Erkek İnfertilitesi Erkek İnfertilitesi yüzünden hamiş kalamayan bayanların listesi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
kızlar selam herkese.
nevrosky canım mesajını aldım sağol canım iyi olmaya çalışıyorum.
garip bişeyler oldu bu ay adetimle ilgili. perşembe gece test yapmıştım negatif. sonra leke gelmişti. cuma işe geldim. birden çok sancılandım eşim eve bıraktı. lavaboda çpte test dikkatimi çekti bi baktım ikinci çizgi silik çıkmış ay nasıl sevindim anlatamam. sonra bi test daha yaptım yine silik çıktı sancıyı falan unuttum. nerdeyse bi halay çekmediğim kaldı.. ama sonra sancım arttı ve adet oldum. ama garipti böyle pelte pelte bişeyler geldi zr gibi. neyse iki gün böyle devam etti sonra şiddetli kanamam oldu. doktorumu aradım. muayene etmem gerek ama anlattıklarınız kimyasal gebeliğe benziyor dedi. bende o kadar yıkılmıştımki gitmedim doktora. hata yaptım biliyorum ama inat işte. neyse ne olduğunu anlamadığım bişeyler yaşadım.. doktorun söylediğine göre morfoloji bozukluğu nedeniyle saüğlıklı döllenme olamayabiliyormuş ve vücüt dışarı atıyormuş. normal bi gebelik olsa bile düşük riski yüksek oluyormuş. hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmiyor elden...

merhaba kıslar.nasılsınız?
bende bır degısıklık yok.yenıden ılaca basladım gonaphene ne.bakalım bu ay yumoslar ne alemde olucak..ınsallah yeterlı boya ulasırlar..:Saruboceq:
bugun ealsnasın test sonucu ınsalllah pozıtıf cıkar ve guzel bır kutlama yaparız..hihoyyythihoyyyt

Hayırlısı olsun canım. İnşallah bu ay çok güzel gelişip , çok güzel çatlarlar. :eek: Gonaphene ile daha bir çekici olurlar inşallah da spermleri kendilerine doğru çekerler cazibeleriyle :dance:

Evet ealsnas'ı bekliyoruz heyecanla. İnşallah güzel haberlerle gelir. 5 gündür girmiyormuş. Şimdi profiline baktım da. Belki evde değil , tatilde. Haberi bugün alamayabiliriz belki.

kızlar selam herkese.
nevrosky canım mesajını aldım sağol canım iyi olmaya çalışıyorum.
garip bişeyler oldu bu ay adetimle ilgili. perşembe gece test yapmıştım negatif. sonra leke gelmişti. cuma işe geldim. birden çok sancılandım eşim eve bıraktı. lavaboda çpte test dikkatimi çekti bi baktım ikinci çizgi silik çıkmış ay nasıl sevindim anlatamam. sonra bi test daha yaptım yine silik çıktı sancıyı falan unuttum. nerdeyse bi halay çekmediğim kaldı.. ama sonra sancım arttı ve adet oldum. ama garipti böyle pelte pelte bişeyler geldi zr gibi. neyse iki gün böyle devam etti sonra şiddetli kanamam oldu. doktorumu aradım. muayene etmem gerek ama anlattıklarınız kimyasal gebeliğe benziyor dedi. bende o kadar yıkılmıştımki gitmedim doktora. hata yaptım biliyorum ama inat işte. neyse ne olduğunu anlamadığım bişeyler yaşadım.. doktorun söylediğine göre morfoloji bozukluğu nedeniyle saüğlıklı döllenme olamayabiliyormuş ve vücüt dışarı atıyormuş. normal bi gebelik olsa bile düşük riski yüksek oluyormuş. hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmiyor elden...

Evet canım , çok ilginç şeyler yaşamışsın. Ama keşke doktora gitseydin. Daha net anlaşılırdı. Eğer kimyasal gebelikse hamile kalabilmen bile süper olur. Morfoloji de düzelirse hiçbir sorun kalmayacak yani. Ama doktora gitmemekle hiç iyi yapmamışsın. İnat yapmak yok. Dilerim bir daha buna benzer bişi yaşamazsın. Hamiş kalıverirsin bu ay artık. :Saruboceq: :CüvCüv: kaydirigubbakcemile5

selam kizlar Nasilsiniz
Bu gece ruyamda yine bebisimi gordum 3 senedir ayni bebegi goruyorumhihoyyyt ruya bile olsa bu bana mutluluk veriyor
siizler nabiyosunuz nasil gidiyor hayathihoyyyt

selam kizlar Nasilsiniz
Bu gece ruyamda yine bebisimi gordum 3 senedir ayni bebegi goruyorumhihoyyyt ruya bile olsa bu bana mutluluk veriyor
siizler nabiyosunuz nasil gidiyor hayathihoyyyt

