Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ewt cnm kizimdada hep kız bebek ve armutla kabak görüyordum bundada belirtiler rüyalar hep aynı biraz modum düştü ama hayırlısı olsun 2 ay sonra belli olur
Çok düşündüğümüz içinde rüyalar kız yönünde oluyordur bazen inşaallah gönlündeki oğluş nasip olsun

İnşaallah canım sonraki aylar denk geliyor mu yumurtlamaya? Benim sadece Şubat başı net denk geliyor bakalım nasipte varsa tutar inşaallah
Canım benim için ocak ayı %70 erkek olabilir dedi arzum, benim doğum tarihim yanlış olduğu ve gerçek doğum tarihimi bilmediğim için bana takvim vermedi, Ocak ayında ovülasyona göre ilişki önerecem dedi

Canım erkek olabilir senin doktor net konuşmamış emin olsa eşya almayın demezdi.

Aaaa ciddimisin sen kaçıncı haftadasın sana kesin kız dedi mi doktorun

Ya bizim kadin doğum doKtoru tanıdığımız var 3 tane kizi var ya adam istese erkek yapmazmiy di kendine demmek ki birseyler denemis olmamış cinsiyet planlama islerine inanmiyorum doktorlar bile tam.bilmiyorlar ki rabbim nasip ediyor oda bahane oluyor bende denemek amacli baktirdim ama nasipte ote yol yokmuş rabbim dilerse oluyor Bambuella dedigi gibi

Çok şaşırdım kızlar benimkine bitek o koz demişti onun dediği çıkınca şaşırdım ama ben 20.haftaya kdr bekledim yine çünkü bana ilk kızımda koca Prof %90 erkek demişti 16da 20de ayrıntılıda kız olduğu anlaşılmıştı yani bekleyin derim 20 ye güveniyorum ben inşallah gönlünüzden geçenler olur ama hepsi aynı kapıya çıkıyor Rabbimin nasibi

Inşallah cnm rabbim seninde istediğini nasip etsin inşallah Ewt bilinçaltımız pert olmuş
[/QUOTE]
Sen ne zaman gidiyorsun doktora ?

Kızlar instagramdaki sayfalara kesinlikle güvenmeyin çok eski sayfalarda da konuşmuştuk bazı arkadaşlarla. Parayı alana kadar her şey. Bana da Ağustos ayı için %70 erkek demişti bi sayfa. Bi sayfa ovulasyon tarihim yaklaşırken açık renk oluyor ya çizgi kaçırdın bu ay takip yapma demişti. Ben burdaki arkadaşları dinledim ve yaklaşık 4-5 gün sonra test pik oldu. Bi sayfa da yüzde verdi sonrasında benim diyebilceğim başka şey yok gerisi sana kaldı dedi ve planlama için konuşuyorduk.
Bu arada benim çevremdeki tüm doktorların da hatta instagramda takip ettiğim çoğu doktorun da bir kızı bir oğlu var. Nasip mi yoksa yöntem mi bilmiyorum

Benim kadın doğumcum da bi kızı bi oğlu var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…