En erken hamilelik belirtileri

Kızlar merhaba sizlere danışmak istediğim bir şey var hamilelik testi en erken regl geciktikten kaç gün sonra yapılmalı? Benim reglim 4gün gecikti ve regle dair hiçbir belirtim yok üstelik hamileliğe dair de hiçbir belirtim yok. Ama test için daha ne kadar beklemeliyim bana bi yardımcı olabilirsiniz

Beta hcg 6,12 çıktı canım doktor gebelik yok, regl olmazsan haftaya bir daha yaptır dedi. Reglim 3 gün gecikti.

Beta hcg 6,12 çıktı canım doktor gebelik yok, regl olmazsan haftaya bir daha yaptır dedi. Reglim 3 gün gecikti.
Ama 5 ten yukarı olunca hamile oluyorsun canım nasıl hamilelik yok demiş anlamadım 3 haftalık hamilesin suan bu değere göre kese ve bebek 4 5 haftalikken görülüyor zaten

Canım sabah ilk idrarla yap kesin sonuç alırsın

Fal baktirdim hamile var diyo biraz bende anlarim baktim resmen hamile birisi var kadinda anliyo bu islerden dedim muhabbet olsun. Kadinin oyle demesiyle icimde kelebekler ucustu resmen ya:)
Hadi hayırlısı ama sen üstüne gormussen cumaya kadar beklemene gerek yok ki tatlım çıkar yarın :)

Ama 5 ten yukarı olunca hamile oluyorsun canım nasıl hamilelik yok demiş anlamadım 3 haftalık hamilesin suan bu değere göre kese ve bebek 4 5 haftalikken görülüyor zaten

Emin misin canım? Öyleyse doktor neden öyle söyledi? Burada da olumsuz değerlendirenler oldu birde insanların değerlerine bakınca benimki çok düşük kalıyor

Ayy canım inşallah belirtidir buna bile sevinirim yani :)

Emin misin canım? Öyleyse doktor neden öyle söyledi? Burada da olumsuz değerlendirenler oldu birde insanların değerlerine bakınca benimki çok düşük kalıyor
Kaçıncı günün canım bugün adetten sonra
Yani 5 ten yukarı olunca gerçekten hamile olunuyor çok iyi biliyorum ama kaçıncı günün bilmiyorum gününe göre düşük olabilir ınş öyle değildir belki de geç döllenme olmuştur o yüzden düşük tür şimdi ama 5 den üstü hamile canim gününü söylersen yardımcı olucam

Adetten sonra bugün 3. Günüm bitti, Cmtsi-pazar günü olmam lazımdı, olmadı. Üstüne regl oldum sandım meğer sadece kahverengi akıntıymış, sonra oda kesildi, 3 gündür kaşıklarıma giren kramp dışında bir şey yok.

Afedersiniz ama birşey sormak istiyorum kabızlık da bi belirti olabilir mi? :-/ sizde oldu mu böyle bişey. Ben birkaç gündür bu sıkıntıdayım da
Kabızlık hamilelik belirtisidir. Hormonların etkisiyle metabolizma yavaşlar dolayısıyla yiyeceklerin sindirimi de yavaşlıyor.

Benim testimde seninki gibiydi. Hatta ben ilk teste inanmayıp başka bi marka 2. Test yapmıştım o da aynısı çıkmıştı. Bak sen 1 hafta adetin geçtikten sonra bi test daha yaptır. Değerin artar bence . Ben 5 hafta 3 günlükken kan testi yaptırdım hamilesin dediler . Kâğıtta değer yazmiyodu. Dün gittim doktora 6 hafta 3 günlüktü vajinal ultrasonla baktı bebek göründü. Bence sen biraz daha bekle öyle git başka doktora .

Hemen hemen 30 gunu geçmiş yani canım doktorun dediği gibi 1 hafta bekle kan ver bence yükselir hamilesin yani sen :)

Hemen hemen 30 gunu geçmiş yani canım doktorun dediği gibi 1 hafta bekle kan ver bence yükselir hamilesin yani sen :)

:))) keşke öyle olsa ama bu kadar düşük çıkmazdı diyor herkes, doktor direk gebelik yok dedi ama umarım dediğiniz gibidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…