EN BAKIMSIZ BENİM

Haftada bir kuaföre gitmek 15-20 lira. Hafta başında gidin, fönünüzü çektirin ojenizi sürdürün en az 2-3 gün idare eder sizi. Çalışıyorsunuz, kazandığınızı kendinize harcayın.

Çalışıyormuşsun paran cebindedir git kuaföre sen bi şey yapma onlar zaten yapıyor her şeyi :)
Sende kılıgına kıyafetine özen göster tamamdır :)
Her şeyden önce kendin için yap bunları. Aynaya baktıgında kendini beğenmen lazım ki mutlu olasın.

Benim de, 2 yaşında bi kızım var akşam 18.30 da onu kreşten alıyorum 19.30 da yemek yiyoruz 20.00 de spora gidiyorum 21.30_22.00 (duşumu sporda alıyorum) de spordan geliyorum bi sonraki günün yemeğini yapıyorum çamaşır vs varsa onları ayarlıyorum Kızımı uuyutuyorum 23.30-24.00 gibi oje silme yada sürme yapıyorum sabah
7.30 da kalkıp saçlarıma maş
a yapıyorum makyajımı yapıp 8.15 de de
evden çıkıyorum yapmak istersen hiçbişey zor degil çoluk çocuk ev iş bahane bunlar insanın içinden gelmeli bence

ASlında ben mübağla yapmıştım. Biraz ironi havasında. Kıyafet sektörünün kredi kartı odaklı olmasını takip edebilcek kadar sosyalim.
Bir de şunu söylemek lazım tabi; güzel kıyafet giymek değildir mesele, mesele bence kaliteyi taşıyabilmektir. Aynı model kıyafeti 2 farklı yerden alırsın biri üstünden dökülür biri ben buradayım ben. Yani aslında ciddi bir bütçeyi göze almak lazım ama kredi kartlarının taksit olanakları da artık herkese bu fırsatı veriyor…
Bankacılar sadece bir örnekti. Her meslekten iyi ve güzel giyinen insanlar çıkabilir. Ama bizim gibi fabrika ortamında çalışan insanlar da bankacılar gibi giyindiği pek de görülmez.

Ben hiç bakımlı bankacı görmedim
Nerde sizin bu bakımlı bankacılar çok merak ediyorum

Nerede çalıştığın da önemli, doğru.

yemin ediyorum hayran kaldım bende böyle olabilirim inşallah :)

Canim jelin ismi söyleyebilir misin ihtiyacım var sanırım

Her bankacı çok bakımlıdır denemez tabii. Ama mesleğin adı çıkmış bir kere.
Mesleğin adını çıkmışlığından değil bence.. İnsanlarla birinci dereceden muhatap oldukları için..

İnsanlar da karşısında güzel bir şey görmek ister.

Aslında bence bunların özünde kadının obje olması yatıyor.

Her bankacı çok bakımlıdır denemez tabii. Ama mesleğin adı çıkmış bir kere.

Çevremde de çok bankacı var ne iş ne normal hayatlarında asla bakımlı değilller
Gittiğim bankalarda da şirkete gelen temsilcilerinde bakımlısını görmedim
Hatta 1 yıldır çalıştığım ticari müşteri temsilcisini geçen hafta şikayet ettim
Vıcık vıcık yağlı saçlar leş gibi kokuyor sıksan kızartma yapılır o yağla o derece

Canim jelin ismi söyleyebilir misin ihtiyacım var sanırım
Onun cildine uyum sağlayan sana sağlamayabilir. Baktım da resme sebum salgısından falan bahsediyor. Eğer yağlı bir cildin yoksa bu senin cildini tahriş eder. Dermokozmetik bir ürn alacaksan eczaneye gidersen ziyadesiyle yardımcı olurlar sana.

Şaka gibi ben de hiç görmedim bu dediklerini.

Çok küçük ve ücra bir yerde mi bu banka?

Evet aslında insanlarla 1. dereceden muhatap olmayı gerektiren işlerde çalışan kadınlar daha özenli. Prezentabl olmak insan ilişkilerine daha olumlu mu yansıyor ne? Aynı yerde çalışan erkekler de saç sakal karışık gelmiyordur. Sadece kadınlara indirgenmemeli.

saçları fönleyip yada düzleştirip yatabilirsin..
makyajını iş yerinde yap...
giyeceklerini akşamdan hazırla...
arada kuaföre git manikür fln yaptır hem kendinide iyi hissedersin kuaförde...

güzellik salonuna git bence brezilya fönü yaptır kınadan kalıcı makyaj biraz çocukların toparlanıp nefes alana kadar idare edersin hemde hep bakımlı görünürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…