EN BAKIMSIZ BENİM

="Saksi_Degilim_Ben, post: 37866700, member: 318172"]yemin ediyorum hayran kaldım bende böyle olabilirim inşallah :)[/QUOTE]

tteşekkür ederim sagolun :)

Sonuç olarak hiç kimse dolmuşta bile saç sakal karışık, pis birinin yanına oturmak istemez.

[QUOTE="ChopSuekast: 37866755,neer: 39212çalıştığımyerde kacı çok bakımlıdır denemez tabii. Ama mesleğin adı çıkmış bir kere. [/QUOTE]
Aynen bende bankacıyım gel gör neler var çalıştıgım YYerde yemin ediyorum bazen ben onların adına utanıyorum olmaz insanın azıcık mesleğine ve kendine saygısı olur 5 senedir bu işi yapıyorum daha bi kere bakımsız ve makyajsız masaya oturmadım babetle Şubede dolaşmadım

Bu siteye üye olup gaza gelmemek mümkün değil. Mesela evim dağınık mı işler beni mi bekliyor burada bakıyorum Evim Evim Güzel Evim kısmına, iştaha geliyorum hooppp kalkıp silip süpürüp tozları alıyorum :)

Bakım konusunda ise, yazılanları okudum da sanırım ben yeteri kadar bakımlıyım.
Mesela oje pek kullanmam ama daima manikürlüyümdür. Mesela az önce gaza gelip şeker pembesi oje sürdüm. :)

Şuan çalışmıyorum evdeyim ancak dip boyam gelince gidip boyatırım. (Beyazlarım yok, karamel-kumral-sarı bir saç rengi kullanıyorum.
Kaş-bıyık vs evde kendim alıyorum, iple. (ipin ucunu bir yere bağlayıp kendi kendimi almayı öğrendim)
Dışarı çıksam da çıkmasamda saçlarım yağlıysa hemen yıkarım, asla öyle durmam. (Bir kaç kere yağlı saçla acil çıkmam gerekti, yer yarılsa da içine girsem diye düşündüm) Kurutunca fönlü gibi durur, zaten upuzun havası yetiyor
Hafif makyaj hep yaparım, önemli olan boya küpü olmak değil, sağlıklı bir görünüm elde etmek.
Madame Coco vücut spreyini sabah akşam fıslatırım bir iki kere.

Bunları yapmazsam kendimi çok kötü hissederim. Ama bunları yapmış halim bile bazen yetersiz geliyor.

Canim jelin ismi söyleyebilir misin ihtiyacım var sanırım

canım eğer cildin yağlı ver karma ise kullananbilirsin bak önceki sayfalarda paylaştım resmi ile..

çok doğru diyorsun . Eczacıya alırken bende sordum suan dünyada en çk satan ve işe yarayan serum buymuş..

CANIM VALLA BEN 7:50 GEÇE KALKIYORUM YÜZÜMÜ GÜZELCE YIKIORUM MAKYAJ HAFİF FONDÖTEN bi kalem bi rimel hafif bi parlatıcı giyin üstünü hafif topla etrafı 8:10 geçe çık yürüyerekten 20 dk sabah sporu olarak iş yerine var eve gel saat 6:20 günlük SPOR 40 DK AL SANA BAKIMMMM

Yorumlari okumadim. Ilk yazdihiniza istinaden yaziyorum. Inanin dunyanin en guzel iki varligina sahipsiniz daha nasil bir guzellik bekliyorsunuz iki tane prensesiniz varmis. Bu durumda siz de kralice oluyorsunuz :)
hic oyle dusunmeyin anneleigin guzelligi bambaskadir rahat olun ne kadar bakimsiz olursaniz olun

Aa bakımlı olmak 10 saat ayna karşısında olmak demek değil ki. Evde bile sürekli hafif pembe far sürerim mesela, ojesiz durmam. oje sürmek 10 dakika, hafif makyaj 2 dakika. Bunları kendin için çook kolayca yapabilirsin. Yaptıkça da enerjin gelir daha çok yaparsın. :)

Olduğunuzdan yaşlı göründüğünüzü düşünüyorsunuz o kesin kilodandır. Boy -kilonuz kaç?

Ways, siyah noktalara bile iyi gelen jel!! Lütfen adını verebilir misin, deneyelim. :)
evet sanırım kilo yüzünden ıkınci kızımdan sonra toplayamadım kendimi boy 160 kilo 65

[QUOTE="ChopSuekast: 37866755,neer: 39212çalıştığımyerde kacı çok bakımlıdır denemez tabii. Ama mesleğin adı çıkmış bir kere.
Aynen bende bankacıyım gel gör neler var çalıştıgım YYerde yemin ediyorum bazen ben onların adına utanıyorum olmaz insanın azıcık mesleğine ve kendine saygısı olur 5 senedir bu işi yapıyorum daha bi kere bakımsız ve makyajsız masaya oturmadım babetle Şubede dolaşmadım[/QUOTE]
babet kadını bakımsız mı gösterir?? ben de rahat oluyorlar diye yazın sürekli babetle dolaşıyorum işyerinde.. ama saç makyaj tamdır bende.. :)

Oje sürmek 10 dakika mı ?
Kaç yüz parmağınız var :)

babet kadını bakımsız mı gösterir?? ben de rahat oluyorlar diye yazın sürekli babetle dolaşıyorum işyerinde.. ama saç makyaj tamdır bende.. :)[/QUOTE]

aynen bende hep babet giyerim

babet kadını bakımsız mı gösterir?? ben de rahat oluyorlar diye yazın sürekli babetle dolaşıyorum işyerinde.. ama saç makyaj tamdır bende.. :)

aynen bende hep babet giyerim[/QUOTE]
Bence babet kurtarıcı.

Her şeye uyum sağlayan nadir ayakkabılardan.

Ayrıca arabesk topuklulara bin çıkartır..

bizim burda bir bayan makyajını serviste yapardı evde fırsatı olmuyormuş :) gerçi evli ve çocuklu değildi ama
işe gittiğinde mesaiye başlamadan önce fırsatın oluyosa yapabilirsin makyajını

Yoo onu demedim bende araba kullanırken vs
babet giyerim ama işyerimde giymem
Giydigim elbiselerini yada kıyafetime yakıştıramam babeti topuklu ayakkabıyla da rahatım ve alışkınım ondan yani

Cnm calisan bir bayansin ve cocuklusun yorucu olabilir anliyorum seni fakat is yerinde bakim sart eger bakimli olmazsan huzursuz olursun psikolojik olarakta cok etkiler ! anlatmissinda zaten ne bileyim mesela ayda bir kez kuafore gidebilirsin, guzellik salonlarina dalabilirsin :) uzerine bir kac parca guzel kiyafet alabilirsin, haftada bir kez olsun sacina ve cildini maskeler uygulayabilirsin bakimda bakim budjene gore tabikide. Yorgunum diyorsan kendime bakicak vakit bulamiyorum diyorsun bence derhal kendine ceki duzen ver ! icin rahat etsin ! hangi meslegi yapiyorsun bilmiyorum ama büro tarzi yerlerde calisiyorsan eyvah diyorum bakim sart demiyorum artik mecburi yani mesleki acidan ! sabah kaltiginda hafif bir makyaj yapabilirsin bes dakkani alir, sacini duzlestirebilirsin fön vaktimi alir diyorsan ! vs vs :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…