Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Üç oğlum olacak inşallah kafi valla Allah böyle nasip etmiş vardır Hikmet i
Kiz benimde var 3 oglum ama
Kizdan vazgecemedim Son kez deniycem denedim bu ay bakalim hamile kalmismiyim merakla bekliycem bugun sonunda catladi guzelim kiz yumurtam insallah kendisi gibi bi kiz sperm alir icine 🤣🤣🤣

Hadi bi el atin kizlar bu ay denedim gebelik olusurmu acaba
11-12 adet ilk gunu

17si 18e baglayan gece birliktelik oldu
18i 19a baglayan Sabah 5 te birliktelik oldu
19u 20ye baglayan gece oldu
Baskada olmadi testlerimi atiyorum galiba bugun catladi degilmi Hadi yorumlarinizi bekliyorum

sizce gebelik olusurmu 🙄

Eklentiler

• BE7B39AD-111B-4CB7-B399-B00FBDE64304.jpeg
    BE7B39AD-111B-4CB7-B399-B00FBDE64304.jpeg
    132,2 KB · Görüntüleme: 81
Hadi bi el atin kizlar bu ay denedim gebelik olusurmu acaba
11-12 adet ilk gunu

17si 18e baglayan gece birliktelik oldu
18i 19a baglayan Sabah 5 te birliktelik oldu
19u 20ye baglayan gece oldu
Baskada olmadi testlerimi atiyorum galiba bugun catladi degilmi Hadi yorumlarinizi bekliyorum

sizce gebelik olusurmu 🙄
Sanki yeterince koyulmamış testtin PKo falan var mı sende testte göre çatlamış

Kiz benimde var 3 oglum ama
Kizdan vazgecemedim Son kez deniycem denedim bu ay bakalim hamile kalmismiyim merakla bekliycem bugun sonunda catladi guzelim kiz yumurtam insallah kendisi gibi bi kiz sperm alir icine 🤣🤣🤣
Sen arzumla mı planlama yapmıştın valla bence benim kızım olmaz o yüzden hiç düşünmüyorum bi daha Allah olanlara ömür versin

Sanki yeterince koyulmamış testtin PKo falan var mı sende testte göre çatlamış
Bu ayki testleri bende anlamadim gecen ay covid gecirdim parol cok yuttum ondan boyle oldu anlamadim valla bugun yine yapacam testi 3 aylik takip yapiyordum 2 ay 12 gun pik olurdu gecen ay 15ci gun pik oldu mesela covidliydim ozaman bu ayda boyle oldu normalde bi gun cift olurdu ertesi gun pik olurdu ertesi gun catlardi hayirlisi bakalim

Sen arzumla mı planlama yapmıştın valla bence benim kızım olmaz o yüzden hiç düşünmüyorum bi daha Allah olanlara ömür versin
Evet arzumla planlama yaptirmistim dedigi tarihler arasi 17-25 aralikti bu tarihlerde yumirtlama catlama oldu tabi tuttuysa hamilelik olusursa ama benim diger cocuklarimada hesaplama yapmisti buyuk ve kucuk tutmustu ama ortanci 65% kiz cikiyodu buda cikmaya bilir yapmayalim demisti ben israr edince planlama yapti nasil olsa deniycem ben dedim oyle yani

Evet arzumla planlama yaptirmistim dedigi tarihler arasi 17-25 aralikti bu tarihlerde yumirtlama catlama oldu tabi tuttuysa hamilelik olusursa ama benim diger cocuklarimada hesaplama yapmisti buyuk ve kucuk tutmustu ama ortanci 65% kiz cikiyodu buda cikmaya bilir yapmayalim demisti ben israr edince planlama yapti nasil olsa deniycem ben dedim oyle yani
Hayırlısı olsun inşallah

Selam arkadaşlar bende erkek bebek istiyorum cinsiyeti henüz belli değil ama eminim kızım olacak.ben cinsiyetçide değilim dünya tatlısı bir kızımda var bana en güzel armağan.ama nedense kalbim kız olursa hüsrana uğramış gibi olacak hissi var.kendime çok kızıyorum sağlığı önemli olan ama cinsiyeti düşünüyorum kendimden nefret ediyorum :KK43:

Selam arkadaşlar bende erkek bebek istiyorum cinsiyeti henüz belli değil ama eminim kızım olacak.ben cinsiyetçide değilim dünya tatlısı bir kızımda var bana en güzel armağan.ama nedense kalbim kız olursa hüsrana uğramış gibi olacak hissi var.kendime çok kızıyorum sağlığı önemli olan ama cinsiyeti düşünüyorum kendimden nefret ediyorum :KK43:
Oncelikle sag salim alirsin kucagina insallah, kendinden nefret etme hepimizde var o duygular, bebek dogunca kucagina alinca geciyor uzulme🙇‍♀️

• Beğen
Reactions: mnt

Sağlıkla doğsun inşaallah neden kız diye düşünüyorsun, yöntem yumurtlama vs bir şey denediniz mi?

• Beğen
Reactions: mnt
Canım süper anneler 2021 topiği var oraya gel orda 2021 erkek bebek planlama yapacaklar var oku istersen bende dahil düşünüyorum

X