erkek arkadaşim geliyor

p
ya kizlarin hepsi kiskanç oluyor allahtan sevgilim var huzurum geliyor haftaya

Bazısı kıskanç, bazısı yalancı, bazısı hem kıskanç hem de yalancı. :KK14:

Ev sahibine adresini verecek kadar değişik misin ki, aileni bulup şantaj yapacak? Ne yapacaksınız da internette yayınlanmasından korkuyorsun? Kendi evine çağır, hem yemek yer, hem de için rahat olur, ailen tanıyormuş nasılsa.

Bazısı kıskanç, bazısı yalancı, bazısı hem kıskanç hem de yalancı. :KK14:

Ev sahibine adresini verecek kadar değişik misin ki, aileni bulup şantaj yapacak? Ne yapacaksınız da internette yayınlanmasından korkuyorsun? Kendi evine çağır, hem yemek yer, hem de için rahat olur, ailen tanıyormuş nasılsa.
ya ben cinsellige sizin gibi bakmiyorum

ya kamerayi ev sahibi koyar diye korktum sevgilmden suphem olabilirmi sizce lutfen iyi okuyun

O zaman daha aciklayici yazmalisin ev sahibi diye birsey okumadim ben daha once..neyse..ama bakirelik kavrami sizin icin onemli ise cokta guvenmeyin sevgilinize, ne olur ne olmaz tedbirli olmak lazim..O zaman siz eve gitmeyin ya da gidin ama disaridaymis gibi fazla samimi olmayın. .Bu şekilde kamera kkayıt etse bile aile biliyor sonuçta. .ya da otelde kalsın. .ama orda da olabilir kamera o zaman..bilemedim..ev sahibinin cesaret edeceğini sanmıyorum. Aldığı kıranın kaç katı tazminat odemek zorunda kalır o zaman...tabii şu sex mafyalarindan değilse. .

olsun nolcak ölup gitcez onlari da yasarim sevdigimle sen niye kiskaniyon
Kıskanmam güzel kızım senin yaşın kadar evladım var ama ciddiyetten uzak uydurma bir konu açmışsın.
Kameradan korkuyorsan eğer bu kadarla kalmayacak demek ki...
Ciddiyetten uzak kişiliklerle yazışmamam en güzeli selametle kalasın.

X