Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ben de kendimi alıştırdım ama yine de erkek bebek görünce içim gidiyor keşke bizim de oğlumuz olsaydı diyorum bu ömür boyu sürecek mi bilmiyorum. Bu hamilelikten önce hiç böyle imrenmezdim erkek bebeklere

Ben test pik olunca hafif açılmada denedim sonra test tekrar pik oldu yine deneme oldu. 2 deneme yani
Yeme içmede çok etkiliyormuş cnm bide adetten hemen sonra erkek olma ihtimali daha yüksek çünkü ben çok eminin benim iki kızmda yumurtlama döneminde tuttu yumurtlamadan bir iki gün önce erkek olma ihtimli daha yüksek

Eee ne olacak şimdi hamilelik varsa
Ya tek gecede hamile kaldığımı sanmıyorum ne bilim olmamıştır herhalde 19 adet başlma tahirim 29 da ilişki oldu ne bilim insanlar o kadar deniyor olmıyo bi gecede öi olacak diyorum bide bende test yaptım geçen günlerde negatifti çok şükür keşke olsa diyorum da allahın takdiri ne diyim

Niye öyle düşünüyorsun benm tek ilişkiyle tuttu 5 haftalık hamileyim allah büyük güzel düşün güzel şeyler olsun

Ben 2. Kızımda tek ilişkiyle hamile kaldım. Geleceği varsa, her türlü İnşallah.

Ben 2. Kızımda tek ilişkiyle hamile kaldım. Geleceği varsa, her türlü İnşallah.
Aynen öyle ben de bazen acaba tek ilişkide bıraksa mıydım diyorum ama benim test devamlı pik oluyordu ve yanlış hatırlamıyorsam iki ilişki arasında 2-3 gün vardı. Nasip olunca insanlar yumurtlamadan 3 gün önce ilişki yaşıyorlar 2.-3. Oğlanları doğuruyorlar :) bazen ne yapsak boş

Ben bugün hastaneye gidecem kızlar bana dua edin 16.hafta olduk rabbim hayırlısını versin tabi de çok heyecanlıyım hepinizden dua bekmiyorum

Ayyy içim bir tuhaf oldu Rabbim inşallah oğlum oluyor kızlar diye müjde vermeni nasip etsin canım dualarımdasın hayırlı haberle bekliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…