En erken hamilelik belirtileri

Canim

Kızlar bi sorum olacak cevap verirseniz sevinirim ben 35 günde bir adet oluyorum dün 27.gunumdu ikindiden sonra açık kahverengi akıntı geldi bugünde devam ediyor az bi sekilde yumurtlamadan da 17 gün geçmiş acaba yerleşme olabilir mi yoksa adet mi oluyorum sizce

Canım kusura bakma İnternet probleminden dolayı uzun süredir uzak kaldım. Son durum nedir ? Benim belirtilerime çok benziyor

Hayırlısıyla inşallah ☺ ben bu ay ümidi kesmiştim nasılsa yine olmayacak diye hiç dikkat etmedim ne yumurtlama ne başka bişeye rahat ol diyordu herkes gerçekten rahat olunca oluyormuş.
aynen canım bende bu ay herşeyi akışına bırakıcam hçbir takip vs yapmıcam olucağı varsa olur zaten eskiden annelerimiz yumurtlama takibiyle yok yatakta 1 saat yatarakmı gebe kaldı :) Rabbimin beklediği bir vakit vardır boşa stres yapıyoruz:)

Bende hep öyle diyordum sanki önceden ovulasyon takvimimi varmış hiç takılma bırak akışına inşallah senden de güzel haberler alırız. Rahat ol ama

Bende hep öyle diyordum sanki önceden ovulasyon takvimimi varmış hiç takılma bırak akışına inşallah senden de güzel haberler alırız. Rahat ol ama
inşallah kuzum hayırlısı olsun bakalım daha yeni evliyim zaten az evliliğin tadını çıkarayım ablamda aynısını dedigeçen çok düşünüp kendini strese sokma akışına bırak o gelir zamanı gelince dedi :)

Arkadaşlar hamileyim ☺ kan testi yaptırdım rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasip etsin.
Hayırlı uğurlu olsun canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın çok sevindim senin adına kaç haftalikmis yavrucugun :) bide tüm belirtilerini yazar misin gebe kalmak için özel birşey yaptinmi lütfen bizi bilgilendir ümit olsun

Ben 19 aylık evliyim artık bi bebek olsun diye insan istiyor yoksa tabi evliliğin tadını çıkarmak da güzel.

Ya birbirimizi tanımadan nasıl da güzel hisler paylaşıyoruz çok mutlu oldum mesajlarınızla. Daha 5 haftalık filan 288 çıktı betahcg belki de 4 haftalık. Özel bir şey yapmadım hiç . Yumurtlamaya filan dikkat ediyordum kaç aydır ama olmadı bu ay da umursamadım hiç bakmamışım bile takvime inanın nasıl oldu bilmiyorum. Belki de dua aldım. Belirtileri de şöyle oldu ben yüzmeye gidiyorum havuz da sürekli sucuklu tost kokusu geliyordu burnuma aşermeymiş galiba. Bide kabızlık durumu oldu göbeğimde de kaşınma gibi bi şey var karnım sürekli şiş sesler gelip duruyor yüzümde ve kulağımda yanma hissi ve de içime bi heyecan girip duruyordu kalbime ılık bişeyler oldu. Öyle yani ☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…