Erkek Arkadaşımın Penis Boyu Sorunu

Ben şanslı tarafmışım açıkçası. O kadar çok küçük penis evlerden ırak diyorum ama onunla yaşamak zorunda olan ben değilim o :KK70: Çok da büyükte gözüm yok aslında :KK70: :KK70: Erkek arkadaşımın 14-16 arası, boyu 1.68. Tam ereksiyon olduğunda 16 oluyor ve gerçekten benim canımı yakıyor. İlişki sonrası birkaç gün regl ağrısı gibi ağrı çekiyorum rahim ağzına değdiği için. Neyse ki her seferinde tam erekte olamıyor :KK70: :KK70: :KK70:
Ben ölçmedim , bilmiyorum kaç cm. Ama rahim ağzına değiyor. O hissi seviyorum.

Biraz daha düzenli olunca ilişki o ağrı kalmıyo. Özlüyosun bile o hissi.☹
Kuzucum 5 senedir birlikteyiz biz. Birlikte de yaşadık. İki günde bir birliktelik yaşadığımız da oldu dönem dönem. Partnerimin tam olarak sertleşmekte ve öyle kalmakta biraz sorunu var açıkçası. Bu yüzden de geç boşalıyor mesela :KK70: . 4 ilişkiden birinde falan tam potansiyele ulaşıyor 😅. Ben halimden memnunum açıkçası. Dediğin gibi alışılabilir her seferinde olsaydı ama bir süre yine ağrı olurdu sanırım. Böyle iyi benim için 😂.

Kuzucum 5 senedir birlikteyiz biz. Birlikte de yaşadık. İki günde bir birliktelik yaşadığımız da oldu dönem dönem. Partnerimin tam olarak sertleşmekte ve öyle kalmakta biraz sorunu var açıkçası. Bu yüzden de geç boşalıyor mesela :KK70: . 4 ilişkiden birinde falan tam potansiyele ulaşıyor 😅. Ben halimden memnunum açıkçası. Dediğin gibi alışılabilir her seferinde olsaydı ama bir süre yine ağrı olurdu sanırım. Böyle iyi benim için 😂.
Aman sağlık olsun hakikaten bi kaç cm mühim değil. Ben de ciddi labioplasti düşündüm ama dedim nasipse bi doğurayım da sonra noluyo bakarım. 🤷🏻‍♀️

Ölçme işi nasıl gelişiyor acaba? Neden erkekler pipisini ölçer (ölçülmüşüne hiç rastlamadım şükürler olsun, acayip dalga geçer sonra da sepetlerdim)? Sahi siz erkek misiniz konu sahibi yeni üye hanım?

X