EN BAKIMSIZ BENİM

Yasemin hanım, sizin yüzünüzden mesajım arkada sayfada kaldı. Niye aynı zamanda yazıp mesajınızı gönderip benimkinin arka sayfada kalmasına neden oluyorsunuz? neden beni üzüyorsunuz? =(

Ben yazdiklarinizi okudum ve kahkaha attim.:)Bazen ben de sizin gibi düsünürüm.Ama bazen de kendimi diger kadinlarla kiyaslayip biraz güzel giyinmek hos görünmek isterim.Yalniz söylemek istedigim bir sey var türk kadinlari bakim konusunda bazen cok abartiyorlar ve hepsi ayni tornadan cikmis gibi görünüyor.Bi ton makyaj var suratlarinda sivayip duruyorlar yakisip yakismadigini farketmeden.Bazen böyle kadinlari görünce cevrelerinde onlari uyaracak hic mi dostlari yok diye düsünüyorum.

Haftasonu cocuklarini alip bile gidersin kuafore kas biyik halledersin makyaj sabah 5dk alir sacini kisaltip acik birakirsin ayda birde boya tamamdir parfumude unutmA

ben hiç makyaj yapmam ama uyumlu ve temiz giyinirim. kapalı olduğum için saç sorunum zaten yok. kıyafet de düzgünse gayet hoş görünür. cilt bakımı yapmak istiyorum ama bu konuda cahilim malesef

Makyaj yapmakta giyinmekte sanattır
Bulduğu herşeyi yüzüne süren kadın palyaço makyajı yapmış olur
Proporsyonunu bilmeyen sadece başkasında gördüklerini alıp giyen kadında asla şık olamaz

Gercekten hergun evin icinde fonlu musunuz masallah valla hayran kaldim cocugunuz var mi

Canım o jelin adı ne kurtulamadım bi türlü kanet sivilcelerden.

ben hiç makyaj yapmam ama uyumlu ve temiz giyinirim. kapalı olduğum için saç sorunum zaten yok. kıyafet de düzgünse gayet hoş görünür. cilt bakımı yapmak istiyorum ama bu konuda cahilim malesef
MAŞŞALLAH CNM BU DEVİRDE KİMSE KAPANMIYOR SICAKTAN BUNALIRIM DİE TÜÜTÜTÜTÜ

ben iş yerine gelirgelmez çalışmaya başlamadan önce makyajımı yapıyorum 5 dakikada. saçlar hep fönlü. bazen sabahları erken kalkıp kuaföre gidiyorum bazende kendim düzleştiriyorum. oje bu aralar bende süremiyorum. ama diğerleri tam olunca çok gerek kalmıyor. alışverişimi bile öğle araları yapıyorum. benim burdaki herkeste bekar ama ben onlardan daha bakımlıyım kesinlikle. ben uykusuz kalırım ama yinede bakımımı ihmal etmem. çünkü kendimi daha iyi hissediyorum.

bakım jelinizi çok merak ettim bziimlede paylaşırmısınız???

evet yağlı değil cildim aslında sivilcede yok ama ne bileyim 3 ay oldu doğum yapalı kilo filan cildim parlamıyor sanki
bakımsızlık üzerine konu görünce birde ışıl ışıl bir cilt geldi gözümün önüne inşallah vakit bulup çıkarsam bana uygun birşey istiyorum çok sıkıldım bu halimden

Gercekten hergun evin icinde fonlu musunuz masallah valla hayran kaldim cocugunuz var mi

yok henüz canım..
inan fönlü ve makyajlıyımdır
hatta haftasonları maşa yapıyorum saçıma
zaten saçım kısa hemencik oluyor
Canım o jelin adı ne kurtulamadım bi türlü kanet sivilcelerden.

canım jel bu ama cildin yağlı ise al.. ve alırken mutlaka eczaneye danışş..

Moraliniz düzgün değilse.. yoruyorsa hayat sizi.. kendinize bakmak istemezsiniz..
Bende son zamanlarda aynı sizin gibiyim... bi oje süremedim.. halbuki süremediğimden değil
hep bir başka işi soktum araya. Çekirdek çitlerken zamanım varda ojeyemi yok.. ama içimden gelmiyor işte

evet sanırım kilo yüzünden ıkınci kızımdan sonra toplayamadım kendimi boy 160 kilo 65
Canım bak akşam yediden sonra yeme, ekmek, makarna, pilav ve şekerli herşeyi kes bir ayda min 5 kilo verirsin. 60 kg olsan hiç fazlan gözükmez, 55 olsan ofisteki hiçbir bekardan farkın kalmaz :)

Emin ol çocukların kadar kendine ayıdığın vakitte önemli.
Bir yemeğide dışarıdan söyleyiverin.
O sırada ojelerinizi ürersiniz, saçlarınızı düzleştirirsiniz.
Sabahta erken kalkın biraz güzelce makyajınızı yapın şıkır şıkır çıkın evden.
Herşeyden önce Kendinize olan güveniniz artar :)

????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…