Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Ayy inşşlh ya tutmuştur bugün eşimin testi negatife döndü onun mutluluğu var inşlh benim gebelik testimde pozitif çıkar ay karmakarışık duygular😂tutmuşmudur acaba
Merhaba hoşgeldiniz
İnşAllah sağlıkla tutunmuştur bebeğiniz Rabbim sizi de gönül muradı kabul olan kullarından eylesin inşallah.🤲🏻💙Eşinizin negatife dönmesine de sevindim 🤗

Merhaba hoşgeldiniz
İnşAllah sağlıkla tutunmuştur bebeğiniz Rabbim sizi de gönül muradı kabul olan kullarından eylesin inşallah.🤲🏻💙Eşinizin negatife dönmesine de sevindim 🤗
Güzel dilekleriniz için çok tşk ederim.dua ediyorum hep inşlh hayırlısıyla tutmuştur diye ama 10 günüm var daha ama böyle bel ağrısı kasık ağrım var sanki adet olacam gibi

Oldu canım. Artık beklemeye başladık. Geçen ay kimyasal olunca, çok da umudum yok açıkçası. Sen ne yaptın?
Hayırlısı olsun inşallah canım 🤲🏻💙 bu ay bişey denedin mi iğne falan kullandın mı peki?
Ben daha adeti bekliyorum deneme ancak ay sonuna doğru olur benim döngü uzayınca hepsini etkiliyor işte ama olsun geç olsun güç olmasın yeter ki gönül muradımız olsun da cümlemizin inşallah 🤲🏻💙😇

Hayırlısı olsun inşallah canım 🤲🏻💙 bu ay bişey denedin mi iğne falan kullandın mı peki?
Ben daha adeti bekliyorum deneme ancak ay sonuna doğru olur benim döngü uzayınca hepsini etkiliyor işte ama olsun geç olsun güç olmasın yeter ki gönül muradımız olsun da cümlemizin inşallah 🤲🏻💙😇
İğne vuruldum yine. Ama sonrasında gitmedim çatlamış mı diye. Corona burada çok kötü. Eve kapandık. Arka arkaya denemeler oldu. 18 Aralık bat. Hayırlısıyla gönlümüzdeki nasip olsun...

İğne vuruldum yine. Ama sonrasında gitmedim çatlamış mı diye. Corona burada çok kötü. Eve kapandık. Arka arkaya denemeler oldu. 18 Aralık bat. Hayırlısıyla gönlümüzdeki nasip olsun...
Canım inşallah bu ay güzel haberini alırız sağlıkla nasip etsin inşallah Allahım 🤲🏻💙🌺

Ben beklemedeyim kuUm öle aşiri bi kanamam olmadı adet gibi 7 gün sürdü bitti bu ay takibe devam yılbaşından sonra ocak şubat mart erkek gösteriyor çin takvimide, yılbaşından sonra ilk yumurtlamada denicem nasipse 🤩🤩
Bende ocakta deneme yapacagam 😁hadi hakkimizda hayirlisi olsun sen yine yumurtalamaya gore mi yapacaksin

Ben beklemedeyim kuUm öle aşiri bi kanamam olmadı adet gibi 7 gün sürdü bitti bu ay takibe devam yılbaşından sonra ocak şubat mart erkek gösteriyor çin takvimide, yılbaşından sonra ilk yumurtlamada denicem nasipse 🤩🤩
Bu ay takip olacak o zaman hayırlısı olsun inşallah canım 😘
Benim de bu ay Çin takvimi kız gösteriyor ama hiçççç takmıyorum hamile kalana kadar devam zaten nasipte olan gelecek her türlü 🥰🤗😇

X