Erkek arkadaşım ve evlilik

Akilsizkizzzz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2024
53
12
Merhaba arkadaşlarım kafam o kadar karışık ki hiçbir şekilde çıkış yolu bulamıyorum. Erkek arkadaşımla bir yıldır beraberiz en başından beri ciddi düşündüğünü belli eden hareketler yapıyordu ama daha sonra öğrendim ki ailesi kapalı gelin istiyormuş. Erkek arkadaşım uzakta olduğu için çok buluşamıyoruz ve çok yoğun olduğu için konuşamıyoruzda günde en fazla 2 defa konuşuruz. Yani benimle devami ettirmesi için bir çıkarı yok. Ailemle konuşacam diyip duruyor ama konuşmuyor evlilik için acaba konuşuyorda ailesi kapalı istediği için beni mi istemiyor yoksa erkek arkadaşım konuşmuyor mu konuşmuyorsa benimle konuşma amacı ne lütfen yorum yapın

Böyle önemli bir konuda dur konuşacağım deyip erteliyorsa düşündürücü. Yüz yüze konuşmak için zaman kolluyorsa o ayrı.
Bu konular çok gıcık. Saygı duymayı öğrenecekler mecbur.
Ailesi falan bu konuda gerçekten çok problem değil,evlenmek istiyorum dediğiniz adam ne diyor,nasıl biri ve ne düşünüyor. Buralarda sorun yoksa gerisini asla umursamayın.

Benim bi tanıdığım da benzerdi. Kadın,tesettürlü olmazsa gelinim demem falan diyodu.Hatta tesettürlü olmayan hangi kadın varsa değişik triplere giriyordu yanlarında.
Oğlu nişanlandı ve gelin hanım tesettürlü değil😂Üstelik annesine asla ağız açtırmıyor. Kız da takmıyor çok da mutlular valla.

Erkek arkadaşım maddi olarak onlara bağlı olduğu ve ailesine rest çekmediğini anlıyorum ben. Sizce benimle evlenmek istiyor mu gerçekten yoksa oyalıyor mu? Ama oyalıyorsa niye oyalasın bir çıkarı da yok

Erkek arkadaşım maddi olarak onlara bağlı olduğu ve ailesine rest çekmediğini anlıyorum ben. Sizce benimle evlenmek istiyor mu gerçekten yoksa oyalıyor mu? Ama oyalıyorsa niye oyalasın bir çıkarı da yok
Herşey çıkar değil ya erkolar biraz salak 🙄 bana pek normal gelmedi açıkçası konuşmaması. Ki konuşacak da bir şey yok aslında. Evlilik ikimizin kararı ama nasıl giyineceği tamamen onun tercihi ve kararı. Ben saygı duyuyorum siz de duyun diyecek sadece.

Muhtemelen ailesini ikna etmeye çalışıyordur hoş ikna olsun olmasın kendisi bir bireyse ve ailesinden herhangi bir beklentisi yoksa ve sizi seviyorsa evlenecektir bence zaman verin baktınız hala aynı eskisi gibi yol verin Hakkınızda hayırlısı olsun

Herşey çıkar değil ya erkolar biraz salak 🙄 bana pek normal gelmedi açıkçası konuşmaması. Ki konuşacak da bir şey yok aslında. Evlilik ikimizin kararı ama nasıl giyineceği tamamen onun tercihi ve kararı. Ben saygı duyuyorum siz de duyun diyecek sadece.

Muhtemelen ailesini ikna etmeye çalışıyordur hoş ikna olsun olmasın kendisi bir bireyse ve ailesinden herhangi bir beklentisi yoksa ve sizi seviyorsa evlenecektir bence zaman verin baktınız hala aynı eskisi gibi yol verin Hakkınızda hayırlısı olsun
İşte iş olarak ailesine bağlı olduğu için onlara rest çekemiyor. Nereye kadar ikna etmeye çalışacak anlamıyorum olmuyorsa olmuyor desin yolumuza bakalım.. Ne zamana kadar zaman vereyim sizce

Erkek arkadaşınız sizinle evlenmek istemiyor, kapalı gelin diye diretseler ve hadi diyelim karşı koyamasa erkek arkadaşın sana bi kere de olsa sana evlenince kapanır mısın diye sorardı .

Başta ciddi olduğunu söyleyip kızı tavlayıp sonra çamura yatan erkek modeli tipik.

İşte iş olarak ailesine bağlı olduğu için onlara rest çekemiyor. Nereye kadar ikna etmeye çalışacak anlamıyorum olmuyorsa olmuyor desin yolumuza bakalım.. Ne zamana kadar zaman vereyim sizce
İş olarak ailesine bağlıysa dediğiniz gibi rest çekemez biraz ağzını arayin baktınız ser veriyor sır vermiyor gecistiriyor oda müsait olduğunda açık açık konuşun derdini anlayın çokta aşkından ölmüyorsaniz ayrılın bu tür şeyleri çok zorlamamak lazım ileride daha büyük problemler olmadan

Erkek arkadaşınız sizinle evlenmek istemiyor, kapalı gelin diye diretseler ve hadi diyelim karşı koyamasa erkek arkadaşın sana bi kere de olsa sana evlenince kapanır mısın diye sorardı .

Başta ciddi olduğunu söyleyip kızı tavlayıp sonra çamura yatan erkek modeli tipik.
Peki beni hayatında tutma nedeni ne olabilir iki ayda bir buluşuyoruz konuşmuyoruz da doğru düzgün bir çıkarı olması gerekmez mi

Kaç yaşında erkek arkadaşın? Bazen söz hakkı verilmiyor kimi ailelerde belki konuşamıyor sizede bunu söyleyemiyor da olabilir tutucu bir aileye sahipse

Hiç uzatmayın o zaman. Ne istediğini bilmeyen biriyle oyalanmayın

Peki beni hayatında tutma nedeni ne olabilir iki ayda bir buluşuyoruz konuşmuyoruz da doğru düzgün bir çıkarı olması gerekmez mi
Erkek bu sırf canı sıkıldığı veya ilginizi sohbetinizi beğendiği içinde olabilir. Genelde böyle tipler herkesle gezer tozar konuşuruz ama evlenmeye gelince tesettürlü ister ne alakaysa saçma bir düşünce ama yapan var yani. Siz açıkça konuşun ilerde sizi böyle kabul edip ailesi yüzünden baskı yapmasın

Erkek bu sırf canı sıkıldığı veya ilginizi sohbetinizi beğendiği içinde olabilir. Genelde böyle tipler herkesle gezer tozar konuşuruz ama evlenmeye gelince tesettürlü ister ne alakaysa saçma bir düşünce ama yapan var yani. Siz açıkça konuşun ilerde sizi böyle kabul edip ailesi yüzünden baskı yapmasın
İşte gezip tozmıyoruz çok yoğun konuşamıyoruz bunu anlamıyorum bende

31 yaş ailesine sevgilisini söyleyememek için çok geç. Hani 20lerinin başında olsa daha toy ve korkak olabilir de. Şu an ailesi de evlenme yaşın geldi birini bul diye soruyordur zaten. Bence rest çekin.Konuşacaksan konuş konuşmayacaksan söyle artık deyin. Söyleyeceğim şu zamanda desin. O zamanda söylemezse güle güle.

X