Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Kaçıncı haftada canım sağlıkla doğsun bebeğin inşaallah kesin konuşmamış hem doktor daha, benim arkadaşıma %90 kız demiş doktor beşinci ayda erkek olduğunu almamışlar yani emin konuştukları bile tutmuyor bazen

15.haftadayım canım , amin yok canım ya tahmini doğrudur erkek olacağını sanmıyorum .. dilerim rabbim sizlere nasip eder :)

Ewt cnm kizimdada hep kız bebek ve armutla kabak görüyordum bundada belirtiler rüyalar hep aynı biraz modum düştü ama hayırlısı olsun 2 ay sonra belli olur

15.haftadayım canım , amin yok canım ya tahmini doğrudur erkek olacağını sanmıyorum .. dilerim rabbim sizlere nasip eder :)
Banada 14 de koz gibi ama kesin değil demişti, burdaki tüm nubcular erkek bebek demişti adım adım annelik erkek demişti gören erkek diyordu zaten ama kızımız olacak

Arzumla planlama gebeliğide nasip Canlar erkek günlerinde benim gebelik oluşmadı hatta biri boş gebelik oldu aldı doktor, bende dedim erkek kız takılmayacağım yeter artık gebelik olsun dedim bir ay önce erkek gününde pik oldu ilişki herşey oldu gebelik olmadı bir ay sonra kız gününde pik oldu tekrar ilişki deneme derken gebelik oluştu olmayacaksa erkek günlerinde ki pikte gebelik oluşmuyor Rabbimin nasibi işte

Bu sayfa cnm direk bu çizdi benimkini kim görse erkek diyordu %100 diyenler vardı birtek bu çizip kız bu bebek gör bak dedi onun dediği çıktı birtek
Canım bu arada senin tavsiyen üzerine ben bu sayfaya baktırdım çizdi ve pipi diye yazdı erkek dedi yani .. ben bıgün yazdım ona kızmış diye şok oldu yok ya felan dedi .. ama bebeğim kızzzz yani aslında anlamıyorlar diyeceğim şu ki kızlar güvenmeyin 16.haftayı bekleyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…