İyidir canım çok şükür. Sen nasılsın? Rüyaların tez zamanda gerçek olur inşallah canım. :Saruboceq: kaydirigubbakcemile5

kızlaaarrr merhaba..beni unutmadınız di mi??hihoyyythihoyyyttatildeyim şu sıralar..internet kafeden yazıyorum sizlere..4.hamişimizi de çıkarmışız,çok sevindim,hayırlı olsun:sm_cool:bende hala bir değişiklik yok..darısı başımıza bakalım..hoşçakalın..hepinizi öpüyorum..kaydirigubbakcemile3

Selam Arkadaslar,

Bugün gebelik testi yaptırdım. Test sonucuna göre hamileyim. Umarım sizlerde tez zamanda bebişlerinize kavuşursunuz. Şu söyleyeyim. Umudunuzu asla ve asla yitirmeyin strese girmeyin. Kesinlikle ve kesinlikle isteyin oluyor. Ben tüp bebek yapmaya karar verdiğimde şunu demiştim allahım herşeyin hayırlısını verecek bize ve asla negatif düşünmedim. http://www.gurganclinic.com.tr ben tüp bebeğimi burada yaptım. İsteyen arkadaşlar ziyaret edebilir. Aynı zamanda ürologları çok iyi ve süper bir adam. Selamlar...

Selam Arkadaslar,

Bugün gebelik testi yaptırdım. Test sonucuna göre hamileyim. Umarım sizlerde tez zamanda bebişlerinize kavuşursunuz. Şu söyleyeyim. Umudunuzu asla ve asla yitirmeyin strese girmeyin. Kesinlikle ve kesinlikle isteyin oluyor. Ben tüp bebek yapmaya karar verdiğimde şunu demiştim allahım herşeyin hayırlısını verecek bize ve asla negatif düşünmedim. http://www.gurganclinic.com.tr ben tüp bebeğimi burada yaptım. İsteyen arkadaşlar ziyaret edebilir. Aynı zamanda ürologları çok iyi ve süper bir adam. Selamlar...

canım hayırlı olsun .inşallah sağlıklı hamilelik:CüvCüv: geçirirsin ve sağ salim bebişini kocağına alırsın.:emir_bebek::1hug:

kızlaaarrr merhaba..beni unutmadınız di mi??hihoyyythihoyyyttatildeyim şu sıralar..internet kafeden yazıyorum sizlere..4.hamişimizi de çıkarmışız,çok sevindim,hayırlı olsun:sm_cool:bende hala bir değişiklik yok..darısı başımıza bakalım..hoşçakalın..hepinizi öpüyorum..kaydirigubbakcemile3

Hayır canım unuturmuyuz hiç. Sen bu mesajı yazmışsın arkandan 5. hamişimiz çıkmış. Bunu da tatilden dönünce görürsün artık. Darısı başımıza canım. Öptüm seni. Şeniz

Selam Arkadaslar,

Canım tebriklerrrrrrrrrrrrrr :hooray: :dance: Çok sevindim. Heyecanla bekliyorduk haberi. :teytey: Akşama kadar gelmeyince gelmeyeceksin sandım. Asla negatif düşünmedim. Hep pozitif düşündüm hakkında. Ve şimdi hamişsin. Ne kadar güzel canım. Sorunsuz bir hamilelik geçirirsin inşallah. Eşini de tebrik ediyorum. Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin inşallah. Böyle güzel haberlerden sonra biz ümitsizliğe kapılmayız. Bilakis daha ümitle bakarız canım. Tekrar tekrar tebriklerrrrrrrrrrr canım. Çok sevindimmmmm valla. İlk tüp bebek hamişimiz sen oldun. Çok güzel bir haber getirdin. Darısı da tüm isteyenlerin başına. Bizim başımıza inşallah. Amin. :Saruboceq: Öptüm seni canımmm Şeniz

eeb22uj7.jpg

Nick---Adet tarihi---Sorun---Doğal ya da Yardımcı üreme tekniği (daha önceki durumlar)---Uygulanan kürler,kullanılan ilaçlar,Yöntemler

