Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Fitil alkali yapiyor ama, mantar yada enfeksiyondan kurtulmadigin surece bence hamilelik planlama. Direkt kiz bebek ortami cunku. Yine de karar senin tabi ki, ph zaten iltihap varsa yuksek cikmaz canim,
Şu an neden daha önce doktora gidip baktırmadım diye hayıflanıyorum. Gebelik düşünen arkadaşlara söylüyorum birkaç ay öncesinden doktora gidin iyice baktırın. Tedavi olun. Bu şartlarda gebelik de riske giriyor, düşük felan. Enfeksiyon çok kötü özellikle.

Evet canım. 15 ocakta deneyecem inşallah. Daha fazla ertelemek istemiyorum. 1 hafta fitil ve antibiyotik kullanacam sonra kontrole gidip bakacaz mantar enfeksiyon biter herhalde bu kadar ilaca.
Soğan kürüde uyulayın isterseniz bu süreçte o da hızlı rahim temizliyor. Ben yaptım hiç akıntım falan kalmadı ocakta tekrar yapacağım.

Akıntın falan oluyor muydu normalde

Soğan kürüde uyulayın isterseniz bu süreçte o da hızlı rahim temizliyor. Ben yaptım hiç akıntım falan kalmadı ocakta tekrar yapacağım.
Soğan kürü uygulayan çoğu arkadaşımın erkek bebeği oldu, ben hamilelikten önce tüm test tahlilleri yaptırdım mantar enfeksiyon hiçbirşeyim yoktu ama kız bebek acaba soğan kürü denesemiydim hiç aklıma gelmedi o L Laladunya sen soğan kürü yapmışmıydın cnm

Evet canım. 15 ocakta deneyecem inşallah. Daha fazla ertelemek istemiyorum. 1 hafta fitil ve antibiyotik kullanacam sonra kontrole gidip bakacaz mantar enfeksiyon biter herhalde bu kadar ilaca.
Her ihtimale karşı doktora gitmeden kontrollerini yaptırmadan hamile kalma canım inş rabbim gönlüne versin inş

Canım kader de o tosbik kızın geleceği varmış İnan şimdi diyorum ki ben nasıl ikinci kızı erkek düşünüp istemişim die ben şu hamilelikte şunu anladım eğer bu bebeğim kız olursa en azından niye şunu bunu yapmadım demeyeceğim yapacak bişi yok die gerçi ben yaptıklarıma değil gerçekten duaya güveniyorum hersmaan

Ah cnm ya siz böle dedikçe çok mutlu oluyorum ama eşlerimizin hayali var ya belli etmemeye çalışsada anlıyoruz o insanı üzen, yoksa hepsi melek hepsi can Rabbim aratmasın kimseciklere hakkıyla yapacaklara nasip etsin en hayırlı zamanda

Aynen öyle ikinci kızımda eşimi okadar tembihlemiştim ki azıcık suratında üzüntü hissedersem asla artık çocuk yapmam die doktor kız deyince benim ki nasıl yalandan gülüyordedim olasan da değil çok yapmacıksın e beyanatım sana da yaranamıyorum diyor

Canim ben sogan kürü yapmadim, bitkisel seyler yapamiyorum malesef

Akıntın falan oluyor muydu normalde
Şimdi benim sadece ovulasyon haftası yoğun akıntım oluyor onun dışında pek değil. Doktor bana beyaz kesilmiş süt gibi bir akıntı gösterdi muayene sırasında. Bak dedi bu akıntı tipi normal değil. Ee dedim sadece ovulasyon haftası görüyorum doktor da dediki ovulasyon haftası ıslak olduğum için görüyorsun öbür günlerde de kuru halde eline gelmiyor ama bu olmadığı anlamına gelmiyor. Soğan kürünü yapsam olur mu dedim antibiyotik yerine, olmaz dedi soğan kürü kist için dedi.

Doktor kız diyince benimkide şaşkın bir gülümsedi, dışarı çıktık oturduk bir yere dedi kız evlat herkese nasip olmuyor ondan eminim (sülalesinde kız bebek yok) bu durumdan mutluyum ama bir tane oğlum olsun isterim ilerde onuda tatmak için askere göndereyim gelin alalım vs o sebeple ilerde tekrar bebek düşünebiliriz dedi ama olmayadabilir dedim olsun ozamanda cennete kapı açmış oluruz bak babana 3kızı var kafa rahat hepsi yerinde dedi, ama kadın etkileniyor işte benim askere gönder gelin al gibi bir hevesim yok ama ailesinde hep erkek olunca oda bitane olsun istiyor mantığında sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…