Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Doğrudur canım ama nette vajinal akıntıyıda durdurur yazıyor soğan için.

Kzlar 14 haftada cinsiyet belli olur mu 14.2 oldum gitsem bilirler mi tahmin yapmışlardı en son
Git git belli okur bence canım senden çok ben heyecanlıyım ya vbizede bildir muhakkak bende rahatsızlandı die eşim illa gidelim diyor da bende tam belli olsun öyle gidelim diyorum yarın tam 12 haftalık olacağım inş

Bunada inanıyorum, sonuçta sperm erkekten geliyor, eşime diyorum sende y spermi yok hayatım dediğiniz bal sarımsak aklımda ne kdr süre yapacak peki başka şeylerde yemesi gerek mi
Bir teyze vardı komşum.5tane kızı var hepsi evlenmiş eşi de ölmüş şimdi tek yaşıyor ama hiç yalnız değil ben eşim şehir dışına çıktığında onda kalıyordum bazen korktuğum için.Her gün bir kızı gelip mutlaka yokluyordu.Manti yaptılar bir kere hatta bir araya gelip falan
Neyse gel gelelim bu teyze de geçmişini hiç parlak anlatmıyordu malesef çok çekmiş oğlu yok diye hayattan bezdirmisler .Bir de doğulular bunlar orada da erkek evlat çok önemli falan. sürekli eleştiriyorlar hor görüyorlarmis hatta kaynanasinin üzerine kuma alma girişimleri bile olmuş.Bir söz söylemişti aklımda kaldı.Kizim bir toprağa hangi tohumu ekersen o olur demi elma ekersen elma armut ekersen armut çıkar ama gel gör ki bunu anlamıyorlar demişti şimdi tabi yıllar geçmiş ama hâlâ içinde kalmış gibi kızının üç kızı varken eşi ölüm döşeğinde bizim kaderimize benzeme diye dua etmiş sonra oğluna hamile kalmış.Diyecegim o ki tohumlar onlardan taşıması bizden Kuran'da da ta 1400yil önceden kadın tarla gibidir diye geçiyor bu gün tıp dünyası bunu yeni farketti cinsiyet erkekten gelir diye yıllarca kadınlar çok çekti.

Valla canım benim eşim doktor ama diyor ki iki taraflı kız erkek bende dedim valla sen ne ekersen onu biçersin sonuçta senin y ker daha kuvvetli olsa erkek olurdu demek degilller domates erken insanlar elmamı biçermiş tövbe ya

Rabbim saglikla hayirla kucagina alirsin bebegini Cnm yöntem falan denemişmiydin.
Yani saplantılı bir şekilde yaptığım birşey olmadı aslında.sağdan soldan okuduğum bazı şeyleri (bana mantıklı gelen) birleştirdim.
Öncesinde duamı ettim , dua da hep öncelikle sağlıklı eli ayağı düzgün olmasını diledim.
Hayırlı olcaksa diye dua ettim.
Ben en çok dua ya inanıyorum.

Mesela size mantıklı neler geldi de yaptınız Dua önceliğimiz zaten

Bende Ocak ayında ilk adetten sonra gebelik düşünüyorum, çok merak ettim neler yaptınız size mantıklı gelen neler oldu

Saplantılı derken yani çoğumuz duyduğumuz şeyleri yapıyoruz aslında saplantılı olarak çokta yaptığımız bişey yok dua ve yumurtlama takibi yani gözlemlendiğim kadar herkes böyle yapıyor yani kısaca rabbimin nasip meselesi kimin olacaksa ona zaten veriyor

Bunada inanıyorum, sonuçta sperm erkekten geliyor, eşime diyorum sende y spermi yok hayatım dediğiniz bal sarımsak aklımda ne kdr süre yapacak peki başka şeylerde yemesi gerek mi
Hamilelik plânınızdan 2-2.5 ay önce başlasın, mümkünse akşam yatarkende bi yemek kaşığı keçiboynuzu pekmezi yesin. Benim eşim 20 yıldır bi fiil sigara içer ve bir gün bile bıraktığını görmedim. Hâlâ da icer. Ama bal sarımsak ve arada keçiboynuzu muhakkak tüketir. Bu dediklerimi de yıllardır yapar. Şu an hamileyim ve eşim tüketmeye devam ediyor. İşin ilginç kısmı bunu sizlere önermemin sebebi; 3 kızımdan sonra eşim bunları tüketmeye başladı 7 yıldır aralıksız tüketir yani. Çok stresli bir işi var, çok asabi ve bi o kadar da stresli bi yapısı var, 20 yıldır araliksiz sigara içer, arada bir maalesef az da olsa alkol alır...bildiğiniz gibi bunların hepsi sperm üretimini acayip etkiler ve kısırlığa bile yol açabilir yani. 3 kızım oldu sonra yukarıda dediklerimi yapmaya başladı 1 oğlum oldu şimdi nasip olursa 1 oğlum daha olucak. Alakasını, bağlantısını ben bilemem tabi Allah bilir ama bu kadar stresin içinde 2 oğlumun pes peşe olması ilginç geliyor bana. Eşler uzun süren diyetler yapar erkek cocuk icin bilmem ne ama benimki hic bisey yapmaz stres icinde yasar ama dediğim besinleri de tüketir. Siz yorumlayın artık. En iyisini Allah bilir tabi..

Valla benim eşim hiç bişey yapmaz 3. Oglum geliyo tamamen nasip Allah öyle nasip etmiş ötesi yok ben de kızım olsun bitanecik cok istedim ama nasip olmadı sizin ki de Allah’ın Lütfü duanız kabul olmuş ne güzel

Beslenmeyle olsaydi ikiz ücüz oglan olmasi lazimdi benim,, Allah kadere yazinca oluyor iste bunlar bahane

Benim eşiminde hiç bişey yapmadığını söyledim zaten, sadece dedigim seyleri tuketir onun da bu konuyla alakasi olup olmadigini Allah bilir tabi bunu da belirttim. Sırf çocuk için tüketmedi bunları sağlık için tüketir. Bi şeyler vesile olabilir insanların duasının kabul olması için denemekten zarar gelmez sonuçta sağlıklı gıdalar hepsi tüketen tüketsin bunları tüketenin kesin oğlu veya kızı olucak diye bişey yok bunu iddaa eden de olacağını sanmıyorum. Ama bu dediğim besinlerin sperm kalitesini arttırdığı da bilimsel bir gerçek, isteyen tuketir duasını da yapar gerisi Allah'ın takdiri tabi. En azından istediği cinsiyette çocuğu olmayanlar her şeyi denedim diyettir şudur budur duamı da yaptım ama yine de olmadı demekki nasibim ve hayirlisi buymus der tevekkül eder. Burda bahsedilen besinleri tüketmeden farklı kürler işte diyettir bilmem neler yapmadan istediği cinsiyette çocuk sahibi olamazlarsa hep akıllarında bir acaba kalır. Belki bunlari yeseydim olurdu şunu yapsaydim olabilirdi diye diye hep içinde bir kuruntu kalır ve bi gebelik daha planlar planı uygulayana kadar da her günü her anı hep stresli geçer. Bence herkes makul bir şekilde istediğini denesin yapsın kimsenin aklında soru işareti kalmasın. Burada çoğu insanın bir umudu var ve umutlarının gerçekleşmesi için kendine göre doğru olanını yapsın. Gerisi Allah'ın takdiri..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…