En erken hamilelik belirtileri

Benim testimde seninki gibiydi. Hatta ben ilk teste inanmayıp başka bi marka 2. Test yapmıştım o da aynısı çıkmıştı. Bak sen 1 hafta adetin geçtikten sonra bi test daha yaptır. Değerin artar bence . Ben 5 hafta 3 günlükken kan testi yaptırdım hamilesin dediler . Kâğıtta değer yazmiyodu. Dün gittim doktora 6 hafta 3 günlüktü vajinal ultrasonla baktı bebek göründü. Bence sen biraz daha bekle öyle git başka doktora .

Az önce hafif kanama gelmiş canım, sanırım reglim başladı. Muhtemelen kimyasal gebelik yaşadım. Hayırlısı bakalım.

Kızlar üç gün kalfı bugun saymazsam iki :olamaz::olamaz::KK70: aceba test yapsammı merak ediyorum cok fenaa 25 yumurtlama gunümdü merakdan çatlicam artık testi elime alıyorum geri bırakıyorum biraz daha bekleyim diye bi belli olsada artık kafamdaki deli sorular bitse bu ara bide çok fena alıngan oldum :KK47::KK42:

Arkadaşlar eğer bir gün hamileliğimi öğrenirsem buraya ben de deneyimlerimi yazacağım demiştim. Çok okudum buradaki bilgileri çok bekledim meleğim için ayrıca vajinismus belasını da buradaki okuduklarımla doktora gitmeden kendim atlattım.Bu konuyla ilgili ayrıca bir konu açmayı düşünüyorum. Sorularınızı seve seve yanıtlarım çünkü bu durumu yaşamak ve kimseye anlatamamak berbat bir durum.. Şimdi yaşadığım belirtileri sırasıyla yazacağım. Hatta burada okuyup çok güldüğüm bir belirti benim için çok ayırt edici oldu. O yüzden bu belirtiler kadından kadına değişmekle birlikte en azından okuyunca ben kendimdeki değişiklikleri ayırt edebildim.
1.Hafifçe gelen sol kasık ağrısı
2.Gece ateş yükselmesi,terleme, yüzde yanma hissi
3.Geğirme (bunu forumda okudum güldüm ama inanır mısınız en çok bu belirti hamile olduğumu düşündürdü bana. Normalde kolay kolay geğirme olmaz bende.Adete 4-5 gün kala sık sık olmaya başladı)
4.Normalde adetten 4-5 gün önce sancım olurdu hiç olmadı
5.İştahım açıldı, normalde az yemek yerim bebişimi öğrenmeden önceki dönemde ve bulantım başlamadan önce neredeyse 2 porsiyon yer hale gelmiştim.
6.Burnum normalde iyi koku alır ama kapasitesi öyle bir arttı ki kendime inanamadım.
7.Göğüslerim adet öncesi gibi ağrımadı daha farklı bi yoğunluk ve dolgunluk hissetmiştim.
8.Adete iki üç gün kala sık sık idrara çıkmaya başladım
9.Çok enerjik biriyimdir ama adete yine birkaç gün kala iyice artan bir yorgunluk vardı üzerimde
Evet arkadaşlar tüm bu belirtiler adetten 10 gün öncesinde başladı. Adete bir gün kala canım arkadaşımın hiç haberi olmadan senin yüzünde bi ışıltı var demesiyle akşamına eşime 10 tane test aldırıp bebeğimi öğrendim.Ama bu süreç te ayrı bir konu.Çünkü erken test yaptım ve silik çıktı. İnanamadık defalarca testi tekrarladık :-) Şimdi 5.aydayım diyabetli bir hamile olarak üst seviyede dikkat ederek hamileliğimi sürdürüyorum. Rabbim bekleyen isteyen herkese ama herkese nasip etsin. Az ağlayarak okumadım forumdaki vajinismus ve bebek konularını. Dediğim gibi vajinismusla ilgili ayrı bir konu açmayı düşünüyorum çünkü 2 yıllık süreçte epey deneyim sahibi oldum. Hamilelik ile ilgili sizinde deneyimleriniz ya da merak ettikleriniz varsa bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışırım.
ya canım beni bat 7 nisan benim de ara ara kasıkta ve alt karın bölgemde acıma oluyor adetime 2 gün var ama belirtim yok ağrı sancı hiçbirşey ara sıra sancı başlıyo gibi oluyor geri geçiyor senin dediğin gibi normalde gegiren bir insan değilim ama 3 4 gündür durdurum yerde gegiriyorum gögüslerimde çok hafif bir sancı var ağzımda ağız ekşimesi gibi tuhaf bir tat ve sanki midem bulanır gibi oluyor ama geçiyor birde tükürük salgım çoğaldı benimde

Kızlar üç gün kalfı bugun saymazsam iki :olamaz::olamaz::KK70: aceba test yapsammı merak ediyorum cok fenaa 25 yumurtlama gunümdü merakdan çatlicam artık testi elime alıyorum geri bırakıyorum biraz daha bekleyim diye bi belli olsada artık kafamdaki deli sorular bitse bu ara bide çok fena alıngan oldum :KK47::KK42:

Bekleyin bence ben şu son 4 günde 200 tl para harcadım sabırsızlığımdan, varsa zaten çıkacak. Bir daha bir hafta gecikene kadar kılımı kıpırtdatmayacağım.

