Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Öyle ama açmadıysa bacak arasını nasıl kız büyük ihtimal diyor onu anlamadım bide dedi erkek olsa görürdüm dedi ne alaka kapalıysa nasıl oluyor bu dedikleri kafam almıyor
Bu arada devlete mi özele mi gittin çünkü biraz uğraşması gerekiyordu öyle hemen açmıyor denmez ki

Belli ki çokta dikkat etmemiş ahhh şu doktorlara gerçekten kızıyorum benim ikinci kızımda 15 haftalık iken ben sormadan kız dedi bize

Zamanla alışıyorsun canım ilk zamanki gibi olmuyo yani benim de tam tersi üçüncü ogluş geliyo ben de hep kız istedim çok dua ettim iki oğlumu çok istemiştim nasip oldu bunu da kız diye bekledim ama Allah öyle yazmış kısmet der tevekkül ederim

Sorma canim halen deniyorum hatta yeni bitti maraton beklemedeyim
Pik oncesi pik ve ilk silinmede deneme yaptimyani 3 gun ust uste insallah biri tutmusdur
Sen nasilsin bu arada❤
En iyisini yapmışsın canım valla nasipten ötesi yok nasılsa Rabbim ne yazdıysa o gelecek bu ay son test hakkımı kullanıp önümüzdeki ay bende sen gibi yapacağım

Canım herşeyin hayırlısı olsun inşallah ama ben çok güvenmedim bu Dr a 12 haftada erkek deyip 16.haftada açmıyor kızdır demesi tuhaf cidden bence haftaya başka bi Dr daha git imkanın varsa tabi hiç stres yapma kendine

Çok merak ediyorum ‘erkek anneleri’ de bizim duyduğumuz cümleleri Duyuyorlar mı psikolojik baskıları yaşıyorlar mı

Çok merak ediyorum ‘erkek anneleri’ de bizim duyduğumuz cümleleri Duyuyorlar mı psikolojik baskıları yaşıyorlar mı
Genelde ay keşke kız olsaydı biri kız evladı gibi yok diyorlar tabiki ama ben çok anne kız birbirinin yüzüne bakmayan insan biliyorum gurbete gidip ailesini aylarca göremeyenler bence kızı erkeği yok kişinin evladıyla arasındaki bağ önemli Allah evlatla imtihan etmesin ama üç kızım olsa ne düşünürdüm bilmiyorum oğlum olsun çok isterdim eminim

Canım benim de 12.haftamda erkek demişlerdi sonrasında biliyorsun ki kız. Ama seninki net göstermemiş hala ihtimal var. Ki velev ki kız diyelim ben snein üzülmediğini sadece hayal kırıklığı yaşadığını biliyorum. Ama kız olsa bile o da bizim canımız asla içinde kötü bir duygu olmasın. Benim de oldu son ana kadar umutlandım umutlandırıldım. Herkes erkeğe benziyor bu bebek erkek dedi ama kız. belirtilerim dualar herşey erkek içindi ondan yanaydı ama kızım geliyor. Ayrıntılıda doktor normal güzel diye sayarken aklımdna geçen tek şey sağlıklı olsun diye dua imdı inanki cinsiyet aklıma bile gelmedi. Benden önce bir kadın girdi morali çok bozuktu. Bebeğine engelli demişler sıvı aldırmam ne olursa olsun o benim evladım diyordu içim eridi bitti o anda. Onca yapılanlara rağmen Rabbim bize kızı layık gördüyse can baş üstüne. Bu söylediklerimi sakın teselli olarak algılama canım. Ki tekrar ediyorum net değil henüz seninki.

Öyle ama açmadıysa bacak arasını nasıl kız büyük ihtimal diyor onu anlamadım bide dedi erkek olsa görürdüm dedi ne alaka kapalıysa nasıl oluyor bu dedikleri kafam almıyor
Gorumcemede bı kere bacağı kapalı büyük ihtimalle kız dedi. Diğer ayda erkek dedi. Erkek doğurdu. Seninde öyledir inşallah. Yinede hayırlısı olsun.

Banada saçma geldi dediğin gibi görmediyse nasıl kız diyor bekle cnm dua er rabbim gönlünden geçeni nasip etsin inşlh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…