hep %2 kaldı. Bunların morfoloji üzerinde etkisi yok demekki. Sayı ve harekete iyi geliyor. İnşallah size de şifa olur. :lepi: Şeniz

sağol canım bu önümdeki 3-4 gün benim için önmeli günler zaten yumurtlama açısından kaçırmamalıyım onları.:1hug:

Ramazan'dan sonra siz de yaptırırsınız artık testi canım. İnşallah siz de olumlu etkileri hemencik 3 ayda görürsünüz. İspatı da kapınızı çalan bir bebiş olur dilerim. kaydirigubbakcemile5

Sağlık olsun canım. O senin içinde ya şimdi , yarın olsa da olur. Şükürler olsun Rabbim bağışladı. Biraz daha kıpraşacak için.. kaydirigubbakcemile2

Tünaydın canım olsun yarın gidersiniz bi gün daha sabret bakalım yarın görürsün inşallah bebişini bizdende selam söylersin:dance:

Ne güzel söylemişsin canım benim. Ben de selam söle bedeffffffffffff hihoyyyt :sm_cool: :asigim:

Nevrosky bizimde biliyosun sayı ve hareket sorunumuz var doktor niye bize bu ilaçları vermedi acaba clomen verdi sadece sizin sayınızı maşallah çok yükseltmiş acaba bizede faydası olurmuydu:sm_confused:

:sm_cool:kızlar şimdi hastaneyi aradım.çünkü aşılamaya başlarsam.bayramın sanıyorum birinci veya ikinci günü aşılamam denk geliyordu.ertelemeyi düşündük.hastaneyi aradım.sekreter hayır tedaviniz ertelnmicek bayramda da bu işlemler devam edilcek .bize tatil yok dedi..şimdi eylülde hastalanmayı beklicem.be sefer zevkle:sm_cool::sm_cool::sm_cool:

Son düzenleme:

Merhaba canım. Evet Türkiye çok sıcak. Hele İzmir.. Nemden ölüyoruz. Dışarı kafamızı çıkaramıyoruz. Allahtan işte de evde de klimalar sürekli çalışıyor. Nefes almak bile güç.

Canım ben haber alamadığım arkadaşları aşağıya alıyorum günü geçince. Çok şükür sen düzenli giriyorsun. İrtibatımız kesilmiyor. Sen bizi haberdar edersin elbet. Bu sebeple orada bırakacağım. İnşallah hamişsindir de direkt pembe listeye alırım seni. hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt Hayırlısı tabi canım. Amacımız ümitlendirmek değil. İçimizden geçen bu tabiki. Herkesin bir an önce hamiş olması en büyük dileğim.. a.s.

nevrosky canım çok teşekür ederim verdiğin bilgiler için.biliyormusun eşimin abisi kadın dogum uzmanı ve yengeside kadın dogum uzmanı.onlara soramadım insan ister istemez çekiniyor ama burada sorun değil iyiki varsınız.

Nevrosky bizimde biliyosun sayı ve hareket sorunumuz var doktor niye bize bu ilaçları vermedi acaba clomen verdi sadece sizin sayınızı maşallah çok yükseltmiş acaba bizede faydası olurmuydu:sm_confused:

Canım bu ilaçlar hem sayıya hem de harekete çok iyi geldi. %0 ileri hareket %70 olmuş. O da süper. Bir de morfolojinin ilacını bulsam tam süper olacak. :roflol:

Ama benim eskiden çok kaynar suyla banyo yapardı. Üstüne üstlük her banyodan çıkmadan önce sıcak su tutardı malum bölgeye , rahatlattığı için. Onun da kötü olduğunu duyunca kestik. Şimdi tam tersi soğuk şok yapıyor. Belki onun da etkisi vardır.

Canım size vermemiş olabilir. Çünkü hormonlarına da bakıldı eşimin. Onlara göre yazmışlardır belki. Yani herkesin hormon seviyeleri farklı ya o bakımdan. Bir danışın isterseniz doktora. E vitamini Evicap yani doktora sormadan da kullanılabilir. Yan etkisi kesinlikle yok. Ama trental bir ilaç yani. Sorulmadan kullanılmaz bence. Çünkü 1 ay sonra da bıraktırdı zaten. Demekki yan etkisi olabilir.

:teytey::teytey: İyiymiş valla. Ne güzel çalışıyorlar. Sizler gayretlisiniz , onlar gayretli. Artık şu bebiş de gayret göstersin de gelsin yani.. :sm_cool: Hastalanmayı beklerken bir sürpriz de çıkabilir. süprizzzzz Şaşar kalırsın valla.. kafamçokkarıştı

İnşallah yarabbim. Hayırlısını verirsin. Arkadaşımızın aşılamasını da başarılı kıl Allahım. :Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…