Inşallah hayırlısıyla hamilesindir canım dualarim seninle bizi de haberdar et mutlaka:)

Yok canım baya regl kanaması yerleşme kanaması haftasonu olmuştu, sanırım kimyasal oldu, yada hiç olmadı.
Benmde aenn gibi oldu geçen ay değerim benmde 9 çıktı snra 8 oldu snra dirsk adet oldum kimyasal oldu ama üzülme kimyasaldan snra hamilr kalan cok:)

Arkadaşlar merhaba bu ilk mesajım umarım doğru yerdeyimdir ☺ adetim 6 gün gecikti bugün 7.günü ve 3 haftadır yüzmeye gidiyorum acaba havuz suyundan vs etkilenip de mi gecikme olur yoksa 8 aydır bizde bir yavrumuz olsun istiyorduk acaba hamile miyim? Erkenden test yaptırmak da istemedim çünkü 8 aydır hep hüsrana uğruyorum adetim çok düzenliydi bebek istemeye başlayalı biraz düzeni bozuldu 2 veya 4 gün arasında ara sıra gecikmeler oldu. Yorumlarınızı bekliyorum...

Arkadaşlar merhaba bu ilk mesajım umarım doğru yerdeyimdir ☺ adetim 6 gün gecikti bugün 7.günü ve 3 haftadır yüzmeye gidiyorum acaba havuz suyundan vs etkilenip de mi gecikme olur yoksa 8 aydır bizde bir yavrumuz olsun istiyorduk acaba hamile miyim? Erkenden test yaptırmak da istemedim çünkü 8 aydır hep hüsrana uğruyorum adetim çok düzenliydi bebek istemeye başlayalı biraz düzeni bozuldu 2 veya 4 gün arasında ara sıra gecikmeler oldu. Yorumlarınızı bekliyorum...

Canım 7 gün gecikme normal değil ki . Havuzdan etkilenip de gecikme olur mu açıkçası sanmıyorum. Ha mikrop kapma enfeksiyon gibi durumlarda gecikme oluyo onu da idrarın renginden veya akıntının renginden kokusundan anlarsın eğer sanci olmuyorsa idrarını yaparken. 1 hafta iyi dayanmışsın valla ben adetim gecikmenin 2. Gününde test yapmıştım silik de olsa pozitifi görmüştüm. Bence yap bi test . Eğer hamileysen şimdi çok rahat çıkar idrarda.

Canım 7 gün gecikme normal değil ki . Havuzdan etkilenip de gecikme olur mu açıkçası sanmıyorum. Ha mikrop kapma enfeksiyon gibi durumlarda gecikme oluyo onu da idrarın renginden veya akıntının renginden kokusundan anlarsın eğer sanci olmuyorsa idrarını yaparken. 1 hafta iyi dayanmışsın valla ben adetim gecikmenin 2. Gününde test yapmıştım silik de olsa pozitifi görmüştüm. Bence yap bi test . Eğer hamileysen şimdi çok rahat çıkar idrarda.
Teşekkür ediyorum öncelikle cevap verdiğiniz için bende çift rahim olma durumu da var fakat rahim filmini çektiremedim o masadan geri kalktım tüpler açık kapalı bilmiyoruz. Diğer bütün her şey normal çıktı.
Enfeksiyon yok idrarım açık renk ve kokusuz yanma vs de yok. Yani inşallah öyledir bi kere enfeksiyon kaptım yeni evliyken ve 3 gün adetimi geciktirmişti. Akıntım da zaten her zaman olur. Fakat adet günümden bu yana sanki adet olacakmışım gibi ağrı oluyor bide koyu akıntı var bu kadar. Kabızlık durumu var bide bazen kulaklarım da yüzümde yanma gibi bişey oluyor. Korkuyorum açıkcası yine hamile değilim diye .

Teşekkür ediyorum öncelikle cevap verdiğiniz için bende çift rahim olma durumu da var fakat rahim filmini çektiremedim o masadan geri kalktım tüpler açık kapalı bilmiyoruz. Diğer bütün her şey normal çıktı.
Enfeksiyon yok idrarım açık renk ve kokusuz yanma vs de yok. Yani inşallah öyledir bi kere enfeksiyon kaptım yeni evliyken ve 3 gün adetimi geciktirmişti. Akıntım da zaten her zaman olur. Fakat adet günümden bu yana sanki adet olacakmışım gibi ağrı oluyor bide koyu akıntı var bu kadar. Kabızlık durumu var bide bazen kulaklarım da yüzümde yanma gibi bişey oluyor. Korkuyorum açıkcası yine hamile değilim diye .

Seni umitlendirmek gibi olmasın ama bende de bu belirtiler olmuştu ben sürekli adet bekliyodum sanki adet olcakmisim gibi ağrım oluyodu akintim artmisti elim yüzüm yaniyodu ki bunlarin hepsi benin adet belirtilerimdi ama çok şükür şuan 7 hafta 1 günlük hamileyim . Bence sen daha da geciktirmeden git bi kan ver . Çünkü adet gecikmesi hamilelik yoksa eğer oldukça zararlı olabiliyo . Tüm kalbimle diliyorum inşallah hamilesindir canım.

Seni umitlendirmek gibi olmasın ama bende de bu belirtiler olmuştu ben sürekli adet bekliyodum sanki adet olcakmisim gibi ağrım oluyodu akintim artmisti elim yüzüm yaniyodu ki bunlarin hepsi benin adet belirtilerimdi ama çok şükür şuan 7 hafta 1 günlük hamileyim . Bence sen daha da geciktirmeden git bi kan ver . Çünkü adet gecikmesi hamilelik yoksa eğer oldukça zararlı olabiliyo . Tüm kalbimle diliyorum inşallah hamilesindir canım.
Kan aldırmaktan da korkuyorum o yüzden 1 hafta geçsin diye bekledim yarın gidip baktırayım içim zaten bi tuhaf kalbim ılıyıp gidiyo heyecan gibi değişik yani ☺

X