En erken hamilelik belirtileri

arkadaşlar merhaba ben yeni üyeyim. ben de bir şey sormak istiyorum. 32 yaşındayım. mayıs ayında kimyasal gebelik yaşadım. ve bebek istiyoruz ama planlı değil de süpriz şekilde olmasını.
  • normal adet döngüm 30/32 gün arası değişiyor ve 6 gün sürüyor
  • son adet tarihim 10 temmuz - 14 temmuz
  • flo programına göre ovülasyon tarihlerim 23 temmuz-29 temmuz
  • olası adet tarihi tahmini 11 ağustos
  • bugün son adetimin 29. günü
şimdi 28 temmuz tarihinde eşimle birlikte olduk ve ilkkez temizlenmek için kalkmadım yattım 5 10 dakika. ve sonrasında da suyla iyice yıkamak yerine sadece günlük ped kullandım.
  • 28 temmuz son adetimin 19. günü oluyor
daha sonra 5 gün sonra yeniden eşimle birlikte olduk (2 ağustos) ve ben ovülasyon tarihim dışı olsa da yine kalkmadım ama ilişki sırasında biraz kasık ağrım oldu, daha önce olmazdı hiç.

• 28 temmuzdan 6 gün sonra, olası adet tarihimden 8 gün öncesi (yani 3 temmuz) göğüslerim şişmeye, kasıklarım iki taraflı ağrımaya, davul gibiymişim gibi şişkinlik hissiyatım başladı. sonra sırt, bel ağrım oldu, son 2 gündür de şişkinliğim indi, ağrı sadece sağ kasığımda batma şeklinde devam ediyor ara sıra. ateşim varmış gibi hissediyorum devamlı ateşimi ölçüyorum ama 36.8 civarı çıkıyor hep. devamlı üşüyormuşum gibi oluyor. bide bende adetten 8 gün öncesinde karın ağrım olmazdı sadece göğüslerim şişerdi ağrırdı o kadar.
  • akıntım yok
  • mide bulantım baş dönmem yok
  • ateş basması, üşüme, baş ağrısı ve mislinliğim aşırı derecede var
  • sık idrara çıkma yok
  • ağzımda metalik tat yok
  • kasık ağrım var çok fazla
hamile miyimdir sizce

ins
Bende dokuz eylülde okudum hatta izmir adliyesinde okuldan arkadaşım var çok güzel şehir çok şanslısın teşekkürler verdiğin bilgiler için inşallah bebeklerimiz en kısa zamanda gelir
cnm hayirlisi ile alalim kucaklarimiza. igbeler yoruo beni cok. ins bu ay tutar da tekrr gerek klmz

ins

cnm hayirlisi ile alalim kucaklarimiza. igbeler yoruo beni cok. ins bu ay tutar da tekrr gerek klmz
İnşallah sadece ovitrelle mi yaptırdın ben menopur klomen ve ovitrelle yaptırdım bu ay iğneler bende kilo yaptı bir çok fazla göğüs ağrım var

İnşallah sadece ovitrelle mi yaptırdın ben menopur klomen ve ovitrelle yaptırdım bu ay iğneler bende kilo yaptı bir çok fazla göğüs ağrım var
yok cnm crimnon 2 doz tek seferde yaptirdim. ondan once de klomen kullandim 5 gun. bendede gogusler agrio. kistimde var goguslerimde ona bsgliyorum.

malesef oyle cnm. sen yptinmi hic test
Yok yapmadım ayın 17 sine kadar beklicem adet tarihim yarın ama biraz beklemek istiyorum her seferinde gidip negatif sonuç almak yorucu oluyor en azından hastane işleriyle uğraşmamış olurum iğnenin yapıldığı günde sayılıyor mu 15 gün sonra test yapın diyor ya doktorlar

igne dahil dedi doktor. ovulasyon yaptinmi sen bugunlerde

igne dahil dedi doktor. ovulasyon yaptinmi sen bugunlerde
Yok hiçbirşey yapmadım üstünde durmamaya çalışıyorum merak ediyorum ama takıntı haline getirmemeye çalıştığım için testlerle uğraşmak istemiyorum bu forumda biri normal adet tarihinizi bekleyin iğneye göre günüm geçti diye düşünmeyin demiş acaba hangisi doğru diye düşünmeden edemedim

Sen ne zaman yaptırdın iğneyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…