Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Bende ocakta deneme yapacagam hadi hakkimizda hayirlisi olsun sen yine yumurtalamaya gore mi yapacaksin
Evet ilk silinmede düşünüyorum yine içimden öle geçiyo
Bu ay takip olacak o zaman hayırlısı olsun inşallah canım
Benim de bu ay Çin takvimi kız gösteriyor ama hiçççç takmıyorum hamile kalana kadar devam zaten nasipte olan gelecek her türlü
Kız bende çin takvümine inandığımdan diil 2 kızımda tuttu bakacam erkek olursa tutcakmı die sırf merakımdan tabikide nasipte olan olacak kız niye yazmadııı öbür arkadaş 1 buçuktaydı randevusu çıkmıştır çoktan kesin erkeek dedi hee heycandan unuttu biziii

Bende girip girip bakıyorum yaa çok merak ettim

Ahahahahah bence de sen bi doğrula bakalım tutacak mı
İnşAllah gönül muradı olmuştur elbet gelir habersiz bırakmaz bizi

İnşallah erkektir yazan kalemin ve isteyen herkesin. Ben de ayrıntılıya girdim bugün değişiklik olmadı aksine kız haberini perçinleştirdik.hayyırlsıı buymuş benim için.
Canım Rabbim hakkında kızını hayırlı kılmış ileride iyi ki diyeceksin eminim sağlıkla gelsin inşallah kuzucuk

Bende girip girip bakıyorum yaa çok merak ettim
Cidden nerde ya bu kız
Tamam canım buralardayım merak etme habersiz edermiyim

Aynen canım bne de öyle düşünüyorum. Şimdiden çok seviyorum onu

İnşallah erkektir yazan kalemin ve isteyen herkesin. Ben de ayrıntılıya girdim bugün değişiklik olmadı aksine kız haberini perçinleştirdik.hayyırlsıı buymuş benim için.
Artık kabullenip sevme zamanı. Tadını çıkar hamileliğin. Bu kadar duayla en hayırlısı geliyor demekki

Bu ay takip olacak o zaman hayırlısı olsun inşallah canım
Benim de bu ay Çin takvimi kız gösteriyor ama hiçççç takmıyorum hamile kalana kadar devam zaten nasipte olan gelecek her türlü
Bende bu çin tavimi hiç turmadı ya her iki kızımda baktık erkek ti inanmıyorum

Ben bugün hastaneye gidecem kızlar bana dua edin 16.hafta olduk rabbim hayırlısını versin tabi de çok heyecanlıyım hepinizden dua bekmiyorum
canım sonuç ne sevinçten bizi unuttun inşaallah gönlündekidir

Maşallah canım maşallah ileride ah ne günlerdi kendimi boşuna üzdüm diyeceksin öyle eminim ki Rabbim hepsine tek tek sağlıklı uzun ömürler versin hayırlı evlat etsin inşallah
Yok canım üzülmedim sadece hayal kırıklığına uğramıştım ilk zamanlarda şimdi o da geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…