En erken hamilelik belirtileri

Çok teşekkür ederim canım cevabin için güzel bir hamilelik ve doğum geçirmen dilegiyle Rabbim bizede tattirsin insallah

Benim bata 8 gün var yaklaşık 4 gündür bel ağrısı hissediyorum ara ara. Dünden beri de kasıgım çok ağrıyor bacağıma vuruyor agrısı. İki gündür sürekli ıslaklık hissediyorum. Bi de göğüs hassasiyetim başlıyor. Bel ağrısı ve göğüs hassasiyetim adet belirtisi genelde. Kasık ağrım da düşükten sonra her ay yaşamaya başladım. Gün aşırı deniyoruz adetin son gününden beri. Sizce hamilelik umudu olabilir mi

Tabiki olabilir düşük yapmışsıniz herhalde çok gecmis olsun Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin adet zamaninizda test yaparsanız daha net bilgi olur sizin için ınş hamilesinizdir

Tabiki olabilir düşük yapmışsıniz herhalde çok gecmis olsun Rabbim sağlıklı evlatlar nasip etsin adet zamaninizda test yaparsanız daha net bilgi olur sizin için ınş hamilesinizdir
Evet maalesef 4 ay önce düşük yaptım Allah kimseye yaşatmasın. İnşallah bu ay vardır çok istiyoruz eşim ve ben

Kizlar ya benim bulantim iyice artti suphelenmeye basladim idrar testi yaniltmis olabilir mi erken diye birkac gun sonra 10 gun olacak adet biteli tekrar test yapmayi dusunuyorum

Bi tedavi olmuyorsunuz o zaman değil mi olursa normal yollarla olmuş olacak
Evet normal yollarla olacak inşallah. Ben düşükten sonra 2 kez doktora gittim ikisi de rahmin toparlanmış yumurtalıkların çok sağlıklı demişti çok şükür :) düşükten sonraki 4. Bat o bekliyorum. Onun öncesinde bazen geri çekilme oldu bazen 3-4 gün ilişki olmadı sanırım yumurtlama gününü kaçırdık geçen ay :) bu ay bir gün ilişki oldu bir gün olmadı bakalım

Maşallah hayırlısıyla kavusursun inşallah bebegine:)

Valla hatırladığım kadarı ile çok sık neredeyse 20-30 dk da bir idrara çıktım sonra peçeteye çok ufak leke geldi devamı olmayan en önemlisi de hissetmekti sat dan 4 gün önce yaşadığım bunlar o günde test yaptım çıktı zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…