En erken hamilelik belirtileri

Valla hangisi daha iyi bilmiyorum . Bende hep olcakmisim gibi düşünüyorum. Normalde 10 tane test yapardım bu ay test almadım. Zaten bu ay da hastalanırsam doktorumu değiştircem. Bu doktor beni başından saviyo gibi geliyo . Ne bi hormonlara baktı ne yumurtlama durumuma baktı. Gencsin diyip yolluyo her seferde . Bu bebek özlemi çok kötü ya . Böyle su hamileymiş dediklerinde böyle içim bi ciz ediyo .
kıyamam yaaa :KK43:

Günaydın sevgili arkadaşlarım . Şimdi benim dün adet olmam lazımdı ya . Olmadım akşamda yatarken aşırı derecede adet ağrısı çektim kesin olurum dedim ama olmadım. Dün bi tane test almıştım simdi yaptim ama çok çok silik 2. Çizgi cıktı. Ve ben çok heyecanlandım acaba diyorum yanlış olma ihtimali var mı bunun . Yada ben mi görmek istediğim için görüyorum bilemedim .

Günaydın sevgili arkadaşlarım . Şimdi benim dün adet olmam lazımdı ya . Olmadım akşamda yatarken aşırı derecede adet ağrısı çektim kesin olurum dedim ama olmadım. Dün bi tane test almıştım simdi yaptim ama çok çok silik 2. Çizgi cıktı. Ve ben çok heyecanlandım acaba diyorum yanlış olma ihtimali var mı bunun . Yada ben mi görmek istediğim için görüyorum bilemedim .
bence yanlış görmedin canım çünkü silik çizgi çok olabiliyormuş kan testi yaptır içn daha çok rahat etsin ama bence hamişssin :)

belirtilerin varmıydı hiç

belirtilerin varmıydı hiç
10 gündür göğüslerim sis mesela dün iki kere mideme kramp girer gibi oldu . Bi kere de kasigima bi sancı girdi böyle 2 dakika bana bi derin nefesler aldırdı. Kasik bel ağrısı da var ama ben onları adete yormuştum. Mesele dün akşam duş alirken fark ettim göğüslerim içten içe agriyodu bide ateş ölçme olayını denedim 10 gündür benim ateşim 36.4 ne düştü ne cıktı. Ama bu benim annemde ise yaramamis mesela . Ateşi düşmesine rağmen hamileymiş. Kafam çok karışık ya .

10 gündür göğüslerim sis mesela dün iki kere mideme kramp girer gibi oldu . Bi kere de kasigima bi sancı girdi böyle 2 dakika bana bi derin nefesler aldırdı. Kasik bel ağrısı da var ama ben onları adete yormuştum. Mesele dün akşam duş alirken fark ettim göğüslerim içten içe agriyodu bide ateş ölçme olayını denedim 10 gündür benim ateşim 36.4 ne düştü ne cıktı. Ama bu benim annemde ise yaramamis mesela . Ateşi düşmesine rağmen hamileymiş. Kafam çok karışık ya .
resmini at sen ben anlarım

testin resmini :)

Bi bakin bakalım su teste . Inşallah doğrudur. Bu şekilde görüp de öğrenen var mı acaba . 2 senedir olmayınca insan inanamiyo .​

Eklentiler

• IMG_0122.jpg
    IMG_0122.jpg
    37,7 KB · Görüntüleme: 401
Konıyu bastan sona kadar okudum inan ki kendim hamileymism gibi sevindim tebrik ederim :) ve senin yasadıgın belirtileri bende yasıyorum insallah bende hamileymdr

Inşallah canım . Bugün gidip kan testi yaptircaz. Cok korkuyorum ters bisi çıkıcak diye . Hâlâ inanamıyorum gidip testleri kontrol ediyorum çünkü adet olcakmisim gibi kasiklarimda ve belimde ağrı var . Isteyen herkese nasip olur inşallah.

Inşallah canım . Bugün gidip kan testi yaptircaz. Cok korkuyorum ters bisi çıkıcak diye . Hâlâ inanamıyorum gidip testleri kontrol ediyorum çünkü adet olcakmisim gibi kasiklarimda ve belimde ağrı var . Isteyen herkese nasip olur inşallah.
Kötü düsünme canım bu anların tadını cıkar zehir etme kendine

2 senedir deneyince insanda bi korku oluşuyo tabi ama şimdi biraz daha rahatım. Kabullenmeye başladım galiba durumu . Bide şu belimdeki ağrı geçse daha iyi olcam .
Gecer canım bisey olmaz..benim de iki üç gündür sol kasığım cok kötü ağrıyor sanki şişlik var sanki ilk kez böyle bisey oldu

X