En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

Beni yarışmaya sokup aradan siyrilmaya çalışıyorsun değil mi Hain domdom

Tesekkürederim evet görüp görebileceğim tek ödüldü onu da kaptim
İmza mi dedin,istersen sana da bir gazoz acarım
gazoz mu yanına pilavından yaparsan gelirim o pilav senin miydi bir ara bakmıştım yarışmaya ama hemen kaçmıştım uzak durmak lazım ordan canım çekiyor

Marga, netten bakarken farkettim bahar kombinlerine aslında yaz kombinleri de giriyor.
Yani sandaletler de giyinmiş insanlar.
Bu bakımdan bu yarışma baya zorlu olacak
Belli bir kıstas var mı?

Marga, netten bakarken farkettim bahar kombinlerine aslında yaz kombinleri de giriyor.
Yani sandaletler de giyinmiş insanlar.
Bu bakımdan bu yarışma baya zorlu olacak
Belli bir kıstas var mı?

Sandalet babet dolgi topuklar vs hepsi giyilebilir..

Tarz meselesi..

Mesela kiz etek giyiyor uzerine kisa kollu ayagina bahar ayinda postal tarzi bir bot giyiyor tarz olabiliyor boyle durumlarda olabilir yani : )

bahar denilince gunluk giyilebilecek tulumlar cicekli elbiseler kotlar etekler hepsi icinde.. : ) artik hava isiniyor : )

Margarikotin kusmuyuz canım ya,hiç sesin soluğun cikmiyor
niye küs olacaksınız kız oyunu sana verdi bide ne dedi yani yazdı biliyonmu 2 tane favorim var dedi bir tanesi bohça kebabı yani benn.. bir taneside perde pilavı dedi yani sen.. kararsızım dedi ve oyunu sana kullandı ...margam benimmm onun tercihini yerim benn..

dolgi topuk
vat is di dolgi ?

Ohaaaa yaaa mesajima noktama kadar ezberlemis kadin hahaha yerim seni ben yaaa : )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…