Popüler Konu Erkek Bebek İsteyenler...

Yumurtlamadan hemen önce ve/veya sonraki ilişkiyle hamile kalanlar bebeginizin cinsiyeti nedir?

• Ankete Katılan
    513
Takip yapsan da buralarda kal. Sen olmayınca sessizleşiyor buralar😅
Ya ben eksikkk kalırmıyımdaaa 😂😂😂 internetim yokkiii yeni eve taşındım başvuru yaptık 2 aydır halen gelip bağlicaklar Allah canlarını almıya inşallah beni sanal alemden mahrum bıraktılar 😂😂
Yazan kalem haber varmı inan ben senden heyecanlıyım galiba bu heyecanlar bitsede artık hamileliğin tadını çıkarsak ya 😩
Ayyy sorma ya ses seda yok niye yazmadı acabaa 🤔🤔

Ya ben eksikkk kalırmıyımdaaa 😂😂😂 internetim yokkiii yeni eve taşındım başvuru yaptık 2 aydır halen gelip bağlicaklar Allah canlarını almıya inşallah beni sanal alemden mahrum bıraktılar 😂😂

Ayyy sorma ya ses seda yok niye yazmadı acabaa 🤔🤔
Hergün ara canım başlarının etini ye hemen gelirler o zaman 🤭👍🏻

Kızlar ne diyecem ne yazacam bilemiyorum doktor bacak arası kapalı dedi çok uğraştı ama bebek bacak arasını açmadı büyük ihtimal kız dedi erkek olsa görürdüm ama kız olabilir dedi yeni kendime geldim kusura bakmayın anca yazdım hepinizin diline sağlık😔
Soktasin tabi canim haklisin ama sakin ol daha belli degilmis acmamis ki
Tabiki ne olursa olsun gececek annesi

Kızlar ne diyecem ne yazacam bilemiyorum doktor bacak arası kapalı dedi çok uğraştı ama bebek bacak arasını açmadı büyük ihtimal kız dedi erkek olsa görürdüm ama kız olabilir dedi yeni kendime geldim kusura bakmayın anca yazdım hepinizin diline sağlık😔
Açmadı evet keç kere baktı açmadı ama kız büyük ihtimalle dedi açmadıysa bunu nasıl diyebildi
Doktorlar bazen oyle yuvarlarlar önemli degil bekle bakalim kuzum

Herşey yalan ovulasyon da yalan kesede yalan nubta yalan benim herşeye olan inancım bitti önümüzdeki ay yine bakarız dedi kesin kız demedi ama ben daha değişeceğini zannetmiyorum sağlık olsun kızlar hayırlısı böyleymiş
Bende hicbirseye inanmadigim icin surekli deneme yaptim adetten sonra pikten once sonra hepsinde denedim hersey allahtan insallah hamileyimdir amann bosver neyse kaderimize cok sukur

B
Cnm bak kendin diyorsun açmamış sadece bi tahmin kesin değil ki üzme kendini

Herşey yalan ovulasyon da yalan kesede yalan nubta yalan benim herşeye olan inancım bitti önümüzdeki ay yine bakarız dedi kesin kız demedi ama ben daha değişeceğini zannetmiyorum sağlık olsun kızlar hayırlısı böyleymiş
Açmayınca bazen, kız gibi deyip geçiyorlar. Nub nasıldı? Foto verdi mi bugün?

X