LİSTEMİZZZZZZZZZZZZZZ

dilanur---10 Ağustos---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan(Yumurta takipleri başarısız-2 aya aşılama yaptıracaklar)---Keçiboynuzu kürü---Sigara içiyor
gülsu---12 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---keçiboy.pekm.,klomen
ebgün---13 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---???
sünger53---14 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(2 başarısız mikroenjeksiyon)---keçib.kürü,çinko,evicap(e vit.),mone,L-arganine
Melih---14 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Daha önce doğal yoldan bir düşük)---???
latifeelif---14 Ağustos---Sayı ve Hareket (varikosel)---1. Aşılama (1 Ağustos'da oldu)---dolaşım boz.ilacı,e vit.,klomen
nix---15 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan---Fındık,fıstık,keçiboynuzu,bal
melek23---16 Ağustos---Azosperm(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek başarısız)---???
aymes---17 Ağustos---Sayı ve Hareket---Ocak'ta varikosel ameliyatı oldu---Doğal yoldan---3 ay klomen kullandı
BEYAZ MELEK---18 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(Klomen)---Hiçbirşey kullanmıyor
BTRKLC---19 Ağustos---Hareket---Ağustos'da Tüp Bebeğe başlayacaklar(2 aşılama başarısız)---Keçi boynuzu kürü
artık umutsuz---19 Ağustos---Azosperm---19 Haziran'daki Tese Maalesef başarısız(Dua edin arkadaşlar)---Doğal yoldan---Bitki çayları,Keçiboynuzu pekmezi
vesta---19 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Çinko
bedef---20 Ağustos---1 sene önce varikosel ameliyatı oldu(Değerler iyileşti)---Doğal yoldan(1 düşük var]---Keçiboynuzu pekmezi
fokurfokur---20 Ağustos---Hareket ve Morfoloji(Varikosel başlangıcı)---4. Aşılama iğneyle(3 aşılama başarısız hapla)---klomen,keçiboy. kürü,domates çorbası---Son aşılamada verilen spermde gelişme var :hooray:
osetya2007---21 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Tüp bebek düşünüyorlar)---???
nevrosky---21 Ağustos---Morfoloji---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız)---Keçib.kürü,E vit.,Çinko,Selenyum,Sigarayı yeni bıraktı
KİBRİYA---21 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan(2 aşılama başarısız hapla)---Bal polen karışımı,fınfık,fıstık,Şu an birşey kullanmıyor
ZAMBAK3---23 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Vitamin Takviyesi,bal,fındık,fıstık,ceviz
dersim_78---24 Ağustos---Azosperm(Mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Hiçbirşey kullanmıyorlar
sevimli hayalet---24 Ağustos---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(1 Tüp Bebek Başarısız)---Keçiboynuzu kürü,keçiboynuzu pekmezi
gozdem---25 Ağustos---Hareket---Doğal yoldan---Antibiyotik (cipro) , E vitamini , C Vitamini takviyesi
rabiş---26 Ağustos---Varikosel(8 Temmuz'da ameliyat oldu)---Doğal yoldan(2 başarısız tüp bebek)(pko)---???
mekselina86---26 Ağustos---Sayı,Hareket(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu kürü
belinay82---28 Ağustos---Sayı,Hareket,Morfoloji sorunu vardı Varikosel Ameliyatının 3. ayında sonuçlarının düzeldiğini gördüler(Mayıs ayında)---Keçiboynuzu yemişti,Sigara içimiyor
vavelya---31 Ağustos---Azosperm(Kışın mikrotese olacak)---(Dua edin arkadaşlar)???---Keçiboynuzu pekmezi,ballı karışım,çakşır suyu
oztun---2 Eylül---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(Eylül'de aşılama yaptıracaklar)---Klomen,Keçiboynuzu yiyiyor
****ÜsLuB****---3 Eylül---Kriptoozospermi---Doğal yoldan---Çakşır suyu,havuç suyu,keçiboynuzu kürü,48 hours(kahve),çinko,ginseng,fındık,fıstık,badem(sigara içmiyorlar)
smhsmh---4 Eylül---Hareket ve Morfoloji(Varikosel)---Doğal yoldan---Keçiboynuzu Kürü
OcerenO---5 Eylül---Sayı---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü
yiğit-yağmur---6 Eylül---Hareket ve Sayı---Doğal yoldan (1 aşılama başarısız)---Mone,Larginine
NEŞELİ:))---9 Eylül---Hareket (Varikosel)---Doğal yoldan(1 aşılama iptal oldu sebep fazla folikül gelişmesi)---Keçi boynuzu kürü 3 ay içildi ve bırakıldı,E vitamini,Çinko hapı
Rosem---10 Eylül---Sayı ve Hareket---Yumurta takibi---keçi boynuzu kürü
haci78---12 Eylül---varikosel(ameliyat oldu)---Doğal yoldan---keçi boynuzu kürü,ballı cevizli fındıklı karışım
Beyzanur-hh---Ağustos sonu Tüp Bebek---Meni Kanallarında tıkanıklık---Tüp Bebek---Hiçbirşey kullanmıyor
akdas---???---Sayı ve Hareket---Temmuz'da Tüp Bebek raporu çıkıyor(3 aşılama başarısız)---keçib.kürü,havuçsuyu,dom.çorb.,fındık,ceviz
Yağmurcn---???---???---Doğal yoldan(1 aşılama başarısız-1 tüp bebek tuttu ama düşük)---???
fidulya---???---Oliastenzoospermi(Varikosel ameliyat oldu Haziran sonu)---Doğal yoldan---Bal,ceviz,kuru üzüm,erik kurusu,bol meyve
Aysimaa80---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan(doğal yoldan bir boş gebelik)---Keçi boy. pekmezi ve tozu,karabaş otu(sigara bırakmak için)
hulya35---???---Sayı , Hareket , Morfoloji (Tüpler tıkalı)---Doğal yoldan(Eylül'de tüp bebek veya laparoskopi)---İncir zeytinyağı karışımı
esila@mısra---???---Hareket ve Morfoloji---Doğal yoldan---Pharmaton,Evicap,keçiboy.kürü,keçiboy.pekmezi,selenyum,demir dikeni ekstrası,arısütü
cano77---???---varikosel ameliyatı oldu---doğal yoldan-Ağustos'da Tüp bebek deneyecekler(3 aşılama başarısız)---keçi boynuzu kürü
arzuhalim---???---Sayı ve Morfoloji---Tüpbebek raporu çıkaracak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçib.pek.,E.vit,çinko,klomen
sukrann---???---Sayı(Varikosel)---Yumurta geliştirici hap ve çatlatıcı iğne ile Doğal yoldan---???
karamelli neskafe---???---Sayı , Hareket , Morfoloji---Doğal yoldan-Eylül'de 2. Tüp Bebek Deneyecekler(1 başarısız Tüp Bebek)---Keçiboynuzu kürü,Vitamin desteği
demiray---???---Sayı ve Hareket---Tüp Bebek Raporu Çıkacarak-Doğal yoldan(3 aşılama başarısız)---Keçiboynuzu kürü,Domates Çorbası,Folik Asit,Sigara içmiyor
desertrose---???---Morfoloji---Doğal yoldan---???
heja---???---Hareket---Temmuz'da tedaviye başlayacak(Doğal yoldan bir çocuğu var)---arginmax,keçi boynuzu kürü,eşi sigara içmiyor
nuriye---???---Azosperm(Tese'de sperm bulundu,hem de donduracak kadar):hooray:---(Dua edin arkadaşlar)1. Micro Denemesi başarısız---Sigara içmiyorlar
olymposss---???---Sayı ve Hareket---Doğal yoldan---Keçiboy.kürü,E vit.
wavy---???---Morfoloji---Doğal yoldan---Keçiboynuzu pekmezi,E vitamini
PURPLEMOON---???---Hareket---Doğal yoldan---Keçi Boynuzu
derendeniz---???---Morfoloji---Doğal yoldan-Ekim'de Tüp Bebek(2 başarısız aşılama)(pko)---Polivitamin,Keçiboynuzu kürü,Sigara içmiyorlar

:nazar:HAMİŞLERİMİZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ :nazar:

1. HAMİŞİMİZ : BEMT Varikosel - 6 ay önce ameliyat oldu - Hiçbirşey kullanmadı - Varikosel Ameliyatının 6. ayında Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

2. HAMİŞİMİZ : KızılDeniz İleri Hareket % 0 - Sayı az - Morfoloji Bozuk (pko,sol folikül gelişememesi,prolaktin fazlalığı) - Klomen , bal , muz , fındık , fıstık , keçiboynuzu pekmezi , polen - Herşeye rağmen , Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

3. HAMİŞİMİZ : lale3434 Morfoloji % 2 - 3 ay önce varikosel ameliyatı oldu - Ağustos'da tüp bebeği düşünüyorlardı "Mucize ; o kadar bekleyemem anne diyerek Temmuz'da kapılarını çaldı" - Hiçbirşey kullanmadı - Allahın izniyle DOĞAL YOLDAN HAMİLE kaldı. :hooray:

4. HAMİŞİMİZ : elfide Morfoloji %1 - 2,5 senedir bebek istiyorlardı.. 4 Yumurtlama takibinden sonuç elde edemediler.. Bu ay ilk aşılamasını oldu.. Hiç birşey kullanmadı. Çünkü morfoloji bozukluğunu aşılama günü öğrendiler. Allah sabırla bekleyen bu kuluna da mucizesini gönderdi. Allah o doktor ve hemşirelerden razı olsun. Şükürler olsun. Allahın izniyle 1. AŞILAMASINDA HAMİLE kaldı. :hooray:

