Erkek Arkadaşımın Penis Boyu Sorunu

Üzüldüm o çocuğa da ☹ İnşallah vajinası filan dar birine denk gelir.
Evlerden ırak ya:KK43:
Ama ne yapsın adamcağız, " sevdiğini alamiyorsan aldığını seveceksin" demişler. Adam bu saatten sonra yapacak şey olmayınca benimsemiş,sevmeye çalışmış herald...
Ben şanslı tarafmışım açıkçası. O kadar çok küçük penis evlerden ırak diyorum ama onunla yaşamak zorunda olan ben değilim o :KK70: Çok da büyükte gözüm yok aslında :KK70: :KK70: Erkek arkadaşımın 14-16 arası, boyu 1.68. Tam ereksiyon olduğunda 16 oluyor ve gerçekten benim canımı yakıyor. İlişki sonrası birkaç gün regl ağrısı gibi ağrı çekiyorum rahim ağzına değdiği için. Neyse ki her seferinde tam erekte olamıyor :KK70: :KK70: :KK70:

Kızlar merhaba, erkek arkadaşımda geçenlerde sohbet ederken penis boyu muhabbeti açıldı 12-13 cmmiş. Öğrenmeden önce şaka yollu 16-19 arası iyi olur diyordum bunu öğrenince üzüldü baya ama çaktırmamaya çalıştı. Bu durumda ne yapmak lazım nasıl unutturabilirim ? 13 cm ile istediklerini yapabilir mi?
İsteklerine bağlı:KK70:

Ben şanslı tarafmışım açıkçası. O kadar çok küçük penis evlerden ırak diyorum ama onunla yaşamak zorunda olan ben değilim o :KK70: Çok da büyükte gözüm yok aslında :KK70: :KK70: Erkek arkadaşımın 14-16 arası, boyu 1.68. Tam ereksiyon olduğunda 16 oluyor ve gerçekten benim canımı yakıyor. İlişki sonrası birkaç gün regl ağrısı gibi ağrı çekiyorum rahim ağzına değdiği için. Neyse ki her seferinde tam erekte olamıyor :KK70: :KK70: :KK70:
Biraz daha düzenli olunca ilişki o ağrı kalmıyo. Özlüyosun bile o hissi.☹️

Erekte hali 🤦🏼‍♀️ O kadar küçüktü ki 🤦🏼‍♀️ 9 cm konusunda da yazmıştım 😂😂 7-8’le övünen adam idealin 3-4 cm olduğunu falan sanıyordu herhalde :KK70: Boyu da uzundu çocuğun 1.90 üstüydü 🤦🏼‍♀️ Elimde tutarken 4 parmağımla tamamını kaplıyordum:KK70: Hatta parmağımın iç kısmı biraz boşta kalıyordu :KK70: :KK70:
Biraz çekiştirseydin sünerdi belki 🤣

X