En Tarz Üye Yarışması ✄ Bahar Kombinleri

sağol canım benim,bu nurellanın a.ş.k ından,hani işaret parmağıyla yapıyor ya ondan:KK70:,parmağımı senin parmağına dokundurup aşk yolluyorum:p
ayy böyle yazıp okuyuncada çok sapıkça bir şey yazmışım gibi görünüyor uzaktan:KK70:

Bizim.topigin nurellasi muneeee

O hepimize ask yolluyorrrr : ) gorunce gelir sayfaya hahaha

Benimde cok katilasim var hatta elbisemi ayakkabilarimi bile getirttim .
Eksik parcam var onun icin alisverise cikmam.lazim. eger o parcayi tamamlayabilirsem kafamdaki modeli bulabilirsem cok iyi olcak ya : )
sen hep kandırıyorsun bizi ya kandırıkçı marga,saç yarışmasında da katılıcam dedin ama katılmadın,hatta çoğu kişi bir yarışmacıyı sen sanmıştık.:KK70:

sen hep kandırıyorsun bizi ya kandırıkçı marga,saç yarışmasında da katılıcam dedin ama katılmadın,hatta çoğu kişi bir yarışmacıyı sen sanmıştık.:KK70:

Yok kiz bu sefer kandirmiyorum bak.
cidden sun kargom elime ulasti.
dedim ya almam gereken bir parca var .
bulursam cok iyi olcak bulamazsam yalan olcak. Hafta sonu bakacagim.. insallah bulurum yaaaaaa

Naneli bir sey yesem icsem olur mu peki gecer mi yine naneli seker falan.. yada sakız..
allah seni netmeye margamm.ne şekeri. ne sakızı güldürdün beni burda.. yavrum nane yağının kokusu keskindir ama öyle güzel kokuyoki insanı ferahlatıyor..ondan o sürülecek ve ovulacak .sakızmışş. o baş ağrısıyla nerene çiğnicen onu..:KK67::KK67:

Benimde cok katilasim var hatta elbisemi ayakkabilarimi bile getirttim .
Eksik parcam var onun icin alisverise cikmam.lazim. eger o parcayi tamamlayabilirsem kafamdaki modeli bulabilirsem cok iyi olcak ya : )
Ben de dolabımı karıştırmaya başlayayım o zaman :KK54:

ya konsept kahve içmek olunca kahve içesim geldi gidip kahve yapayım kendime:KK70:yarışmadan sonra hep beraber kahve içmeye gidelim hatta yarışmacılar kombinlerini giyip gelsin :KK70: daha süre uzun ya 25 nisana kadar sonrada 1 hafta daha bitmez bu yarışma:KK70::KK70:

allah seni netmeye margamm.ne şekeri. ne sakızı güldürdün beni burda.. yavrum nane yağının kokusu keskindir ama öyle güzel kokuyoki insanı ferahlatıyor..ondan o sürülecek ve ovulacak .sakızmışş. o baş ağrısıyla nerene çiğnicen onu..:KK67::KK67:

Dionne aradi az once inan o ses ne ya dedi..

Tak tak tak tak beynim.patlayacak yaaa

ya konsept kahve içmek olunca kahve içesim geldi gidip kahve yapayım kendime:KK70:yarışmadan sonra hep beraber kahve içmeye gidelim hatta yarışmacılar kombinlerini giyip gelsin :KK70: daha süre uzun ya 25 nisana kadar sonrada 1 hafta daha bitmez bu yarışma:KK70::KK70:

Oylamanin ilk gunu benim dogum gunummm : ) 25 nisann yihuuuu

Bolca vaktiniz var canim. Acele etmeyin yaniii : ) valla bende spora devam ediyorummm bugun hamur isinden uzak durmam lazim.. fazlasiylada mekik cekmem lazimmm Allahtan alet var yoksa belim kopuyo
Benim 3 ayı geçti başlayalı belimi 5 cm incelttim bunu gördükçe daha da hırslandım aklıma estikçe mekik çekiyor buluyorum kendimi :)

X