5. HAMİŞİMİZ : ealsnas Sayı , Haraket , Morfoloji - Hiç birşey kullanmadı - Gürgan Klinik'te tüp bebek tedavisindeydi - Hep pozitif oldu. İnandı. Hep umutla baktı. Sonunda mükafatını aldı. - Allahın izniyle 1. TÜP BEBEK DENEMESİNDE HAMİLE kaldı. :hooray:

Son düzenleme:
Selam Arkadaslar,

Canım çok mutlu oldum.Nevrosky az evvel msn verdi müjdeyi.Allah sağlıklı kucağına almayı nasib etsin,darısı başımıza:nazar:a.s.:1hug::hooray:

Selam Arkadaslar,

canım tebrik ederim ne güzel hamişler artıyo :teytey::dance::dance::dance:daha da çoğalacağız inşallah allah hayırlı etsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah:lepi::lepi:

Canım akşam işlerim vardı. Geç gördüm mesajını. Canın çok sıkkınmış ama konuşacak birilerini de bulamamışsın. Üzüldüm doğrusu. Ben gelince de sen çıkmışsın. Karşılaşamadık. Bugün nasılsın? Hiç canını sıkma canım. Çekmeyen maalesef bilemiyor , anlamıyor durumumuzu. Farkında olamıyorlar hassaslığımızın. Bazılarına bir şaka , espri gibi gelebilir. Basit gelebilir. Ama kolay değil yaşadıklarımız. Herkesten aynı anlayışı bekleyemeyiz. Arada canımızı sıkan böyle olaylarla karşılaşıyoruz , karşılaşacağız da belkide. Hiç üzülme. Yakında güzel günlerin olacak senin de. Bu günler çoook geride kalacak. Aklına bile gelmeyecek. Geriye bakmak yok , hep ileriye bakacağız.. :içelim:

canım çok teşekkürler bugün daha iyiyim bol bol gezdim kafa dağıttım şimdi geldik sayılır eve neyse ya boşverdim zaten o beni kırdığının bile farkına varmadı moralimi hiçbişey için bozmıcam özelliklede bu dönem malum allahın izniyle bebişlerime kavuşmama az kaldı:lepi: bütün bunlar geçicek laelaelaelaelaeben umutluyum

canım çok teşekkürler bugün daha iyiyim bol bol gezdim kafa dağıttım şimdi geldik sayılır eve neyse ya boşverdim zaten o beni kırdığının bile farkına varmadı moralimi hiçbişey için bozmıcam özelliklede bu dönem malum allahın izniyle bebişlerime kavuşmama az kaldı:lepi: bütün bunlar geçicek laelaelaelaelaeben umutluyum

En doğrusunu yapıyorsun canım. Daha pozitif ve moralli olman lazım artık. Hamişlerimiz de artıyor. Sen de çok yakında onların arasına katılırsın inşallah.. a.s.

kızlar iyi akşamlar gelir gelmez mutlu haberi aldım.hepimizin gözü yadın:sm_cool:.darısı tüm listeye:lepi:ben de günümü bekliyorum.şu levitiron ve dostinex kullandığımdan beri adet belirtilerim de kayboldu .allahtan günü gününe oluyorumda önlemimi alıyorum.temennim size iyi haber vermek .umarım bu böyle olur.:sm_confused:

Canlarım ben yatıyorum. hepinize iyi geceler , iyi uykular , tatlı rüyalar.. mirmirmirmir

Bugünü de güzel bir haberle kapattık. Güzel bir uyku çekerim artık. Haydi kızlar darısı başımıza inşallah. Arayı uzatmayalım , soğutmayalım. en kısa zamanda yeni hamişler çıkartalım. İlk olarak yarın latifeelif aşılamasının sonucunu alacak. 6. Hamişimiz olur inşallah. hihoyyyt

Günaydın kızlar. Gününüz güzel geçsin inşallah. Hadi bakalım. İnşallah bugün de güzel bir haber alırız Allahın izniyle.

latifeelif ; bekliyoruz canım seni. Şeniz

Günaydın kızlar. Gününüz güzel geçsin inşallah. Hadi bakalım. İnşallah bugün de güzel bir haber alırız Allahın izniyle.

latifeelif ; bekliyoruz canım seni. Şeniz

günaydın canım inşallah bugün de güzel haberler alıcaz allahın izniyle.:teytey::hooray:

X