En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

Bilgi için teşekkürler
Tabi onlar biraz daha marjinal tarzlar, mini etek altına bot vs...
Yazlık kombin de kullanabiliyorsak çok iyi.
Gerçi katılacak mıyım bilemiyorum.
Bakalım neler çıkacak bu yarışmada.

Sen perde pilavı ile çoktan hak etmiştin onu.
Tebrik ederim prensesini
çok teşekkürederim canımbana oy da vermişsin üstelik,beni sizler var ettiniz
ama senin saçlarda çok güzel di canım sen de hak ettin

bana tekrar bı acsana haha yok kuzu gırcem ben sen de ol ..
dur bakayım bende gardolabımı şöyle açıp bir deşeleyeyim,bulursam birşeyler katılırım belki.

ben yengecımm bene nıye sormeyonn
anaam kardeş burç,bende akrebim dionem

Kiz senin kulaklarini brn cinlatiyorum

Kimle muhabbet etsem seni cok iyi kiz pilavida harika olmus diyip duruyorum yaaaa buyu nu yaptib kiz bana : )
duygulandırdın beni canım ya,canımsın,sana buradan A.ş.k yolluyorum

gazoz mu yanına pilavından yaparsan gelirim o pilav senin miydi bir ara bakmıştım yarışmaya ama hemen kaçmıştım uzak durmak lazım ordan canım çekiyor
evet o pilav benimdi gel canım pilav da yaparım börekte ama gazozumun tadına bakan bir daha kaçamaz ona göre.
bunu bir köşeye not alıp,sık kullananlar çubuğuna ekliyorum canım,olur da şeytana uyar yarışmaya katılırsam ve baharda da bu mu giyilirmiş yorumları yaparlarsa bunu hemen çıkarırım ortaya

anaaa benim arkamdan ne muhabbetler dönmüş de haberim yok,hangi arada konuştunuz tüm bunları,benim niye haberim yok,ben de marga sadece oyunu kullanıp kaçtı sanıyorum.
ama hakkını yememek lazım canım seninde,senin yemeklerine de bayılıyorum ben hatta katıldığın ilk yarışmada da oyum sanaydıben senin kadar iyi değilim.

Kakosummm hep topikte oldugu icin ikiniz arasinda cok gidip gelmistim..

Ama oyum sana gitti sana verdimmm

ay bana ask yolladi hadi kargoyla kiz hahah : )

ooo inşaat yanii daha çokk elektrik verirler canım sana ne sinir oluyorsundur .bazen cumartesi uyuyacaz matkap sesleri varya bi ıslak odun alıp vurasım geliyorr..
Kuzum feciyim ya diyet yapiyorum diye peyniri de fazla kacirdim.migren var bi de bende. zor duruyorum tak tak tak.. bu sese uyandim zaten ilac aldim simdi : (

teşekkürler canımm.. yarışmak bahane sohbet şahanee..bunlar işin eğlenceli yazışmaları..

aha o sihirli cümleyi söyledin,katılacakmıyım belli değil diyen herkes katılıyor bu yarışmayasen de katıl,hatta ben de katılayım.

Benimde cok katilasim var hatta elbisemi ayakkabilarimi bile getirttim .
Eksik parcam var onun icin alisverise cikmam.lazim. eger o parcayi tamamlayabilirsem kafamdaki modeli bulabilirsem cok iyi olcak ya : )

Kakosummm hep topikte oldugu icin ikiniz arasinda cok gidip gelmistim..

Ama oyum sana gitti sana verdimmm

ay bana ask yolladi hadi kargoyla kiz hahah : )
sağol canım benim,bu nurellanın a.ş.k ından,hani işaret parmağıyla yapıyor ya ondan,parmağımı senin parmağına dokundurup aşk yolluyorum
ayy böyle yazıp okuyuncada çok sapıkça bir şey yazmışım gibi görünüyor uzaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…