Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Saplantılı derken yani çoğumuz duyduğumuz şeyleri yapıyoruz aslında saplantılı olarak çokta yaptığımız bişey yok dua ve yumurtlama takibi yani gözlemlendiğim kadar herkes böyle yapıyor yani kısaca rabbimin nasip meselesi kimin olacaksa ona zaten veriyor
Ben etrafımda saplantılı şekilde erkek çocuk isteyenleri,ve sağlıksız birçok şey yaptıklarını bizzat duydum şahit oldum.mesela kuzenim bildiğiniz yumurta akını vajinasına enjekte etmişti yani öyle yaptığını söyledi.erkeğin sol testisini iple bağlayıp ilişkiye o şekilde girenleri bile duydum.bahsettiğim aşırı kısım buydu.aynen dediğiniz gibi dua en önemlisi.
Ben ilişki öncesi hem eşime hem kendime soğuk duş aldırıdm ve sert kahve içtik.
1 hafta önceden alkali beslenmeye dikkat ettim alkali su içmek önemli mesela ki biz normaldede ph yüksek su içiyoruz.
Ovulasyon testi kullanmadım.
Yoğun yumurta akı akıntım geldi akşamına ve ertesi gün ilişki oldu.
Erkeğin soğuk duş almasının önemli olduğunu yabancı bir makalede görmüştüm.
Rabbim önce sağlıklı eli ayağı yüzü düzgün sonra gönlünüzdeki cinsiyeti nasip etsin.

Yok canim çarşamba ya gitmeyi düşünüyorum ama 2 hafta beklesem tam net olacak oda var
Doğru ama 14 tam net olması gereken bir hafta ben 13 bitince gitmeyi düşünüyorum ama bakalım Ya aksilik hiç ye rüya görmüyorum ikinci kızımda sürekli görüyordum kızım olacak die ama

Doğru ama 14 tam net olması gereken bir hafta ben 13 bitince gitmeyi düşünüyorum ama bakalım Ya aksilik hiç ye rüya görmüyorum ikinci kızımda sürekli görüyordum kızım olacak die ama
Canim bilmiyorum benim doktor 16 da gel dedi işte baska doktora gidecektim Bende o yüzden aslında neyse o.olacak erken gitsemde gec gitsemde o belli sadece erkek gibi dedi tam net 16 derim dedi

Canim bilmiyorum benim doktor 16 da gel dedi işte baska doktora gidecektim Bende o yüzden aslında neyse o.olacak erken gitsemde gec gitsemde o belli sadece erkek gibi dedi tam net 16 derim dedi
Hımm Ozaman erkektir bence bekle biraz daha ikilemde kalma bu Arada bol bol dua et rabbim gönlündekini versin inş ama senin daha bir kızın varmış kız olursa da çok üzülme bence erkek ye olsa kızda olsa kar dasın öyle düşün kız olsa kızına arkadaş erkek olsa artık sürekli erkek olacakmı düşüncesi olmayacak her iki şekilde de şanslısın

Hayirlisi ne ise o olsun canim bakalim 2 kiz kardeşte guzl olur ama ben başka cocuk düşünmüyorum sadece o yüzden erkek istedim
Ah cnm bizim bey ikinciye zar zor karar verdi nazlana nazlana ben kızım 3yalındayken istedim illa küçük daha dedi bekletti şimdi 5yaşında, ikinci kızımız olacak ya 3.yü okdr beklemeyiz diyor hayırdır ya dedim ben derken nazlanıyordun şimdi noldu nasıl sinir oluyorum bazen sana inat almayacağım 3. diyorum bende Rabbim bilir nasipten varsa geliyor gelecek olan biz boşa işte nefes tüketiyoruz 😑

Ah cnm bizim bey ikinciye zar zor karar verdi nazlana nazlana ben kızım 3yalındayken istedim illa küçük daha dedi bekletti şimdi 5yaşında, ikinci kızımız olacak ya 3.yü okdr beklemeyiz diyor hayırdır ya dedim ben derken nazlanıyordun şimdi noldu nasıl sinir oluyorum bazen sana inat almayacağım 3. diyorum bende Rabbim bilir nasipten varsa geliyor gelecek olan biz boşa işte nefes tüketiyoruz 😑
Bilmiyorum canim benim bakacak gücüm yok

Maddi anlamda değil manevi anlamda gücüm yok cok yıprandım kızımıza tek baktım ve cok zor bebek geceleri asla uyumazdi tek bakmak zor gerçekten ayakta uyurdum

Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız. Ya bugün sabah namazından sonra rüyamda kendi kızımı emziriyordum diğer kizimdada kız bebek görüyordum hep bide belirtiler aynı 😁sanırım ultrasona gitmeme gerek kalmayacak

Merhaba kızlar İnstagramda bazı sayfalar var cinsiyet hesaplama ve ileriye dönük cinsiyet planlama şeklinde, yapanlar varmı aranızda veya güvenilir mi sizce ?

Adım adım annelik, cinSiyet haesaplama arzum gibi ?
Arzuma son zamanlarda iki kişi hesaplatmıştı yazmıştı buraya tutmuş onlarda 🤷🏻‍♀️ Bende arzuma takvim oluşturdum Ocak ayı sonrası için beklemedeyim nasip bakalım gebelik olursa yazarım inşaallah o zamana.☺️

Hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız. Ya bugün sabah namazından sonra rüyamda kendi kızımı emziriyordum diğer kizimdada kız bebek görüyordum hep bide belirtiler aynı 😁sanırım ultrasona gitmeme gerek kalmayacak
Hayırlı sabahlar canım rüyaların çıkıyor mu genelde. Bende kızımda hep rüyamda kız bebek gördüm hatta zayıf böyle küçücük pembeler giyinmiş bebek vermişlerdi rüyamda kucağıma o zaman daha 7-8 haftalık hamileydim bir uyandım eşime kızımız olacak dedim o kadar gerçekti 😁 ve gerçekten doğumda kızımı minicik zayıf pembeler içinde verdiler kucağıma ♥️🤲🏻

Kızlar bende bütün hastaneden geldim çok şükür sağlıklıymış doktorum kıza benzetti ama emin olamadı 😊 odadab çıkarken oda Eşya felan almayın 1 ay sonra yine bekliyorum dedi .. ama erkek olsaydı pat diye söylerdi bence ikra meyra
Da erkek tahminin de bulunmuştu bu arada .. Kıza benzettiyse daha değişmez diye düşünüyorum sağlıcakla gelsin 👼🏼🌸💕

Arzuma son zamanlarda iki kişi hesaplatmıştı yazmıştı buraya tutmuş onlarda 🤷🏻‍♀️ Bende arzuma takvim oluşturdum Ocak ayı sonrası için beklemedeyim nasip bakalım gebelik olursa yazarım inşaallah o zamana.☺️
Bende yaptirdim arzuya bu ay deniyorum bakalim nasip kismet rabbim insallah gonlumdekini nasip eder

Kızlar bende bütün hastaneden geldim çok şükür sağlıklıymış doktorum kıza benzetti ama emin olamadı 😊 odadab çıkarken oda Eşya felan almayın 1 ay sonra yine bekliyorum dedi .. ama erkek olsaydı pat diye söylerdi bence ikra meyra
Da erkek tahminin de bulunmuştu bu arada .. Kıza benzettiyse daha değişmez diye düşünüyorum sağlıcakla gelsin 👼🏼🌸💕
Sağlıkla al kucağına inşallah, yine de doktor da emin olamamış hazırlık yapma bi sonraki kontrolü bekle. Gönlündeki olsun insallah💕

X