EN BAKIMSIZ BENİM

frozen12345

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Mart 2014
583
376
özel bi kurumda çalışıyorum 29 yaşındayım burada 6 bayan var hepimizin yaşları biribirimizden ya 1 yaş büyük ya küçük okadar bakımlılarki görseniz hayran oluyorum onlara. en bakımsız benim burda yalnız onlar bekar hepsi. birtek ben evliyim ve 2 ile 7 yaşında iki kızım var onlarla ilgilenmekten kendime vakit bulamıyorum ama çok üzülüyorum hepimiz yirmili yaşlardayız ama ben sanki 40 lı gösteriyorum. akşam 7 gibi evde oluyorum yemek bulaşık çocuklar derken saat gecenin biri oluyo yorgunluktan kendimi yatağa zor atıyorum. mesela bir aydır oje sürmek istiyorum fırsat bulamadım. ya çok perişan geziyorum ortalıkta benim gibi hem evli hem çalışan hem çocuklu bayanlar siz becerebiliyomusunuz kendinize vakit ayırmayı nasıl yapıyosunuz banada söyleyin neolur.

Çok kötü bir durum.
saçlarını fönleyebilirsin yatmadan önce .. eğer uzunsada kolay şekil verebileceğin biçimde kestirmeni öneririm..
sabahtan üstün körü düzeltebilirsin
makyaj işini de abartmadan 5 dakkada pratik yapabilirsin bi eyeliner bi rimel bide ruj ben bunların hepsini 2 dakikada yapıyorum..

Kendin topla,

Bunu rutin haline getir mutlaka günlük bakımına zaman yarat kendine olan saygın için bu çok önemli bence.
ben kapalı olmama ragmen mutlaka hergün fönümü çeker kocamı öyle karşılarım..
bakım çok güzel bir şey
birde doktorum bana bir günlük bakım jeli verdi inan yüzümde ne sivilce ne siyah nokta kaldı muhteşem bir şey

evde kendin 10 dkda saçını halledersin ya düzleştir yada tepeden bir topuz veya at kuyruğu,
hafif bir makyaj inan kendini iyi hissedersin buda yüzüne yansır daha güzel hissedersin hayata bakış açın bile değişir.

kendini iyi hissetmek adına zaman ayırman gerek emin ol bir rumel kalem ruj kendini iyi hissetmeni saglıycak neden dsardaki bayan arkadaslarına imrenesinki bende calısıyorum eşim ve oglum kalkmadan önce hazırlanıyorum daha sonra oglumu hazırlıyorum 15 dk önce uyanman bile yeterli

Heralde kadın dediğin önce kendisi için bakımlı olmalı.
ben öyleyimdir önce kendim için süslerinirim etraftakiler sonra geliyor bu sıralamamda.
bakımlı olursan insanların sana bakışı bile değişir saygısı artar.

Sabah evde saçıma şekil veriyorum(10 dk da uyanıp hazırlanıp çıkıyoruz eşimle), işe gelince rimel,eyeliner,allık,ruj sürüyorum. Ojemi akşam sürüyorum,bazen sürmüyorum çıkarması işkence gibi geliyor.

Çevremde o kadar çok ki hem evli hem çocuklu olup işe şıkır şıkır giden kadın. Onca ev işinin bebek bakımının arasında her gün french manikür yapmaya fırsat bulan birini tanıyorum. Alışkanlıkla ilgili sanırım.

eşinin bile sana olan sevgisi , bakışı değişiyor canım

:=)))) çok şekersin ya vallahi okuduğum en samimi konulardan birisi.... benim yaptığım şu: illaki maaşımın birazını kendime ayırıyorum. saçlarımı kuaföre emanet edip, en havalı ama en pratik şekilde kestirttim. kısa kahküllü ve asimetrik. kalıcı oje sürdürüyorum, ortalama 1 ay french idare ediyor beni. tırnak derisi için düzenli yağ kullanınca kalıcı oje süper bişi bence... kıyafetlere fazla para harcamamak için sürekli ucuz fular alıyorum ve siyah alt üstle farklı tonlarda fular kombinliyorum vs vs

Ne is yapiyosun canim?

Bence kendinize cok yuklenmeyin, sonucta 2 cocuk, ev isi, yemek vs derken zamaniniz olmamasi anlasilabilir bir durum. Diger kadinlara bakinca siniriniz bozulmasin, bakimli olabilirler ama daha mutlu olduklari anlamina gelir mi bu? Belki de siz daha mutlusunuz :)

Kendimi ornek vereyim, ben sevgilisizim mesela bolca bos vaktim var. O bos vakitlerde alisveris yaparim, moda dergisi okurum, kendimle ilgilenirim, spor yaparim, o yuzden extra-uber-super fit ve bakimli grunuyorum ama sorun bakalim mutlu muyum ? Yalniz ve mutsuzum, tanidigim bana ozenerek bakan kadinlarin cogu benden cok daha mutlu hayatlara sahip, ama kendileri bunu bilmiyorlar. Keske sizin yerinizde olsam, ne guzel yuvaniz cocugunuz var. Guzel hayatinizin degerini bilin, ayrintilara takilmayin derim :)

Cok dert edinmeyin derim, cok da dert ediniyorsaniz haftada 2-3 kere kuafore gidin, sabahlari 5 dk makyaj yapin.

Allah baska dert vermesin :)

Ben evli değilim sabah 8,30 akşam 7 çalışıyorum sadece pazar tatil ama banada yetmio sanki eve gidince hiç bişi yapasım gelmiyor.Sabahtan şunu yapayım bunu yapayım diorum akşama yok evli olmadığım halde üzerimde bi ağırlık var yani nası gider acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…