erkek arkadaşim geliyor

Tıp okumak sinirlerini germiş olmalı kolay mı dr çıkmak?
Çok kıskandım bu yaştan sonra tıp okumam gerek hrs yapıp kıskandım evdekiler de neye gülüyosun diyor :KK39:

Tıp okumak sinirlerini germiş olmalı kolay mı dr çıkmak?
Çok kıskandım bu yaştan sonra tıp okumam gerek hrs yapıp kıskandım evdekiler de neye gülüyosun diyor :KK39:
Bir de sevgili bulman lazım ama. Tıp sevgili büyük aşk falan ancak öyle kıskanılacak duruma gelebilirsin kıskanmaktan kurtulup.

Kiskancliktan kendimi yemege saldim. Bir gunde 10 kilo verip tip 6.siniftan devam etcem. Bende bu zeka varken sinif atlayarak doktor olurum ben :KK53:
Lütfen konu sahibinin mutlulugunu kiskanmiyalim. Kac asamadan gecmiste bu günlere gelmis. Cok fesat bu kadinlar kulübü hatunlari ya :KK45:

dimi zeka abidesi maşallah tüh tühhhhh ne şanslı sevgilis var ama geleceğin doktorunu kapmış
Sınava girip tıp okuyayım diyorum. Hatta benim beye de tıp okutmalıyım. Çünkü tıp okumayanlar cahil. Ben tıp okursam tıp okumamış cahil bir adamla evli kalamam.
Ne çok tıp dedim ıyyyy..o_O

ilişkinizin durumuna bağlı . bunu düşünüyorsan gitme . ben olsam giderdim güven meselesi

ayy anca kendime geldim ne uyuyamadım bir türlü sabah karşı şöyle bir sızmışım...

kabus gibi bir şey gördüm hastane koridorundayım...herkez hızlı çekim dr odasına giriyor ben bekle bekle bekle süründüm oralarda kendi kendime beklimiyecem hayır hayır hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye uyanmışım bir gözüaçtım allahım şüküler olsun dedim kıskanmak kadar kötü bir şey yokmuş bana kabus olarak geri döndü:KK70::KK70:

ayy anca kendime geldim ne uyuyamadım bir türlü sabah karşı şöyle bir sızmışım...

kabus gibi bir şey gördüm hastane koridorundayım...herkez hızlı çekim dr odasına giriyor ben bekle bekle bekle süründüm oralarda kendi kendime beklimiyecem hayır hayır hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrr diye uyanmışım bir gözüaçtım allahım şüküler olsun dedim kıskanmak kadar kötü bir şey yokmuş bana kabus olarak geri döndü:KK70::KK70:
o kadar korkma bakarsın doktor olmaz kapısında beklemessın bence arkadasımızı kesmez doktorluk nasaya gider kanımca :)

X