Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi

Ben iyiyim canım çok şükür. Biraz yorgunluk ve halsizlik var son günlerde. Başka da şikayetim yok Allaha şükür.. En iyisini yapıyorsun canım.. a.s.

Çok teşekkür ederim canım.Bir an önce olup kurtulacağımız için çok sevindim.Hemen şimdi ameliyata alıyorum dese o anda bile yaptırırdık.Düşünmek,beklemek daha çok yoruyor.İnşallah siz de atlatacaksınız, bi daha da karşımıza çıkmasın bu sorun.Taşınma işinde de kolay gelsin canım.

merhaba kızlar acayip kötüyüm bugün sürekli ağlayasım var.arkadaşlarımla beraberdim bugün arkadaşlarımın bebek istediğimizden haberleri var ama bi sorun olduğundan haberleri yok.bi arkadaşım diğerinin kulağına bişeyler söyledi ne oluyo ya ayıp ne söyledin dedim ay buna söylemeyelim diye şakayla karışık bi laf etti.başka birisi sordu meğer bi arkadaşımız hamileymiş buymuş söylediği öyle sinirim bozulduki bu tavra evet belki kötü niyetle söylemedi ama bilmiyorum çok alındım böyle bi tepkiye ağlamamak için kendimi zor tuttum orda ama eve gelince dayanamadım tabi eşim gelince anladı moralimin bozuk olduğunu önce söylemek istemedim üzülmesin diye ısrar edince ağlayarak anlattım o da gitmiyosun bi daha dedi tam tedaviye başlıcamız sıra böyle moralimi bozmama kızdı. hala arkadaşımın neden böyle bişey yaptığını anlayamıyorum.hıçkıra hıçkıra ağlasam geçmicek sanki!!!!!!!!!!!

herkes meşgul galiba ama konuşmaya ihtiyacım vardı aslında neyse iii geceler herkese

Canım ben burdayım. Biraz işim vardı. Keçiboynuzu kürü yapacaktım. Başlayayım. Geliyorum. MSN var mı sende. Varsa ben sana özelden atayım adresi. Sen de eklersin.

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

dilanur---10 Ağustos---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(Yumurta takipleri başarısız-2 aya aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü---Sigara içiyor
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ealsnas---13 Ağustos sonuç---Sayı,Hareket,Morfoloji---1. Tüp Bebek Denemesinde---Hiçbirşey kullanmıyor
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
latifeelif---14 Ağustos---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
vesta---19 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Çinko
bedef---20 Ağustos---1 sene önce varikosel ameliyatı oldu(Değerler iyileşti)---Doğal yoldan(1 düşük var]---Keçiboynuzu pekmezi
fokurfokur---20 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü,domates çorbası---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
KİBRİYA---21 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız hapla)---Bal polen karışımı,fınfık,fıstık,Şu an birşey kullanmıyor
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
sevimli hayalet---24 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
mekselina86---26 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
belinay82---28 Ağustos---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
vavelya---31 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
oztun---2 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
****ÜsLuB****---3 Eylül---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
smhsmh---4 Eylül---Hareket ve Morfoloji(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
OcerenO---5 Eylül---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
yiğit-yağmur---6 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
NEŞELİ:))---9 Eylül---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
Rosem---10 Eylül---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
haci78---12 Eylül---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
Beyzanur-hh---Ağustos sonu Tüp Bebek---Meni Kanallarında tıkanıklık---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
demiray---???---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
desertrose---???---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---???---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
nuriye---???---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesi başarısız---Sigara içmiyorlar
olymposss---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---???---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
PURPLEMOON---???---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---???---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar

HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

4. HAMİŞİMİZ : elfide Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. :hooray:

günaydın kıslar

yavaş yavaş bende listemizde yukarı doğru çıkmaya başladım inşallah birden en aşağı hamiş listesine düşüş yaparım.

