En erken hamilelik belirtileri

merhaba bugün beklenen adet tarihim dün adet olacak gibiydim belim çok ağrıdı göğüs ağrı ve hassasiyeti var old olacak diye beklerken bir test yaptım hamileymişim rabbim isteyen herkese hayırlısı ile versin

Ya benim adetim iki gundur gecikti disim cok agriyor ama disciye gidemiyorum doktorum alti ay deneyin olmazsa sadece tup bebek yapabilirim dedi bir bucuk senelik evliyim bekarken alti ay ara ile ikikez kist ameliyati oldum ve yine kist var bekliyorum yasim daha 22 nasil olacak bilmiyorum cok uzuluyorum sizce ne yapmaliyim

Merhaba bnde bebis istiyorum ama 3 denememizde olmadi ama suan ates mide bulantisi var adetime 5 gun var once cok test yaptim hep negaif uapmak istemirom ayni sonucu alirim die vajinusmustum 1 yil boyunca yaoamadm snra onuda yendim esim sayesinde

merhaba arkadaslar ben yeni uye oldum ya benim adetim 7 gun gecikti bugun de seffaf acik kahve akintim geldi oglen ve aksam sonra da bidaha olmadi,kasıklarim hafif agriyo ama eski adetlerim kadar degil,goguslerim sis ama fazla agirmiyolar acaba hamile olabilirmiyim bu akintiyi yasayan varmi acaba

e

vet cnm katibim. hayirlisi hakkimizda. test silik cikti, umutlanmakta istemiyorum
Ovitrelle tarzı iğne yaptırmadıysan hamilelik olmadan silik çıkmazdı hayırlısı olsun birkaç gün daha bekle istersen sonra kan testi yaptır yada hemen öğrenmek istiyorum dersen bugün git yaptır bende sınava girdim mülakata gircem belki bende olurum katip pek umudum yok ama o yüzden sordum

catlatma ignesi yaptirdim cnm. hayirlisi bugun 14. gun. katiplik suanki sartlara gore iyi. ama stres cok

catlatma ignesi yaptirdim cnm. hayirlisi bugun 14. gun. katiplik suanki sartlara gore iyi. ama stres cok
Ondan olabilir o zaman biraz daha bekle istersen benim geçen ay kanda gebelik çıktı sonra kimyasal olduğunu öğrendim o yüzden bekliyorum evet bende evde çok sıkılıyorum bebekte olmuyor o yüzden çalışayım diye düşündüm kısmet artık

ins gonlune gore olur cnm. katiplik ozel sektore gore iyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…