Erkek arkadaşım ve evlilik

Merhaba arkadaşlarım kafam o kadar karışık ki hiçbir şekilde çıkış yolu bulamıyorum. Erkek arkadaşımla bir yıldır beraberiz en başından beri ciddi düşündüğünü belli eden hareketler yapıyordu ama daha sonra öğrendim ki ailesi kapalı gelin istiyormuş. Erkek arkadaşım uzakta olduğu için çok buluşamıyoruz ve çok yoğun olduğu için konuşamıyoruzda günde en fazla 2 defa konuşuruz. Yani benimle devami ettirmesi için bir çıkarı yok. Ailemle konuşacam diyip duruyor ama konuşmuyor evlilik için acaba konuşuyorda ailesi kapalı istediği için beni mi istemiyor yoksa erkek arkadaşım konuşmuyor mu konuşmuyorsa benimle konuşma amacı ne lütfen yorum yapın

Sanki seni alıp koynuna yatacak. Yahu kime ne ister tesettürlü olur ister açık. Boş muhabbetler.

Merhaba arkadaşlarım kafam o kadar karışık ki hiçbir şekilde çıkış yolu bulamıyorum. Erkek arkadaşımla bir yıldır beraberiz en başından beri ciddi düşündüğünü belli eden hareketler yapıyordu ama daha sonra öğrendim ki ailesi kapalı gelin istiyormuş. Erkek arkadaşım uzakta olduğu için çok buluşamıyoruz ve çok yoğun olduğu için konuşamıyoruzda günde en fazla 2 defa konuşuruz. Yani benimle devami ettirmesi için bir çıkarı yok. Ailemle konuşacam diyip duruyor ama konuşmuyor evlilik için acaba konuşuyorda ailesi kapalı istediği için beni mi istemiyor yoksa erkek arkadaşım konuşmuyor mu konuşmuyorsa benimle konuşma amacı ne lütfen yorum yapın
Ayrıl.

Eğer seviyorsa hiç söz söyletmez, ne kapalısı açığı, geçin onu. Bizim bir tanıdık, oğlunun sevdiği kızın giyim tarzını beğenmediği için bir takım şeyler yaptılar ama çocuk kabul etmedi, evlendi gitti, aynı çocuğun erkek kardeşi ingiliz bir kızla evlendi ki kız müslüman bile olmadı( bence hiç bir önemi yok, onların bakış açısını bildiğim için 'bile' ifadesini kullandım) ve ona laf edemediler, gayet de kabul ettiler yani, iş erkekte biter. Hiç oyalanma, ayrıl gitsin eğer adım atmıyorsa. Kendinden taviz verme.

Ne zaman böyle şeylere denk gelsem. Erkek ailesine kabul ettirmeye çalışıyor. Kız ordan sonuç ne derken malum ailede kabul etmiyor suçu kıza atıyor yeter bunalttin bitsin modu. İnşallah sonu kötü olmaz ama böyle bir sonada hazırlıklı olun. Karakterliyse zaten kusura bakma ailem istemiyor der helallik alır gider. Temennim ikna edebilmesi yönünde ama uzamasin mevzu bugun yarın derken aylarca oyalamasin yani

Ne zaman böyle şeylere denk gelsem. Erkek ailesine kabul ettirmeye çalışıyor. Kız ordan sonuç ne derken malum ailede kabul etmiyor suçu kıza atıyor yeter bunalttin bitsin modu. İnşallah sonu kötü olmaz ama böyle bir sonada hazırlıklı olun. Karakterliyse zaten kusura bakma ailem istemiyor der helallik alır gider. Temennim ikna edebilmesi yönünde ama uzamasin mevzu bugun yarın derken aylarca oyalamasin yani
Teşekkür ederim yorumunuz çok ince düşünülmüş ve yazılmış.. Her şey gönlünüzce olsun

Erkek arkadaşım maddi olarak onlara bağlı olduğu ve ailesine rest çekmediğini anlıyorum ben. Sizce benimle evlenmek istiyor mu gerçekten yoksa oyalıyor mu? Ama oyalıyorsa niye oyalasın bir çıkarı da yok

Sen öyle bir aileye girmek istiyormusun asıl onu düsün. Bence topuklarini popona vura vura kac

Aile yapılarınız birbirinden çok farklıysa, erkek arkadaşınızla sık sık buluşup, görüşemiyorsanız; siz bu adamla tam olarak neden evlenmek istiyorsunuz ?

Aile yapılarınız birbirinden çok farklıysa, erkek arkadaşınızla sık sık buluşup, görüşemiyorsanız; siz bu adamla tam olarak neden evlenmek istiyorsunuz ?
Çünkü çok efendi çok düzgün biri bu zamanda böyle temiz insanların kalmadığını düşünüyorum. Bana karşı çok anlayışlı kendisi

Peki beni hayatında tutma nedeni ne olabilir iki ayda bir buluşuyoruz konuşmuyoruz da doğru düzgün bir çıkarı olması gerekmez mi

İşte gezip tozmıyoruz çok yoğun konuşamıyoruz bunu anlamıyorum bende

Çünkü çok efendi çok düzgün biri bu zamanda böyle temiz insanların kalmadığını düşünüyorum. Bana karşı çok anlayışlı kendisi
Adamla doğru düzgün zaman geçirmiyorsunuz ki. Bu şartlar altında; adamı ne kadar tanıdınız da çok efendi ve düzgün biri olduğuna karar verdiniz ?

Peki beni hayatında tutma nedeni ne olabilir iki ayda bir buluşuyoruz konuşmuyoruz da doğru düzgün bir çıkarı olması gerekmez mi

Erkeklerin bi çoğu ne istediğini, neyi neden yaptığını bilmez ki. Ayrılmayı da pek beceremezler. Genelde kadınlar kadar net, ne istediğini bilen bi cins değiller. Tutuyordur sizi bi köşede. Arada gelip duygusal olarak tatmin oluyordur. Siz belirleyeceksiniz durumunuzu. Geldiği zaman net bi şekilde beklentilerinizi konuşacaksınız. Bize dediğiniz gibi oyalama beni diyeceksiniz.

Erkeklerim bi çoğu ne istediğini, neyi neden yaptığını bilmez ki. Ayrılmayı da pek beceremezler. Genelde kadınlar kadar net, ne istediğini bilen bi cins değiller. Tutuyordur sizi bi köşede. Arada gelip duygusal olarak tatmin oluyordur. Siz belirleyeceksiniz durumunuzu. Geldiği zaman net bi şekilde beklentilerinizi konuşacaksınız. Bize dediğiniz gibi oyalama beni diyeceksiniz.
Teşekkür ederim
Adamla doğru düzgün zaman geçirmiyorsunuz ki. Bu şartlar altında; adamı ne kadar tanıdınız da çok efendi ve düzgün biri olduğuna karar verdiniz ?
Aynı şehirde yaşamıyoruz çünkü geldikçe buluşuyoruz buluştuğumuzda oturup kalkması ve telefonda sohbet ederken çok kibar ve kavga etsek bile asla kırıcı olmamasından bu kanıya vardım açıkçası

X