Arkadaşlar hepinize günaydın. Umarım hepiniz iyisinizdir. Gününüzün güzel geçmesini diliyorum.

dilanur ; canım maşallah daha hastalanma haberin gelmedi. Acaba listeye ilk gitrdiğin ayda hamiş haberini mi alacağız. :sm_cool:

Bugün ealsnas 'ın sonuç günü arkadaşlar. İnşallah tutmuştur. İnşallah sonuç pozitiftir. İlk Tüp Bebek hamişimiz olur inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: Heyecanla bekliyoruz.. hihoyyythihoyyythihoyyyt

kızlar yarın sabah kan testi yapılacak öyle bir heyecan varki elimden ayağımdan his gidiyor yeminle..

ruh halim bi tuhaf uyku bile uyuyamıyorum napcam ben böyle hiç bilmiyorum yarın öğleden sonra belli olacak sonuç allahım güldür yüzümüzü nolur yarabbim

canım inşallah allah gönlüne göre verir bütün dileklerimiz hepimizin kabul olur. Bütün dualarım senin ve ealnas arkadaşımızla hadi güzel haberlerle gelirsiniz inşallah:Saruboceq:

Evet canım. Yarın da büyük gün. Senin sonucunu alacağız. İnşallah olmuştur. İnşallah hamişsindir. Güzel haberlerle dönersin aramıza. Bizi de mutlu edersin inşallah. :Saruboceq: :CüvCüv: kaydirigubbakcemile5

Günaydın canım. Evet , temennimiz o yönde. :dance: Nasılsın? Şeniz

Sağol canım iyi olmaya çalışıyorum aklım hep 17 sinde sabırsızla bekliyorum bi an önce gelse ama kırmızılar gelmese ne güzel olur. Sende iyisindir inşallah canım:1hug:

Sağol canım iyi olmaya çalışıyorum aklım hep 17 sinde sabırsızla bekliyorum bi an önce gelse ama kırmızılar gelmese ne güzel olur. Sende iyisindir inşallah canım:1hug:

Beklenen gün yaklaştıkça heyecan sarıyor tabi. Acaba bu ay oldumu diye. İnşallah olmuştur be canım. İnşallah vakti zamanı gelmiştir. Ben de iyiyim canım , ne olsun. Beklemedeyiz biz de. Çalıştık bakalım , mükafatımızı alırız inşallah.. :asigim:

Günaydin kizlar nevrosky gece yazini görmedim kimse yok diye çikmiştim moralimde sifirdi deli gibi dolandim evin içinde umarim herkesin sonuçlari iii çikar bugün hayirli haberlerle döner herkes

Aynen öyle canım ya günler yaklaştıkça heyecanlanıyorum hani bi söz vardırya beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır diye ben yeterince çektim diye düşünüyorum gelsin artık. İnşallah sende diğer arkadaşlarda hepimiz mükafatımızı alırız:Saruboceq:

Günaydin kizlar nevrosky gece yazini görmedim kimse yok diye çikmiştim moralimde sifirdi deli gibi dolandim evin içinde umarim herkesin sonuçlari iii çikar bugün hayirli haberlerle döner herkes

Canım akşam işlerim vardı. Geç gördüm mesajını. Canın çok sıkkınmış ama konuşacak birilerini de bulamamışsın. Üzüldüm doğrusu. Ben gelince de sen çıkmışsın. Karşılaşamadık. Bugün nasılsın? Hiç canını sıkma canım. Çekmeyen maalesef bilemiyor , anlamıyor durumumuzu. Farkında olamıyorlar hassaslığımızın. Bazılarına bir şaka , espri gibi gelebilir. Basit gelebilir. Ama kolay değil yaşadıklarımız. Herkesten aynı anlayışı bekleyemeyiz. Arada canımızı sıkan böyle olaylarla karşılaşıyoruz , karşılaşacağız da belkide. Hiç üzülme. Yakında güzel günlerin olacak senin de. Bu günler çoook geride kalacak. Aklına bile gelmeyecek. Geriye bakmak yok , hep ileriye bakacağız.. :içelim:

merhaba kıslar.nasılsınız?
bende bır degısıklık yok.yenıden ılaca basladım gonaphene ne.bakalım bu ay yumoslar ne alemde olucak..ınsallah yeterlı boya ulasırlar..:Saruboceq:
bugun ealsnasın test sonucu ınsalllah pozıtıf cıkar ve guzel bır kutlama yaparız..hihoyyythihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…