Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Ne demek canım benim. İnşallah şifa olur valla. Bizde yaradı çok şükür. Sizin de ilacınız olur dilerim.

bu arada sana arkadaşlık teklifi göndermiştim ben canım. Halen kabul edilmemiş. Onu da kabul edermisin. kaydirigubbakcemile5

:
nevroskycim bu hastanede bu bölüm yeni açıldı.yeni dr bey çok azimli gördüğüm kadarıyla yani bugün konuştum .yoksa ertelicektik hesaplamamıza göre tahmini aşılama günü bayramın birinci günü gözüküyodu.inşallah süpriz başka gelişme olmaz.ama doğal süpriz gelişme olursa ona ne ala bal dök yalahihoyyyt

slm arkadaşlar nasılsınız ben çok sıkılıyorum walla hava insanı boğuyor. umarım siz iyisinizdir. sevgiler....kafamçokkarıştı

Canlarım ; listemizdeki bütün herkesi arkadaş listeme ekliyorum. Bazı arkadaşlarımdan daha onay alamadım. Bazıları eski tarihli bazıları yeni. Ben isimleri yazıyorum. İsimlerinizi görürseniz arkadaşlık teklifimi onaylarmısınız lütfen. :1hug:

ARKADAŞLIK TEKLİFİM İÇİN ONAY BEKLEDİKLERİM :
1-arzuhalim
2-blny72
3-cano77
4-derendeniz
5-fatos1983
6-hulya35
7-KİBRİYA
8-neslihan22
9-rapunzell_82
10-sedaceylin
11-sukrann
12-xvyz

Selam kızlar bizimde bebegimiz olmuyor. Eşimde ihmal edilen inmemiş testis yüzünden azospermı doktor milyonda bir ihtimal verdi. Bizde artık evlatlık düşünmeye başladık. Ayrıca esimin hormonlarında problem cıktı. Aranızda eşi SUSTANON kullanan varmı? :enbuyukkk:

slm arkadaşlar nasılsınız ben çok sıkılıyorum walla hava insanı boğuyor. umarım siz iyisinizdir. sevgiler....kafamçokkarıştı

Canım merhaba. Biz iyiyiz çok şükür. Sen nasılsın? Sen hastalanmadın daha di mi canım? Habersiz bırakma bizi..

inşallah canım şimdi dk torumlakonuştum artık bekle yada tüp bebek dedi eşimimin sonuclarını beklicem ameliyattan sonra düşüş yaşana biliyomuş buda beni endişelendiriyoÇok üzgünüm çoook

İnşallah düşüş olmaz canım. Binbir umutla ameliyat oluyor insan çünkü. İnşallah bunca çekilen sıkıntının karşılığını hepimiz alacağız tez zamanda.

inşallah canım şimdi dk torumlakonuştum artık bekle yada tüp bebek dedi eşimimin sonuclarını beklicem ameliyattan sonra düşüş yaşana biliyomuş buda beni endişelendiriyoÇok üzgünüm çoook

Allah korusun canım öyle kötü şeyler düşünüp moralini bozma yükselicek inşallah allahın izniyle güzel haberler duyacağız sendena.s.

Merhaba canım. O ilacı hiç duymadım. Tese ile bir sonuç elde edilemiyor mu canım?

oldumu acaba takvimim.....................

Canım profiline baktım. sorun var. fazla bişiler yapıştırmışsın. sadece şunu yapıştır.

http://ticker.7910.org/an1cCxk0g410020MTA3MzUzZHw3NjA4MDNkYXx5b3VyIHRleHQ.gif

Ama bu da olmamış çünü "your text 0 day" yazıyor. Kaç günlük olduğunu yazmıyor canım. Bu sebeple sen yeniden yap. Tarihlerini ayarla. sonra da yaptığın adresi buraya kopyala bakalım. ben bakayım canım olmuşmu

selam herkese nasılsınız
nevrosky ne kadar güzel olmuş imzan ya

varmı hamişimiz falan inşallah vardır ya
ben bu havada grip olacam ya başlangıcı dün gece başladı
ve bir hafta yataklarda sürünecem

inmemiş testis için en geç 2 yaşındayken müdahale olması gerek diye biliyorum çünkü arkadaşımın oğlu yeni operasyon geçirdi belki tese yoluyla sperm bulunur canım umudunu yitirme daha yeni civciv1981 arkadaşımız azosperm olmasına ragmen tüp bebekde de başarısız oldu ama şimdi doğal yolla hamile allah istedikten sonra olur ilacı bende duymadım

Sağol bitanem. İyiyiz çok şükür , sen nasılsın? Benim de çok hoşuma gidiyor cetvel. Baktıkça içim açılıyor. İnşallah bir bir çıkarız oradan. :Saruboceq:

Canım bedefi duymuşsundur sanırım. Dün hamilelik haberini aldık. Duymadıysan en taze hamişimiz o :dance::dance::dance:

İnşallah grip olmazsın canım. Valla bu mevsimde süründürüyor o. Şimdiden geçmiş olsun canım. Kendine iyi bak da tam ilerlemeden atlat..

Canlarım civciv1981 isimli arkadaşımızı aramıza davet ettim. İnşallah davetimi kabul eder. Kendisi şu an çiçeği burnunda bir hamile.. Hikayesi çok güzel. Kendisi gelip bizimle paylaşırsa ve listemize hamiş olarak girerse çoğu kişiye umut olacak. Onu listemizde gördükçe vayyyyy beee diyeceğiz. İnancımız daha da artacak. Kendisi mesajı yazdığımda online değildi. Görünce gelecektir. Bekliyorum.. Mucizeyi burada görmemiz lazım. İçimizde hissetmemiz lazım.. :lepi::lepi:

Son düzenleme:
arkadaslar sabahtan beri bu sayfaya girmeye calisiyorum olmuyor baska sayfalar takir takir oluyor burasi olmuyor acaib sinir oldum bir giriyor sonra takiliyor yada hic olmuyor sonunda oldu kafam agridi valla ilacimi alamicam zannettim siz bana ilac gibi geliyorsunuz

biz simdi onun gelmesinimi beklicez hikayesini dinlemek icin ben catlarim valla anlatsan olmaz:1shok:cok ihtiyacimiz var bu hikayelere

ya sen varya bu sitenin annesi gibisin herkezin sorununa birseyler yaziyorsun rahatlatiyorsun ama kendinden hic bahsetmiyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…